Jump to content
Dogomania

Malutki Gabryś ma DOM!!!!! Dziękuję wszystkim za 3 lata wspierania malucha!


agucha007

Recommended Posts

Ja bym dała numer telefonu aguchy007 lub Pianki niech robią wstępny odsiew tych co mają wizję Gabrysia przy budzie albo w kojcu. Jak będzie ktoś konkretny to wtedy podawać mój numer telefonu.

Dzisiaj Gabryś będzie miał wizytę swoich wirtualnych opiekunów, czekamy z niecierpliwością :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']to co? piątkowe ogłoszenie? mam u siebie kase wiec moze ja zamówie, bo wiem juz jak :D
Jakie proponujecie zdjecie? moze te ostatnie co Ulka wrzuciła? i na kogo telefon? moze do Ulki? bo moze ktoś bedzie chciał sie najpierw umówic zobaczyć psa.[/QUOTE]zamawiaj:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Wysłałam zamówienie :D[/QUOTE]
super, to powiedz mi ile doszło z bazarku dla Gabrysia a ile kosztowało ogłoszenie, bo chciałabym mieć wszystko czysto i przejrzyście napisane odnośnie stanu konta Gabiego...

dostałam na konto jednorazową wpłatę 10zł od Aleksandry K. dzięki!!!

Link to comment
Share on other sites

Wpłata za pobyt Gabrysia dotarła już jakiś czas temu, ale zapomniałam o tym napisać.

Jeśli chodzi o zachowanie Gabrysia to niestety przechwaliłam go. Niestety znaczy w mieszkaniu do tego dzieje sie to głównie pod moją nieobecność, nie jest to spowodowane brakiem spaceru tylko raczej samotnością. Na początku po zostawieniu w domu szczeka po jakis 15 minutach się uspokaja, niestety każdy hałas za oknem lub w domu znowu powoduje szczekanie. Dlatego uważam, że Gabryś powinien trafić do domu gdzie ktos będzie cały czas z nim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...