Jump to content
Dogomania

Malutki Gabryś ma DOM!!!!! Dziękuję wszystkim za 3 lata wspierania malucha!


agucha007

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ciężki czas za Gabrysiem, on się tak okropnie boi burzy a mieliśmy ich ostatnio kilka. Nie wiem jak, ale on już słyszy jak nadciąga jakieś pół godziny wcześniej niż ja usłyszę pierwsze grzmoty. Bidulek bardzo się wtedy stresuje. 

 

Chciałam powiedzieć, że będą potrzebne dodatkowe pieniądze na szczepienie Gabrysia ok 70 zł (wirusówki i wścieklizna bo mu się skończyły)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam przypomnieć o szczepieniach Gabrysia, ja nie mogę sobie pozwolić abym miała psa bez ważnych szczepień. Gabrysiowi już się skończyły i trzeba to jak najszybciej zrobić.

 

Gabryś bardzo prosi, nie zostawiajcie go samego.

 

[attachment=15478:IMG_6256.JPG]

 

[attachment=15479:IMG_6302.JPG]

 

[attachment=15480:IMG_6363.JPG]

 

[attachment=15481:IMG_6366.JPG]

 

[attachment=15482:IMG_6367.JPG]

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

UWAGA!
Ogłaszam już oficjalnie wszem i wobec, że Gabryś zamieszkał z nami. 
Na dzień dobry puścił pawia, ale myślę, że stres zrobił swoje.

Pragnę podziękować wszystkim, którzy pomogli mi Gabrysia wyciągnąć ze schroniska, dziękuję wszystkim, którzy pomogli w utrzymaniu malucha w hotelu a najbardziej pragnę podziękować tym, którzy byli z nami przez całe te 3 lata! DZIĘKUJĘ! Emotikon heart Jesteście wspaniali! Dzięki Wam Gabryś żyje! Emotikon kiss Emotikon kiss Emotikon kiss

Obecny stan konta Gabrysia to 384,95 zł. Mam na oku dwa psiaki, które są z tego samego schroniska co Gabryś. One również przebywają w hotelach, bo źle znosiły pobyt w schronisku. Mają kiepską sytuację finansową. Czy wszyscy wpłacający wyrażają zgodę na przekazanie pieniędzy właśnie im?
O nich mowa:
- Dżoker https://www.facebook.com/events/1398466550433476/
- Doyhttps://www.facebook.com/events/405876989593876/permalink/408010592713849/

Z pewnością na początku zasypię Was fotami z pobytu Gabiego u nas Emotikon smile

 

saldo na koniec lipca 444,95 zł

SIERPIEŃ 2015

10zł Zuzanna R.
10zł Józef N.
10zł agucha007
20zł Monia.B
20zł Anna G.
60zł Patrycja G.
10zł Ewa Z.
20zł Ela K.
15zł natie
20zł Mateusz M.
15zł Alicja B.
30zł Dorota B.
50zł Małgorzata M.
20zł Marek N.
razem 310zł

wydatki:
- 300zł (pobyt w hotelu od 1.08 do 30.08)
- 70zł szczepienia (wirusowe + wścieklizna)

STAN KONTA NA KONIEC KOŃCÓW Emotikon smile : 384,95 zł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gabryś ma się dobrze :)
Jest złodziejem. Wysoki blat w kuchni to żadna przeszkoda.
Z zostawaniem samemu ma problem. Szczeka i się załatwia... mam nadzieję, że to chwilowe, pracujemy nad tym więc wierzę że wszystko się zmieni.
Ataki bywają ale nie tak często jak myślałam. Od tygodnia nie ma ani jednego. Uwielbia się przytulać, głaskać, miziać.
Muszę też popracować nad jego apetytem... do jedzenia aż się trzęsie!

 

A oto Gabi i Max - ciasteczkowe potwory!10410298_940490479348690_883855140520096

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wieści od Gabrysia:
pierwsze tygodnie były ciężkie, tzn zachowywał się jak szczeniak, niszczył i brudził gdy zostawał sam w domu. Metodą prób i błędów udało mi się to zwalczyć. Teraz jest grzeczny. Bandzior złagodniał :) Bardzo się pilnuje, na razie chodzi jeszcze na smyczy ale zwisa swobodnie praktycznie cały spacer.
Ataków praktycznie nie ma... tylko na samym początku były. Uspokoił się.

a tak przy okazji zapraszam na bazarek, z którego dochód przeznaczony będzie na ogłoszenia w prasie psiaków ze schroniska TOZ Fauna w Rudzie Śląskiej: http://www.dogomania.com/forum/topic/149169-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-taniocha-ciuchy-ksi%C4%85%C5%BCki-torebki-na-og%C5%82oszenia-prasowe-dla-fauniak%C3%B3w-do-1810-zapraszam/


a poniżej Gabi żarłok!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...