Jump to content
Dogomania

Malutki Gabryś ma DOM!!!!! Dziękuję wszystkim za 3 lata wspierania malucha!


agucha007

Recommended Posts

Jest miejsce dla Gabrysia w Psanatorium. Padaczka to dla nich nie problem, mają już jednego psiaka cierpiącego na tą chorobę. Według cennika to 13zł/dobę z wyżywieniem, więc troszkę więcej niż uzbieraliśmy w stałych deklaracjach... rozmawiamy, zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

W Psanatorium są boksy i sporo psów. Przydałaby się domowa, bardziej indywidualna opieka. Trzeba obserwować psa, żeby dobrać odpowiednią dawkę Luminalu. Bywa, że ta zalecona przez weterynarza jest za duża lub za mała. Jak jest za duża, to pies jest senny, ma nieskoordynowane ruchy. U mojego staruszka (waży 16-17kg) z dawki 50mg zjechałam do 25mg dziennie. Ataków nie ma i pies normalnie funkcjonuje jak na swój wiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']W Psanatorium są boksy i sporo psów. Przydałaby się domowa, bardziej indywidualna opieka. Trzeba obserwować psa, żeby dobrać odpowiednią dawkę Luminalu. Bywa, że ta zalecona przez weterynarza jest za duża lub za mała. Jak jest za duża, to pies jest senny, ma nieskoordynowane ruchy. U mojego staruszka (waży 16-17kg) z dawki 50mg zjechałam do 25mg dziennie. Ataków nie ma i pies normalnie funkcjonuje jak na swój wiek.[/QUOTE]

no właśnie te boksy... szukam domu tymczasowego ale brak miejsc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Trzeba obserwować psa, żeby dobrać odpowiednią dawkę Luminalu. Bywa, że ta zalecona przez weterynarza jest za duża lub za mała. Jak jest za duża, to pies jest senny, ma nieskoordynowane ruchy. U mojego staruszka (waży 16-17kg) z dawki 50mg zjechałam do 25mg dziennie. Ataków nie ma i pies normalnie funkcjonuje jak na swój wiek.[/QUOTE]

Najwazniejsze zeby samemu nie zmieniac dawki.
Dopiero po czestszym wystepowaniu atakow ( mimo podawania lekow ) dawke sie minimalnie zwieksza, ale pod zadnym pozorem nie wolno jej zmniejszac.
Moja sunia 26 kg dostawala 2xdziennie 1/2 tabl. Luminalu i po jakims czasie pani doktor zalecila jej jeszcze dodatkowo CONVULEX ( 1 tabl. dziennie ). Od kiedy go zaczela dostawac, to juz nie miala atakow.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]wpłynęły pieniążki (jednorazowe wpłaty) od:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]10zł Dorota P. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]40zł Kryzia [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]20zł Martyna C. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]20zł Krzysztof O. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dziękuję :)

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hop!']Można zwiększać lub zmniejszać dawkę Luminalu, ale stopniowo - oczywiście po konsultacji z weterynarzem.

Najważniejsze, żeby Gabryś trafił w odpowiednie miejsce i miał dobrą opiekę. On w tej chwili dostaje Luminal?[/QUOTE]
Nie dostaje nic regularnie, tylko po wystąpieniu ataku. Wetka mówiła, ze żeby nie miał wogóle ataków musiałby dostawać rano i wieczorem Luminal, dawki nie pamiętam, ale raczej niższa niz wyższa.



agucha ci co nie sa zadowoleni z karmelci to dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

Mamy psiaki w pdt koło Krakowa, 13 zł dziennie.Pieski są w domu ale mają osobne pomieszczenie z legowiskami i stały wybieg do ogrodu.
Jesteśmy zadowoleni. Są tam bidy po wypadkach, w pdt jest kilka piesków , więc nie ma tłoku.Jeśli chcecie podam numer telefonu na pw.
Napiszcie do mnie na pw jeśli jesteście zainteresowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Mamy psiaki w pdt koło Krakowa, 13 zł dziennie.Pieski są w domu ale mają osobne pomieszczenie z legowiskami i stały wybieg do ogrodu.
Jesteśmy zadowoleni. Są tam bidy po wypadkach, w pdt jest kilka piesków , więc nie ma tłoku.Jeśli chcecie podam numer telefonu na pw.
Napiszcie do mnie na pw jeśli jesteście zainteresowane.[/QUOTE]

już wcześniej pisałam jak radovan2 mi podpowiedziała, ale chyba nie doszło. Już piszę po raz kolejny :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...