Jump to content
Dogomania

Czy schronisko ma do tego prawo???? pilne


Kesiaczek

Recommended Posts

Pewien pan znalazł w lesie przywiazana suczke.Pojechał z nią do schroniska, gdzie okazało sie ze suczka jest w zaawansowanej ciąży. Pani ze schroniska stwierdziła ze suka pojdzie do aborcji, a na pytanie tego pana ze jak to w tak zaawansowanej ciązy? odpowiedziała ze on to rżną po cztery takie suki dziennie. Po tym fakcie pan zabrał sunie do domu, ale to nie koniec historii bo pani ze schroniska wydzwania do niego ze ma te szczeniaki przyniesc do uspienia jak sie urodza, a jak nie to przyjdzie do niego z policja i je zabiora i uspia bo takie jest prawo.


Czy schronisko ma do tego prawo?????

Link to comment
Share on other sites

Mocno naciągana ta historia...
Pierwsze słyszę, by osoba ze schroniska wydzwaniała do człowieka, który chciał u nich zostawić psa... o_O Przeważnie schroniska nie są chętne do przyjmowania kolejnych psów, bo po prostu są przepełnione. Swoją drogą: skąd mają numer tel tego pana??
Poza tym: czy uśpienie ślepego miotu uważasz za złe postępowanie? Czy lepiej, żeby na świat przyszło kolejnych 7-8 kundelków, których los będzie nieznany, a już z pewnością niekoniecznie szczęśliwy? Czy nie lepiej im tego oszczędzić?
Sprawa kolejna: nowa ustawa, która weszła w życie w tym roku. Rozmnażać można tylko psy rasowe, z papierami.

Niestety w tej sytuacji mniejszym złem jest uśpienie ślepego miotu.

A gdzie jest takie ciekawe schronisko, jeśli można zapytać?

Link to comment
Share on other sites

Historie opowiedziałam mi pani z która sie spotkałam w lecznicy w poczekalni (wiec wiecej szczegółów nie znam) i dlatego tylko się pytam, zeby tez nie potrzebnej afery nie robic bo wiem ze ludzie czasem maja wyobraznie ale z drugiej strony w schroniskach tez czasem rózne rzeczy sie dzieją:/ A nie chodziło mi o usypianie slepego miotu bo do tego nie mam zastrzezeń , a głównie o to straszenie policja i o tą aborcje w zaawansowanej ciąży:( Ze podobno w Kielcach w schronisku tak robią...

Edited by Kesiaczek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...