Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

A my jak zwykle spóżnieni,ale składamy Trufelko życzenia najszczersze i najlepsze z okazji Nowego Roku.Całusy dla Ciebie od całej naszej trójki!
Elżbieta,Waldek no i oczywiście Rufusik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi345']Szkoda tylko, że dla niektórych wstawienie jednego zdjęcia z krótkim opisem jak żyje pies to taki "wielki wyczyn".
Trzeba [U]pokazać swoją wyższość[/U], "pies jest mój i będę robił z nim co chcę" ....... a inni sobie mogą czekać i czekać... i czekać..[/QUOTE]

chyba juz tylko o to chodzi....

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ja tam nie wiem o co chodzi-tylko dlaczego potem jest zdziwienie,że ludzie sobie różnie myślą?Jak nie ma jasnych informacji to sobie różnie ludzie myślą..Że zaufanie?Tam gdzie chodzi o życie nie ma zaufania..
E/W/R

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani dziękuję za tak piękne powitanie mnie po przerwie :)

Cały czas jeszcze myślę nad tą sytuacją co się podziało - ale nie rozumiem czemu, dlaczego, co mogło być przyczyną.

Małgośka - niech wątek pozostanie pod Twoim dowodzeniem. Tak Małgosiu myślę.
Wyprowadziłaś Trufelkę z długu w hoteliku, zaprosiłaś tyle wspaniałych osób na wątek.
Dużo wysiłku i pracy Cię to kosztowało.
Zostawmy tak jak jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi345']Szkoda tylko, że dla niektórych wstawienie jednego zdjęcia z krótkim opisem jak żyje pies to taki "wielki wyczyn".
Trzeba pokazać swoją wyższość, "pies jest mój i będę robił z nim co chcę" ....... a inni sobie mogą czekać i czekać... i czekać..[/QUOTE]

tak jak mówi [B]marta72 [/B]chyba już tylko o to chodzi ;(
iwoniam dobrze wie, że nam zalezy na Trufelce, ze bardzo chcielibysmy znac prawdę, gdzie jest - czy się odnalazła - jak się ma itd . .
i milczy . . . . . .. . . . ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Kochani dziękuję za tak piękne powitanie mnie po przerwie :)

Cały czas jeszcze myślę nad tą sytuacją co się podziało - ale nie rozumiem czemu, dlaczego, co mogło być przyczyną.

Małgośka - niech wątek pozostanie pod Twoim dowodzeniem. Tak Małgosiu myślę.
Wyprowadziłaś Trufelkę z długu w hoteliku, zaprosiłaś tyle wspaniałych osób na wątek.
Dużo wysiłku i pracy Cię to kosztowało.
Zostawmy tak jak jest :)

jestem za.ale jak sie dowiemy co u trufli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']tak jak mówi [B]marta72 [/B]chyba już tylko o to chodzi ;(
iwoniam dobrze wie, że nam zalezy na Trufelce, ze bardzo chcielibysmy znac prawdę, gdzie jest - czy się odnalazła - jak się ma itd . .
i milczy . . . . . .. . . . ..

ja nie znam prawdy ale może ma o cos do was żal,przecież nie wierze żeby sobie tak milczała bo ma taki kaprys.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania75']Obawiam się, że może Trufla się nie znalazła......
A czy jest ktoś z okolic i mógłby tam podejść osobiście?[/QUOTE]


Odnaleźć się raczej odnalazła, Hotel Amok pisał, dał filmik, więc.....
Po prostu Iwoniam nie chce poinformować pewnie przez to, że było tu pisane o tym, że Trufla jest niepodobna do siebie.. itp... i wszystkie rzeczy pisane po drugiej ucieczce Trufli chyba ją "dotknęły" i nie czuje potrzeby tutaj cos pisac..

Ale tu nie o to chodzi.. Chodzi o psa.... taki problem zrobic zdjecie? dla swietego spokoju? chyba nie..... ale dla innych tak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi345']Odnaleźć się raczej odnalazła, Hotel Amok pisał, dał filmik, więc.....
Po prostu Iwoniam nie chce poinformować pewnie przez to, że było tu pisane o tym, że Trufla jest niepodobna do siebie.. itp... i wszystkie rzeczy pisane po drugiej ucieczce Trufli chyba ją "dotknęły" i nie czuje potrzeby tutaj cos pisac..

Ale tu nie o to chodzi.. Chodzi o psa.... taki problem zrobic zdjecie? dla swietego spokoju? chyba nie..... ale dla innych tak[/QUOTE]


Przede wszystkim jeśli ktoś korzystał z tak dużej finansowej pomocy dogomaniaków ma obowiązek pisania o swoich podopiecznych, na jej wątkach nie ma od bardzo długiego czasu żadnych ani informacji ani zdjeć na temat jej podopiecznych...


Tymczasem zapraszam Was na bazarek (miałam nie robić już ale tyle piesków w potrzebie).
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249939-Armanii-fili%C5%BCanki-ksi%C4%85%C5%BCki-LEGO-na-St-Br-Mni-oraz-zagrode-do-12-01-14-g-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249939-Armanii-fili%C5%BCanki-ksi%C4%85%C5%BCki-LEGO-na-St-Br-Mni-oraz-zagrode-do-12-01-14-g-21-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']

ja nie znam prawdy ale może ma o cos do was żal,przecież nie wierze żeby sobie tak milczała bo ma taki kaprys.[/QUOTE]
Nie obchodzą nas żale ani kaprysy iwoniam - chcemy wiedzieć czy Trufla żyje i gdzie jest.

[quote name='Marta72']nie dowiemy się .
wczoraj wieczorem Iwonam odezwała się na wątku habutowickim, pisała o psach pod jej opieką, o Trufli nic [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234052-Szukamy-domow-dla-psów-z-Harbutowic/page48[/URL][/QUOTE]
Tak wczoraj zrobila wpis na wątku harbutowickim i nie odniosla się zupełnie do prośb o zdjęcie Trufli.

[quote name='ania75']Obawiam się, że może Trufla się nie znalazła......
A czy jest ktoś z okolic i mógłby tam podejść osobiście?[/QUOTE]

[quote name='ania75']owszem - zgadzam się w stu procentach można się nie lubić, obrazić, pogniewać itp.ale nikt tu nikogo na kawę nie zaprasza..... parę zdjęć, dwa zdania .....[/QUOTE]
Myślę tak, jak Ania75 że Trufla sie nie odnalazla albo później stalo sie cos takiego, że nie mozna zrobić zdjęcia ... Znam zamilowanie iwoniam do fotografowania swoich podopiecznych oraz siebie. Zachowanie w obecnej sytuacji jest dla niej zupelnie nietypowe. Bo to nie jest tak że fot Trufli nie ma tylko na dogo. Nie ma ich nigdzie, ani na fb ani w albumach iwoniam.
[quote name='megi345']Odnaleźć się raczej odnalazła, Hotel Amok pisał, dał filmik, więc.....
Po prostu Iwoniam nie chce poinformować pewnie przez to, że było tu pisane o tym, że Trufla jest niepodobna do siebie.. itp... i wszystkie rzeczy pisane po drugiej ucieczce Trufli chyba ją "dotknęły" i nie czuje potrzeby tutaj cos pisac..

Ale tu nie o to chodzi.. Chodzi o psa.... taki problem zrobic zdjecie? dla swietego spokoju? chyba nie..... ale dla innych tak[/QUOTE]
Co do postu Hotelu Amok bylo tam kilka rzeczy nie polegających na prawdzie, choćby informacja o piętnastoktrotnym pobycie iwoniam w hotlu za czasow bytności Trufli. Kto na bieżąco byl na wątku tym lub choćby olkuskim wie, ze to nieprawda.
[quote name='Malgoska']Przede wszystkim jeśli ktoś korzystał z tak dużej finansowej pomocy dogomaniaków ma obowiązek pisania o swoich podopiecznych, na jej wątkach nie ma od bardzo długiego czasu żadnych ani informacji ani zdjeć na temat jej podopiecznych...


Tymczasem zapraszam Was na bazarek (miałam nie robić już ale tyle piesków w potrzebie).
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249939-Armanii-filiżanki-książki-LEGO-na-St-Br-Mni-oraz-zagrode-do-12-01-14-g-21-00[/URL][/QUOTE]
Sliczny bazarek

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

I własnie dlatego,żeby sie nie gubić w domysłach powinna być informacja..Kochamy psy,ale to jest dla niektórych tylko pies,a nie plan zamachu stanu i nie rozumiem dlaczego nie można napisać konkretnie..
E/W/R

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Malgoska;21725974 ma o[B]]Przede wszystkim jeśli ktoś korzystał z tak dużej finansowej pomocy dogomaniakówbowiązek pisania o swoich podopiecznych,[/B] na jej wątkach nie ma od bardzo długiego czasu żadnych ani informacji ani zdjeć na temat jej podopiecznych...


Tymczasem zapraszam Was na bazarek (miałam nie robić już ale tyle piesków w potrzebie).
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249939-Armanii-filiżanki-książki-LEGO-na-St-Br-Mni-oraz-zagrode-do-12-01-14-g-21-00[/URL][/QUOTE]

to prawda ale jak zrobic cos żeby iwoniam napisała?,to jest brak szacunku dla was ze strony iwoniam,ale nie wiem jak pomóc,jedynie pisać smsy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']zagladam do Trufli ze Szczęściarką![/QUOTE]
Pozdrowienia dla Was :)

[B]Iwoniam - [/B]napisz proszę informację o Trufelce, czy jest u Ciebie - potwierdź proszę, proszę również o zdjęcia Trufelki dla Nas tu obecnych na wątku, dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']dziękujemy Wojtek:)
zawsze patrząc na sunię moją kochaną pamiętam o Tobie, Iwonie z Amoka, o Barb
dzięki Wam jestesmy razem:loveu:[/QUOTE]

Mam nadzieję, że kiedyś poznam Szczęściarę w realu i jej Panią też, tak jak udało mi sie poznać Malgoskę i Szeleczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']
[B]Iwoniam - [/B]napisz proszę informację o Trufelce, czy jest u Ciebie - potwierdź proszę, proszę również o zdjęcia Trufelki dla Nas tu obecnych na wątku, dla mnie.[/QUOTE]

Chyba nie ma co liczyć, że napisze :shake:
również Cię pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...