Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Hej, jaki masz piękny avatarek!!! :loveu::lol:Ja będe tylko towarzysko, na pewno w sobotę (V gr.), a w niedzielę - nie wiem...
Pzdr.[/quote]
Asiaczku to wypatruj nas. Tym razem będę wystawiał starszą sunię - AURĘ. Unga dostaje urlop od ringu do Bratysławy w sierpniu ( chociaż na wystawie też będzie ).

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidekangela']avantarek cały czas taki sam od NDM. ;))[/quote]
Piekny!

[quote name='Agasia']Ha a kto taki ladny avatarek pstryknal :razz: :razz:

Oczywiscie będe w Warszawie ;)[/quote]
Chwal się, chwal, Mądralińska!

[quote name='tulasy']Asiaczku to wypatruj nas. Tym razem będę wystawiał starszą sunię - AURĘ. Unga dostaje urlop od ringu do Bratysławy w sierpniu ( chociaż na wystawie też będzie ).

Michał[/quote]
Oczywiście, że będe miała oczy szeroko otwarte na zaprzyjaźnione psiaki. No i aparat w pogotowiu.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała_Tybetanka']Witamy w naszych skromnych progach ;):lol:[/quote]


skromne faktycznie:):) ja chetnie bym teraz wyjechala z tego rozspiewanego Opola, bo od rana do wieczora słychac tylko te wyjce z amfiteatru:roll:
a wystawa w wawie znowu na tym samym brudnym stadionie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Ja się teraz boję z moją jechac na tę wystawe,bo to jej debiut w klasie otwartej,dotąd była wystawiana tylko w szczeniętach...
A wiecie czy ta sędzina zna się też na seterach?[/quote]

Jak ktoś hoduje 20 ras to pewnie zna się na wszystkich ...... :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deptusie']Witam-mam pytanie-będziemy wjeżdżać do Warszawy od strony Gdańska-czy ktoś z Was orientuje się jak daleko mamy do miejsca w którym znajduje sie stadion. Bardzo proszę o informacje-dziękujemy:placz::sad:[/quote]

Tu byl bezsensowny opis prowadzacy na manowce tj wystawe w Warszawie :lol:

No dobra lepszy opis Fredy hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']No wlasciwiwe to bedziecie mijac prawie cale centrum wawy. Najprosciej wytlumaczyc...jak bedziecie juz w Warszawie na ul Jana Pawla II to jedziecie caly czas prosto az do skrzyzowania z al. Jerozolimskimi ....nastepnie na rondzie Pl. Zbawiciela (zawsze mi sie myli nazwa mam nadzieje ze jest poprawna, przy hotelu Sobieskim - kolorowy :lol: ) skrecacie w lewo to bedzie podajze 4 wyjazd i bedziecie na Raszynskiej ktora sie zmienia w ul. Zwirki i wigury caaaaaaly czas prosto nastepnie na skrzyzowaniu z Raclawicka skrecacie w lewo i po lewej stronie bedzie juz widac ze jestes w pblizu wystawy kwestia zaparkowania ;)[/quote]

Dziewczyno, popatrz może na plan miasta zanim ludzi wykierujesz na manowce:mad: Chyba że chodzi o zwiedzanie miasta:lol: .


Wjazd od strony Gdańska to jest przez Łomianki i myslę że najprościej będzie jechać cały czas prosto nad Wisłą aż do Trasy Łazienkowskiej (szósty most nie licząc kolejowych), tam w prawo w Trasę do Żwirki i Wigury (pomnik lotnika). Na skrzyżowaniu w lewo i będziecie na Żwirki i Wigury. Racławicka to chyba 4 światła i w lewo jest stadion.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Eeeee Freda, bez zadnych tu mi dziewczyn prosze :mad::evil_lol:

Fakt nie jestem kierwoca aktywnym, ale z tego co wiem to troche osob z kierunku gdansk tak jezdzi. A mape mam nawet przed soba :lol::lol::lol: Poza tym wcale ich bym nie wykierowala na te twoje "manowce" bo ta trasa jest poprawna ;)
pozdrawiam serdecznie kierowcow warszawy.

Tak czy siak trafia ;)
[SIZE=1]Dzieki Freda za poprawienie mnie![/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Moi Mili, uczulam, że od jutra zaczyna się [SIZE=6]remont torowiska w Al. Jerozolimskich[/SIZE], w związku z czym przewidywany jest ogólnowarszawski bajzel :diabloti:
Remont przewidziany jest do października, więc przypadnie niestety również, na czas wystawy w Warszawie.
Informacje, co kiedy i jak znajdziecie tutaj: [URL]http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/index.php?dzial=aktualnosci&ak_id=11925&kat=3[/URL]
....a się będzie działo.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...