Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='barb']Są rożne wątki.
To jeden z nich [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-Wątek-dla-tych-(PO)OLKUSKICH-psiaków-które-nie-mają-swoich-indywidualnych-wątków[/URL]
Bardzo lubie zaglądac do Suzanki. Ona nadal szuka domu. Masz link ?[/QUOTE]


ona już tak długo szuka domu..........:(

Link to comment
Share on other sites

Heh.... dziewczyny, przestańmy już się pytac
gdzie trufelka
jak sie ma
czy sie odnalazla
itd itp

widac golym okiem ze iwoniam ma niezly ubaw z nas , poprostu sie nami bawi
dziecinne zachowanie, nic wiecej . . .

bardzo szkoda trufelki [B]ALE IWONIAM CHYBA NIE SKRZYWDZI PSINKĘ [/B]
wiec nie ma co sie martwic . . . .. . ;) olejmy ją, tak jak ona Was wszystkich
nie wiem jak może tak sie zachowywac, tyle jej pomogliscie . . . .splaciliscie dlug . . . .wszystko zrobiliscie .. . .
i tak się odwdziecza . . . .lepiej juz chyba nie moze ;)

a jeśli to ze trufelka sie odnalazla to kłamstewko - prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw . . . kłamstwa mają b. krótkie nóżki ;)
z milczenia też wyjdzie na jaw prawda....
miejmy nadzieję ze np któraś z cioteczek na spacerze spotka ją z trufelką;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Zrozumiałam, że tam sa psy które aktualnie znajdują się w Olkuszu.

"Tymczasem w mordowni (stan na 16.09.13 r) Jeśli będę wiedzieć, że jakiś psiak zniknął z TEGO miejsca, będę usuwać go z tej galerii i na odwrót jeśli się pojawi nowy, a będę mieć jego zdjęcie- dodam go.

Tutaj krótkie opisy psiaków w komentarzach oraz zdjęcia w większym formacie: [URL]https://picasaweb.google.com/1037083...MmGwqyjuOWauQE[/URL]

Psy poniżej ułożone są mniej więcej po kolei według tego jak pojawiały się w Olkuszu. Czyli pierwsze zdjęcia psów od lewej to psy które są najdłużej.
BRAK AKTUALNYCH WIEŚCI"
post był edytowany 01.01.2014[/QUOTE]


nie ma aktualnych wieści co w Olk.
My do O. wejść już nie możemy, a P. działa jak dział. I zapewne dzieje się tam teraz gehenna, a nikt tego nie zobaczy.

Ten czarny staruszek- samiec, którego wkleiłyście, był tam długo nikt się nie interesował. A teraz wszyscy się obudzili i zastanawiają jakie losy tego czarnego psa? Ile psów tam było, znikało i nie dowiemy się co się z nimi stało :(

[quote name='Marta72']to kto teraz zajmuje się olkuszakami?[/QUOTE]
Każdy się może "zająć" olkuszakami, każdy komu jeszcze uda się tam wejść....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']

;) [B]olejmy ją[/B], tak jak ona Was wszystkich
nie wiem jak może tak sie zachowywac, tyle jej pomogliscie . . . .splaciliscie dlug . . . .wszystko zrobiliscie .. . .
i tak się odwdziecza . . . .lepiej juz chyba nie moze
;)[/QUOTE]
na ten moment czeka iwoniam z utesknieniem, zeby ja olac, skonczyla za psami z Olkusza to przeniosla sie do Harbutowic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']
Każdy się może "zająć" olkuszakami, każdy komu jeszcze uda się tam wejść....[/QUOTE]
Kazdy kto zrozumie, ze wyciaganie psow z tego piekla to jedno, a dostarczanie dowdow, w postaci obdukcji to drugie, kazdy kto moze wstapic jako strona pokrzywdzona, kazdy komu naprawde zalezy na zlikwidowaniu tej mordowni raz na zawsze. Nawet UG w Olkuszu popiera nasze dzialania, i marzy im sie to samo, jako ze od grudnia 2008r. ta opinia odbija sie echem na wizerunku miasta.

Link to comment
Share on other sites

jestem daleko od Was, ale zapytałam o Olkusz, bo watek olkuski istnieje, choć rzeczywiście jakby martwy
jego założycielka zamilkła i zostawiała jak temat Trufli bez słowa komentarza ludzi takich jak ja którzy swojego czasu choć tylko wirtualnie ale byli związani z tematem
mam w związku z tym pytanie, co z psami wyciągniętymi stamtąd?
kto się nimi teraz zajmuje?
gdzie one są?
kto je ogłasza?
pytam o psy, które szukały domów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']jestem daleko od Was, ale zapytałam o Olkusz, bo watek olkuski istnieje, choć rzeczywiście jakby martwy
jego założycielka zamilkła i zostawiała jak temat Trufli bez słowa komentarza ludzi takich jak ja którzy swojego czasu choć tylko wirtualnie ale byli związani z tematem
mam w związku z tym pytanie, co z psami wyciągniętymi stamtąd?
kto się nimi teraz zajmuje?
gdzie one są?
kto je ogłasza?
pytam o psy, które szukały domów[/QUOTE]
Marta, zaglądalaś na wątek do ktorego link wkleiłam ? missiaa na pierwszej stronie zrobiła zestawienie wątków piesków z Olkusza na dogo. Są tez linki do albumu na fb.

[quote name='barb']Są różne wątki.
To jeden z nich [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245004-Wątek-dla-tych-(PO)OLKUSKICH-psiaków-które-nie-mają-swoich-indywidualnych-wątków[/URL]
Bardzo lubie zaglądac do Suzanki. Ona nadal szuka domu. Masz link ?[/QUOTE]

[quote name='barb'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238139-SUzanka-młoda-złota-olkuszanka-w-DT-pod-Łodzią/page21[/URL][/QUOTE]

I zapraszam na bardzo sympatyczny wątek ślicznej Suzanki - olkuszanki.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']szkoda,że tej informacji nie ma na wątku olkuskim
czyli po iwonam psami zajęła się missiaa??[/QUOTE]
missiazałożyla ten watek ale nie mozna powiedzieć, ze zajęła sie psami po iwoniam.
Wygląda na to, że iwoniam swoje wątki opuściła i poszła gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']szkoda,że tej informacji nie ma na wątku olkuskim
czyli po iwonam psami zajęła się missiaa??[/QUOTE]
missiaa wraz jej mama i siostra zajmowaly sie psami olkuskimi od lat, kilka lat zanim dolaczyla na watek iwoniam.
Po czasie z wiadomych tylko im powodow, rozdzielily sie. iwoniam dostala etat w KTOZ, przestala interesowac sie psami olkuskimi. missiaa zalozyla nowy watek na ktorym juz iwoniam sie nie pokazywala. Dzialania iwoniam w Olkuszu skonczyly sie dosc szybko.

Link to comment
Share on other sites

Marta, zapraszam na bardzo sympatyczny wątek ślicznej Suzanki - olkuszanki.
[quote name='barb'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238139-SUzanka-młoda-złota-olkuszanka-w-DT-pod-Łodzią/page21[/URL][/QUOTE] pod opieką bea100. Suzanka wciąż szuka domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']chiałabym najpierw prosić kogoś, o wyjaśnienie losów psów, o które pytałam...[/QUOTE]

nikt Ci na to odpowie bo nikt nie wie
możesz jedynie prześledzić jej wątek olkuski i zobaczyć kiedy pojawiały się jakiekolwiek informacje na temat zabranych psów,
od jakiegos czasu na tym wątku zapanował generalny nieład, psy z Olkusza mieszane były z harbutowickimi i tymi znalezionymi (jak np Diabełek czy spanielek). Sama chętnie dowiedziałabym jaki jest los Diabełka, który miał mieć operowaną łapkę np...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']nikt Ci na to odpowie bo nikt nie wie
możesz jedynie prześledzić jej wątek olkuski i zobaczyć kiedy pojawiały się jakiekolwiek informacje na temat zabranych psów,
od jakiegos czasu na tym wątku zapanował generalny nieład, psy z Olkusza mieszane były z harbutowickimi i tymi znalezionymi (jak np Diabełek czy spanielek). Sama chętnie dowiedziałabym jaki jest los Diabełka, który miał mieć operowaną łapkę np...[/QUOTE]

Małgosia
kilka razy próbowałam, ale pogubiłam się z nieścisłych informacjach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Małgosia
kilka razy próbowałam, ale pogubiłam się z nieścisłych informacjach[/QUOTE]
...i może właśnie o to chodziło, żeby każdy po przejrzeniu części tak podawanych informacji się pogubił i nie miał siły sprawdzać dalej...? :hmmmm:

Od początku (albo może prawie) mojej bytności na dogo jakoś mnie odrzucają wątki, na których pisze się o dziesiątkach psów - jak przepełnione domy tymczasowe, które potem płaczą, że toną w długach u weterynarzy i się obrażają za nazywanie ich zbieraczami... (nie chodzi mi np. o takie wątki schroniskowe, które służą w zasadzie zbieraniu w jednym miejscu informacji o tamtejszych psach, co ułatwia ich ogłaszanie).
Przecież w takich mętlikach przeciętny człowiek kompletnie nie jest w stanie się połapać... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']...i może właśnie o to chodziło, żeby każdy po przejrzeniu części tak podawanych informacji się pogubił i nie miał siły sprawdzać dalej...? :hmmmm:

Od początku (albo może prawie) mojej bytności na dogo jakoś mnie odrzucają wątki, na których [B]pisze się o dziesiątkach psów -[/B] j[B]ak przepełnione domy tymczasowe, które potem płaczą, że toną w długach u weterynarzy i się obrażają za nazywanie ich zbieraczami..[/B]. (nie chodzi mi np. o takie wątki schroniskowe, które służą w zasadzie zbieraniu w jednym miejscu informacji o tamtejszych psach, co ułatwia ich ogłaszanie).
Przecież w takich mętlikach przeciętny człowiek kompletnie nie jest w stanie się połapać... :shake:[/QUOTE pod tymi ja sie podpisuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...