Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Martyna (swoja droga milo mi ;-) to bardzo zalezy od oddzialu - ja mam psa na wspolwalsnosc z osoba o innym nazwisku i jesli ona zglasza swoje i jakby "mojego" na ten sam adres to zazwyczaj placimy mniej ;-) W Katowicach mialam psa i swoja suke zgloszona i panie chcialy, zebym placila normalnie i wziela sobie 2 katalogi ;-))) jakos daly sie ublagac, ze nie potrzebuje skladziku katalogow - szczegolnie, ze tamtejsze do malych i cienkich nie naleza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, znowu bloodhoundy i bernardyny wchodzą o tej samej godzinie :razz:
(i jak mało bernardynów - tylko 3 tym razem..? pewnie poprzednie doświadczenia z potwornym upałem i brakiem cienia zniechęciły wystawców :cool3:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao']Asiaczek...dzieki za odpowiedz..nikt inny niestety nie wyraza swojego zdania..:)

No nic.. mam nadzieje ze najwyze dopłace to 10 zl. i nie bedzie wiekszego problemu.. Niestety nigdzie w regulaminie nie znalazłam takie wzmianki..dlatego bylam pewna ze zaplacic mam jak za swojego drugiego psa..bo wkoncu ten pierwszy ktory jest na wspowlasnosc tysz jest moj;P

No nic musze jechac ojca zaciagnac zeby sie zrzekl bo zawsze z tym tylko problemy sa:(

Mam nadzieje ze dopuszcza nas do oceny.. bo napewno nie zaplace wiecej niz 10zl.:)[/quote]
martynka mysle ze jak w zgloszeniu wpisalabys tego samego wlasciciela problemu by nie bylo, ale pewnie w jedym wpisalas tylko siebie a w drugim siebie i tate co? Na przyszlosc pisz po prostu identyko wlasciciela, oni i tak tego nie sprawdzają... bo mam nadzieje ze niezaniedbasz lalusiowatych potrzeb Lucka i bedziesz go pokazywac razem z Torrim ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Znajdziesz...zielony pawilon (3 x 3m) i niebiesko-srebrny pies - zapewne w kocju (nie bierzemy klatki tym razem) i niewątpliwie na legowisku z Eukanuby.Ewentualnie psiejsko może siedziec na stole trymerskim ;)[/QUOTE]
Po takiej instrukcji znajdę napewno :p

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dziś potwierdzenie:multi: nr. 1876. Przyszedł priorytetem, tylko nie wiem czemu list z Wawy do Wawy jest stemplowany w Olsztynie:roll:

Konkurencje mam super mocną 10 jest nas w klasie i ze 4 bardzo dobre suczki...

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Czy ktoś jedzie pociągiem z Trójmiasta do Warszawy? Albo dosiada się na trasie Gdańsk - Warszawa. Zawsze raźniej ;)
Albo może jedzie samochodem gdzieś z okolic i ma miejsce w samochodzie dla jednej osoby z jamnisiem małym bezproblemowym w torbie? Obowiązkowa zrzutka do paliwa. ;)

Bardzo proszę o odpowiedź!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Hej!
Czy ktoś jedzie pociągiem z Trójmiasta do Warszawy? Albo dosiada się na trasie Gdańsk - Warszawa. Zawsze raźniej ;)
Albo może jedzie samochodem gdzieś z okolic i ma miejsce w samochodzie dla jednej osoby z jamnisiem małym bezproblemowym w torbie? Obowiązkowa zrzutka do paliwa. ;)

Bardzo proszę o odpowiedź![/quote]

Ja jadę pociągiem z Gdyni do Warszawy, ale już jutro ICkiem o 5:21.
Mam nadzieję, że nie będzie za dużo ludzi (w końcu jadę z [B]dwoma[/B] psami).
Dlatego też wybrałam taką godzinę i ICka - generalnie ludzie wybierają tańsze pociągi, np TLK o 4 ;)
A jadę wcześniej, bo jak już wpadam na "stare śmieci" to wypada odwiedzić znajomych :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała_Tybetanka']Asiaczek bedzie biegac z aparatem ja bede biegać to torche sie tych fotek zrobi oby tylko pogoda dopisala :roll:[/quote]
Taaaa, 2 latające osoby z aparatami w rękach, pstrykające wszystkie psiaki to MY! Małą Tybetanka i Asiaczek!!!:lol:


[quote name='sylrwia']:crazyeye: Asiaczku a Ty tak latając z ringu na ring będziesz miała chwile dla siebie aby przysiąść i wypic cos chłodnego?? :pepsi:[/quote]
Muszę znaleźć. Muszę wpaść do Alive, muszę pogadac z niejaką Sylrwią (znasz taką?), muszę pogadać również z innymi znajomymi i przyjaciółmi... Oj, będzie się działo na tej wystawie...
A herbatki (i to baaaaaardzo dobrej) napiję się w stoisku Pedigree Pal'a. Tam zawsze mają pyszną herbatę i zawsze są tam takie miłe młode osoby, uśmiechnięte, nie zmęczone...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa_']Ja jadę pociągiem z Gdyni do Warszawy, ale już jutro ICkiem o 5:21.
Mam nadzieję, że nie będzie za dużo ludzi (w końcu jadę z [B]dwoma[/B] psami).
[/quote]
Jedziesz sama z dwoma psami? I nie miałaś problemu z kupieniem biletów? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao']Agasia - niezaniedbam ...;P spelnie jego wymagania;P
[/quote]
a one beda rosly i rosly... :evil_lol:

[QUOTE]
[quote name='Mała_Tybetanka']Agasia a ty bedziesz teraz na wystawie?? kiedy gdzie i o ktorej?? :lol:[/quote]
[/QUOTE]
ojj na mnnie będzie ciężko trafić - w sobote setery, beagle, posokowce... w niedziele powinnam sie przy ozdobkach krecic :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Jedziesz sama z dwoma psami? I nie miałaś problemu z kupieniem biletów? :roll:[/quote]

Nie, dlaczego?
Ale dam sobie radę, jeden na 100% cały czas będzie siedział mi na kolanach, gorzej z drugim (nie lubi siedzieć na kolanach)
Ale to ICek, powinny być przedziały szescio, nie ośmio-osobowe, mniejszy ścisk i więcej miejsca "w nogach".

Link to comment
Share on other sites

Pytam,bo znajoma miała wielki problem z dwoma super grzecznymi cockerami - po prostu przepisy mówią,że jeden człowiek = jeden pies....odmówiono jej sprzedaży biletu (żeby było śmieszniej w drodze do Warszawy nie było problemu...tylko w Warszawie zrobiła się heca...)

Masz mniejsze piesy,więc mam nadzieję,że żaden służbista się nie doczepi... ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Pytam,bo znajoma miała wielki problem z dwoma super grzecznymi cockerami - po prostu przepisy mówią,że jeden człowiek = jeden pies....odmówiono jej sprzedaży biletu (żeby było śmieszniej w drodze do Warszawy nie było problemu...tylko w Warszawie zrobiła się heca...)

Masz mniejsze piesy,więc mam nadzieję,że żaden służbista się nie doczepi... ;-)[/quote]

Nie wiem, Pani, która mnie obsługiwała była wyjątkowo miła i nic o tym nie mówiła. (może to przez tą olbrzymią kolejkę hyhy :lol:).

Ale tak, też myślałam o tym, że "kanar" może się "przyczepić".
Zawsze mogę poprosić kogoś, żeby udawał, ze to jego pies. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa_']Nie wiem, Pani, która mnie obsługiwała była wyjątkowo miła i nic o tym nie mówiła. (może to przez tą olbrzymią kolejkę hyhy :lol:).

Ale tak, też myślałam o tym, że "kanar" może się "przyczepić".
Zawsze mogę poprosić kogoś, żeby udawał, ze to jego pies. :lol:[/quote]

Na spokojnie, tylko trzeba poinformowac że jada 2 psy :) ja jechalam IC z dwoma ON i nie bylo problemu jezeli chodzi o formalności ale wiadomo zawsze ktos gdzies sie trafi :)

Agasia na Ciebie to trafie na pewno ...przede mna nie uciekniesz :evil_lol:
Asiaczku tak herbatka w PP jest naprawde smaczna :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też już otrzymałam potwierdzenie. I znowu problem pkt 2 brzmi

" Przy wejściu na teren wystawy należy przedstawić AKTUALNE świadectwo zdrowia psa ( wydane do 3 dni przed wystawą ), oraz ksiązeczkę zdrowia. Psy bez aktualnego świadectwa lek wet. nie będą wpuszczane na teren wystawy. "

A podobno miało to być zlikwidowane, to co jest wyrabiać czy nie :???: :???:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...