Jump to content
Dogomania

4miesięczne, bite,zastraszone szczenię, ktore "właściciele" chcą jednak oddać.....


fibi:)

Recommended Posts

[HTML]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227597-Wszystkie-szczeniaki-mają-domki-)))))[/HTML]

bohater wątku jest bratem suń z podwyższego linku.... sunie (3) były u mnie na DT, i wszystkie mają już nowe domki.
dziś przypadkiem byłam w okolicy i chciałam sprawdzić jak żyje piesek, którego wtedy wzięli jedni państwo...... koszmar jak dla mnie:roll:
szczenię ma ponad 4 miesiące a nawet nie było odrobaczone......chudy jest:-(
widać że się boi ludzi..... okzazło się że dwulatek( !!!) regularnie go kopie bo "wie pani, on nie lubi zwierzaków".........bez komentarza..... okzało się że dziecko powiela zachowanie matki (22 lata), która kopie szczeniaka bo ją wkurza.....:angryy:
na koniec sie dowiedziałam że chcą go oddać, bo maja już 2 psy...to po co go brali?!!!!!!
nie wiem, mały cały czas mi siedzi w głowie.....
nie mam jego zdjęć- nie miałam przy sobie tel- ale jest umaszczeniem taki sam jak Wiki i Trixi z wątku, tylko wyższy.....
spróbuję namówić mamę na DT, ale wątpię....dopiero co kilka dni temu oddałam Polę do adopcji, a teraz nie ma mnie duzo w domu i moga być jakieś "ale"....



[COLOR=#ff0000]WYDATKI[/COLOR]
27.09.2012R
korpusy,skrzydełka- 16,20 zł

03.10.2012r
nóżki wieprzowe- 7,80zł

05.10.2012r
korpusy- 5,80zł

06.10.2012r
maskotka,piłka 13,50zł

10.10.2012 r
korpusy- 8,00zł

13.10.2012r
skrzydełka- 5,90zł

17.10.2012r
korpusy - 8,20zł

19.10.2012 r
5kg suchej karmy- 38zł

25.10.2012r
korpusy- 3,90zł

27.10.2012r
korpusy- 5,00zł

31.10.2012 r
korpusy- 11,30zł

05.11.2012r
nogi wieprzowe- 5,30zł

08.11.2012r
korpusy- 3,20zł

09.11.2012r
zapas ryżu- 12zł

15.11.2012r
korpusy- 2,80zl

[COLOR=#ee82ee]
RAZEM 146,90ZŁ[/COLOR]

[B][COLOR=#0000ff]
DOCHODY[/COLOR][/B]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232863-Srebro-buty-seksowna-bielizna-Fato-do-15-pazdziernika-do-19-00/page4[/url]

bebcik 15zł
asl 13zł
Nikaragua 9zł
razem 37zł

[COLOR=#ff0000]
SALDO - 109, 90ZŁ[/COLOR]

Edited by fibi:)
Link to comment
Share on other sites

[quote name='niger']To sie nie moze tak skonczyc!!!
Dobrze by bylo gdyby udalo sie zrobic psiakowi zdjecie poza tym napisz lokalizacje i porozsylaj watek po uzytkownikach wierze ze ktos pomoze!
Nie mozna go tak zostawic.
Bede zagladac[/QUOTE]

no wątek rozsyłałam już trochę......i cały czas delikatnie rodziców próbuję przekonać....
szkoda malca:(

a zdjęcia postaram sie jak najszybciej zrobic, ale dziś np dopiero do domu wróciłam, jutro i piatek to samo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Monika89']Nawet nie wiem co napisać. Tacy ludzie są po prostu Ehh... same niecenzuralne słowa mi się cisną :/[/QUOTE]

byłam tam kilka razy, wszystko pozamykane, cisza. podobno na jakies wakacje wyjechali..... ale psów też nie widać :(

Link to comment
Share on other sites

kto tak byle jak adoptowal?nawet nie zostaly odrobaczone przed adopcja.Co z szczepieniami?.Gdzie on mieszkal?Biedny psiak ,a pozostale jak maja?
nalezy zabrac natychmist gdyz pies moze stac sie problematycznym psem nadajacy sie do pracy z psychologiem.czteromiesieczny szczeniak to przeciez jeszcze dziecko ,musi zaznawac tylko dobro ze strony ludzi.
Wezcie go natychmiast Co za tragedia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']byłam tam kilka razy, wszystko pozamykane, cisza. podobno na jakies wakacje wyjechali..... ale psów też nie widać :([/QUOTE]
nalezy policje wezwac i zobaczyc gdzie sa te psy.popytac sie sasiadow
Moze je wywiezli do schroniska lub do lasu ,lub zakluli lancuchami do bud.?
Nalezy natychmist zglosic do org.prozwierzecych i policje i zrobic wywiad srodowiskowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']kto tak byle jak adoptowal?nawet nie zostaly odrobaczone przed adopcja.Co z szczepieniami?.Gdzie on mieszkal?Biedny psiak ,a pozostale jak maja?
nalezy zabrac natychmist gdyz pies moze stac sie problematycznym psem nadajacy sie do pracy z psychologiem.czteromiesieczny szczeniak to przeciez jeszcze dziecko ,musi zaznawac tylko dobro ze strony ludzi.
Wezcie go natychmiast Co za tragedia![/QUOTE]

prosze czytac ze zrozumieniem. zanim zabrałam sunie od tej Pani, szczeniaka chłopaka juz nie było tam- bo go ktoś wział-czyli Ci ludzie.
i co powiem policji? że 2latek kopie szczeniaka?......znam naszą wiejską policję i wiem że to bez sensu . ja wiem jaki to ma wpływ na rozwój maluszka:( wiadomo- gdyby szczeniak ewidentnie był bity,maltretowany to wiadomo ze policja inaczej moze by spojrzala.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A oto bazarek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232863-Nie-jadłem-nie-byłem-szczepiony-(-Dla-szczeniaka-do-3-pazdziernika-do-19-00?p=19730956#post19730956"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232863-Nie-jadłem-nie-byłem-szczepiony-(-Dla-szczeniaka-do-3-pazdziernika-do-19-00?p=19730956#post19730956
[/URL]

Cioteczko przepraszam za opoznienia.
Wczoraj juz wszytsko przygotowałam, ale dzisiaij od rana nie miałam kiedy tutaj zajrzeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DOSIA_GRECIA']Oj właśnie z okolic Nasielska przywiozłam Miszkę. Te tereny, Pułtusk Serock to istny dramat. A już w stronę Ostrołęki to istna masakra, Ciągle przywożę jakieś bidy z tych rejonów.[/QUOTE]

no ciągle tu sa jakieś psy...jak wszędzie w sumie.
jedyne co mnie pociesza to to, że naprawde sporo osób pomaga. u mnie na wsi 90% znajd zawsze ktoś wezmie, czy dla siebie czy dla kogoś....

nie robiłam Fatowi ogłoszeń, może to błąd? ale on taki dzikus,,,,chciałabym go trochę oswoić, i dopiero ruszyć

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ułożyłam taki tekt- fibi:) , jeśli zechcesz coś zmienić, dodać, proszę popraw to ,a ja wystawię wieczorem ogłoszenia..



Witaj, jestem Fato. Mam około 8 miesięcy i nie mam gdzie się podziać. Czy możesz ofiarować mi malutki kącik w swoim ciepłym domu?? Nie potrzebuję wiele.. Chcę dorastać, spędzić całe swoje życie i zestarzeć się u boku ukochanej osoby.
Zaoferuję Ci całe swoje małe serduszko, oddanie, miłość i zawsze będę wierny.
Jestem chudy, więc nie zajmę dużo miejsca. Gdy zmęczony wrócisz z pracy stanę się Twoją ukochaną maskotka, gdy będzie Ci źle- ja zawsze będę obok, jak cień będę stąpać u Twego boku.

Zechciej poznać mnie lepiej...

Kontakt :

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fibi:)']własnie z ogłoszeniami Fato się wstrzymywałam bo to dzikus :/ teraz jest już lepiej, ale dalej się boi :)
cioteczko, Ty wystawiasz bazar- to i tak dużo...... ja dzis poszukam bazarku ogłoszeniowego:)[/QUOTE]


Naprawde mogę 30 portali wystawić bez problemu-
napisz co sądzisz o tekście ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...