Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[quote name='Dominika i Porto']He he męża można zawsze brakiem obiadu przekonać.....a wybrać się na wystawę warto :)[/quote]
no właśnie - w tym problem - zaczęłam dziś tamat i skończyło się mega awanturą:roll: niestety on nie jest w stanie poświęcić wszystkiego żeby co tydzień na wystawy jeździć:shake: a ja z dwoma psami pociągiem nie pojadę:placz: ale o nic - będę urabiać dalej :eviltong: wtedy właśnie jedziemy na mazury, więc i tak będziemy przez Wawę jechać...;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!!! Dysponujemy 2 miejscami wolnymi w samochodzie na MWPR WARSZAWA 2007 w dniu 07-07 2007/osoby z pieskami z grup-2,4,5,6,7/. Mile widziane osoby na trasie Wejherowo-Gdynia-Gdańsk-koszty paliwa do podziału.Post zamieszczamy w imieniu kierowcy i wlaściciela pojazdu.Pozdrawiamy-kontakt na [email][email protected][/email] lub tel.kom.0600 790 383:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deptusie']Witam!!! Dysponujemy 2 miejscami wolnymi w samochodzie na MWPR WARSZAWA 2007 w dniu 07-07 2007/osoby z pieskami z grup-2,4,5,6,7/. Mile widziane osoby na trasie Wejherowo-Gdynia-Gdańsk-koszty paliwa do podziału.Post zamieszczamy w imieniu kierowcy i wlaściciela pojazdu.Pozdrawiamy-kontakt na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub tel.kom.0600 790 383:lol:[/quote]


No cóż, ja jadę z pieskami z grupy 9, ale chciałam być już w sobotę.
Sama jeszcze nie wiem czy będę miała transport i kiedy będę jechać.
I czy w ogóle z Gdyni :lol:
Wystaw jest tak wiele, że czasem zastanawiam się czy w ogóle opłaca mi się wracać do Gdyni, czy może lepiej zostać np w Krakowie 2 tyg po wystawie :lol:

W razie czego - będę się kontaktować, dzięki wielkie za "ogłoszenie" ;)

Link to comment
Share on other sites

My też będziemy :) Głównie z powodu mieszkania w Warszawie ;) Choć jak wiele osób tutaj, również jestem średnio radosna z powodu obsady sędziowskiej. :/
Siberian husky, pies, klasa pośrednia.
Do zobaczenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Ja się teraz boję z moją jechac na tę wystawe,bo to jej debiut w klasie otwartej,dotąd była wystawiana tylko w szczeniętach...
A wiecie czy ta sędzina zna się też na seterach?[/quote]

Przyjedź Jureja koniecznie, ja Molkę zgłosiłam to się spotkamy.
Miło byłoby obejrzeć siostrzyczki razem
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...