Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Sylwekw - ponieważ w W-wie ani w sobotę ani w niedzielę nie wystawiam moich basków, to na pewno pojawię się przy AJ. Tylko jak mam Ciebie rozpoznać? Bo sama biała kitka to trochę za mało...:razz:
Pzdr.[/quote]

Ale taka która toczy pianę z pyska, pożera wszystkie przechadzące a mniejsze od niej psiaki - jest tylko jedna :lol:

Hmmmm .... nie mam stolika, nie mam parasola, nie mam stroju wystawowego, córki wyjadą do babci, może hmmm ... po żonie, najpiękniejsza kobieta na świecie na pewno ją poznasz :evil_lol: .

No dobra - tak poważnie to trudno mi podać Ci jakiś znak szczególny - może będziemy mieli szczęście i Shojo będzie jedyną białą akitą :-) - a przynajmniej jedyną białą w klasie młodzieży.

Jakoś sobie poradzimy ze znalezieniem się nawzajem. W razie czego to Agappe mnie chyba rozpoznaje, Paulina od Yoko też - może Ci wskażą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwekw']Asiaczku ja się w końcu musze jakoś zebrać i poznać Cię osobiście. Tyle Twoich postów czytam (w akitach też się udzielasz :-) a osoby nie znam :-)[/quote]

[quote name='Asiaczek']Sylwekw - ponieważ w W-wie ani w sobotę ani w niedzielę nie wystawiam moich basków, to na pewno pojawię się przy AJ. Tylko jak mam Ciebie rozpoznać? Bo sama biała kitka to trochę za mało...:razz:
Pzdr.[/quote]

A ja Was oboje znam :cool3: i jak chcecie to mogę Was "powytykać palcem" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: co byście się rozpoznali ;) :lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Asiaczku mam nadzeje ze i my sie spotakmy ;) bo ostatni raz to widziałysmy sie na Światówce ;-)[/quote]Włąśnie, wypadałoby się przypomnieć, prawda?

[quote name='Cavisia']Asiaczku to nas też szukaj :-). Takie małe, łaciate, biało - rude i co charakterystyczne - łata ruda na policzku, psim oczywiście :-).[/quote]
Może wreszcie nam się uda?

[quote name='olaglowka']Asiaczku my bedziemy z pudlem :) Widziałam juz CIebie w Krakowie ;)[/quote]
Tak, zgadza się. Bardzo podobała mi się Twoja prezentacja pudelka na MP. Robisz to bardzo efektownie!

[quote name='Codik&Toffik']Ja też już Was widziałem w Krakowie na JH i też będę w warszawie w niedziele :P Z Lhasakiem:cool3:[/quote]
Tak, przypominam sobie. No to miło mi będzie spotkać się w W-wie!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']


Tak, zgadza się. Bardzo podobała mi się Twoja prezentacja pudelka na MP. Robisz to bardzo efektownie!

Ot nie ja bylam na MP :P to była forumowa Reyes - w sobote zajeła 2 miejsce :) Ja podeszłam jak bły Basenji i rozmawialam z Ewa od Narisa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaglowka']
Ot nie ja bylam na MP :P to była forumowa Reyes - w sobote zajeła 2 miejsce :) Ja podeszłam jak bły Basenji i rozmawialam z Ewa od Narisa :)[/quote]
W takim razie przepraszam za pomyłkę.
Tak czy siak, pudelek był b. efektownie prezentowany; zwracał uwagę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Prawda , prawda Asiaczku przypomnę sie napewno ;)[/quote]
poza tym w W-wie na pewno będe sekundowała osobom, które będą prezentowały moje baski na MP. Tak więc gdybym była "niewidzialna" na wystawie, przy ringu gr. V, to na pewno zjawię się na MP-eliminacje i - kto wie? - finały...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

a moze ktoś wystawi mojego strasznego ciułka ciołka
jakie z nim problemy napiszę na pw jeśli ktoś podejmie wyzwanie ;)
nie nie jest tak źle brak mu doświadczenia (kl. młodzieży, choć w szczecinie zwyciężył)
i mnie brak doswiadczenia
i miałam umówioną handlerkę z Poznania ale ona jeszcze nie jest pewna czy będzie
a Paco uwazą, ze pańci mozna wejść na głowę i z kimś biegnie ładnie a ze mną się kładzie albo robi wiewiórę (biegnie w podskokach0 albo na mnie skacze.
no i ja bardzo przeżywam, stresuję się i jemu się moje zdenerwowanie udziela :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']a moze ktoś wystawi mojego strasznego ciułka ciołka
jakie z nim problemy napiszę na pw jeśli ktoś podejmie wyzwanie ;)
nie nie jest tak źle brak mu doświadczenia (kl. młodzieży, choć w szczecinie zwyciężył)
i mnie brak doswiadczenia
i miałam umówioną handlerkę z Poznania ale ona jeszcze nie jest pewna czy będzie
a Paco uwazą, ze pańci mozna wejść na głowę i z kimś biegnie ładnie a ze mną się kładzie albo robi wiewiórę (biegnie w podskokach0 albo na mnie skacze.
no i ja bardzo przeżywam, stresuję się i jemu się moje zdenerwowanie udziela :([/quote]
Miumiu- wysłałam Ci PW.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Asiaczku czy juz Twoje baski wszystkie sa zajetne na MP ?? ;)[/quote]
Asiaczki idą na MP jak świeże bułeczki, a jak ja zaczynałam z Asiaczkami to sedziowie mowili ze z taką trudną rasą... :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...