Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

Ogłoszenia ogłoszeniami, a kto będzie koordynował poszukiwania ? Na wątku Dropsa, który się odnalazł- na bieżąco były podawane informacje, dziewczyny podawały, gdzie pies był widziany i informacje starałyśmy się weryfikować na bieżąco- plus doklejać dodatkowe ogłoszenia w tych rejonach.

Kto to będzie robił ? I kto będzie udzielał informacji ?

W nocy temperatura ma spaść do -5, -6 stopni.
Skoro najwcześniejsze ogłoszenie zostało zamieszczone 15 listopada, a data zaginięcia psa na plakacie to 10.11.2013 - to można chyba taką datę podać. Na pewno nie 19.11- w końcu nikt nie zamieszcza ogłoszeń , ze pies zaginął, przed jego zaginięciem.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']ja to wszystko widzę tak. Iwoniam zajmuje się sprawą. My możemy trzymać kciuki, robić ogłoszenia. Kto chce też może z Ioniam się skontaktować. Jak zapowiedziała tak robi. Na dogo nie zagląda więc trudno oczekiwać jej wpisów.[/QUOTE]
Na wydarzenie na Fb też nie zagląda.

Link to comment
Share on other sites

Guest yolaantaa

Bo informowanie jak przebiegaja poszukiwania zaginionego psa powinno być przymusowe,a nie robi się łaskę,że cokolwiek się napisze,a tak jak tutaj,to wcale i nic nie wiadomo...Zgroza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolaantaa']Bo informowanie jak przebiegaja poszukiwania zaginionego psa powinno być przymusowe,a nie robi się łaskę,że cokolwiek się napisze,a tak jak tutaj,to wcale i nic nie wiadomo...Zgroza...[/QUOTE]

Było sporo sytuacji, że przy poszukiwaniach wieszano plakaty w sektorach, ale np. dwa dni później ktoś je zdejmował. Trudno ocenić czy SM, czy ktoś je zdejmował złośliwie. Różnie bywa. Miejsca, gdzie są powieszone plakaty trzeba monitorować.

Nie zmusisz kogoś, komu nie zależy, żeby informował o postępach poszukiwania. Osoby, które poszukiwały swoich zwierzaków i bardzo im zależało na znalezieniu - robiły co w ich mocy, informowały, prosiły o ogłoszenia i co ważne- nie trzeba było się prosić o informacje.

Idą mrozy :( Biedne te wszystkie zwierzaki :(

Link to comment
Share on other sites

Guest yolaantaa

Też mi żal zwierzaczków,szczególnie zima jest trudna,tak bym chciała,żeby wszystkie miały domki,miały co jeść i były szczęśliwe...Jakie to życie jest niesprawiedliwe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Pomagałam iwoniam od prawie 2 lat (to niewiele wobec niektórych, którzy pomagają całymi latami), zawsze za nią stałam murem, bo bardzo ceniłam jej pracę dla zwierząt i wiedzę w tym zakresie.
Prowadze wątek w imieniu Wojtka, było tu obecnych wiele osób, które wykładały swoje pieniądze na spłatę długu Trufli, Soni, leczenia chorych zwierząt w gabinecie oraz bdt iwoniam i to [B]IM[/B] przede wszystkim nalezy się informacja.



Ja również chciałabym wiedzieć o co tu chodzi???

Już zarzuca się nam wtrącanie, ale pomimo to wiedzę na temat suni powiniśmy otrzymać.[/QUOTE]

mi też muwiono że tam gdzie awantura to i ja.nie przejmuje sie tym ludzie b. dużo mowią.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Trzeba ogłaszać - lepsze ogłoszenie bez daty niż wcale.[/QUOTE]

[quote name='Marta72']ja to wszystko widzę tak. Iwoniam zajmuje się sprawą. My możemy trzymać kciuki, robić ogłoszenia. Kto chce też może z Ioniam się skontaktować. Jak zapowiedziała tak robi. Na dogo nie zagląda więc trudno oczekiwać jej wpisów.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']wszyscy odczuwamy podobnie
gdyby chociaż było wiadomo czy gdzieś ją widziano?[/QUOTE]

Ktoś ma pomysł na te ogłoszenia ? Z datą 10.11 ? Pisanie zaginęła :kilka dni temu, lub tydzień temu jest bez sensu.

To jest skopiowane jedno z ogłoszeń iwoniam

"Zaginęła Trufla // 26 listopada 2013

Około tydzień temu zaginęła nam suczka. Czarna z białą krawatką i białymi znaczeniami na palcach tylnych łap.
Ma około 8 lat i wygląda na swój wiek, waży pomiędzy 10-11 kg, jest do kolana.
Uszy stojące, ogon długi, sierść krótka, prosta. Budowa ciała proporcjonalna.
Na szyi ma obrożę w kolorze czerwono-czarnym. Wabi się Trufla, jest bardzo płochliwa. Została adoptowana ze schroniska i boi się obcych.
Jeśli mieli by państwo jakiekolwiek podejrzenia, że suczka znajduje się w Państwa okolicy proszę o informację. Zaginęła w Rącznej, ale dzień później była widziana
w Krakowie. Na pewno się przemieszcza. Jest zaczipowana. Za pomoc w odnalezieniu Trufelki przewidujemy nagrodę."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Ktoś ma pomysł na te ogłoszenia ? Z datą 10.11 ? Pisanie zaginęła :kilka dni temu, lub tydzień temu jest bez sensu.

To jest skopiowane jedno z ogłoszeń iwoniam

"Zaginęła Trufla // 26 listopada 2013

Około tydzień temu zaginęła nam suczka. Czarna z białą krawatką i białymi znaczeniami na palcach tylnych łap.
Ma około 8 lat i wygląda na swój wiek, waży pomiędzy 10-11 kg, jest do kolana.
Uszy stojące, ogon długi, sierść krótka, prosta. Budowa ciała proporcjonalna.
Na szyi ma obrożę w kolorze czerwono-czarnym. Wabi się Trufla, jest bardzo płochliwa i boi się obcych. Zaginęła w Rącznej,
w Krakowie, na pewno się przemieszcza. Jest zaczipowana. Za pomoc w odnalezieniu Trufelki przewidujemy nagrodę."[/QUOTE]
Jak dla mnie troche przydlugie to ogloszenie,pozwolilam sobie skrocic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Jak dla mnie troche przydlugie to ogloszenie,pozwolilam sobie skrocic.[/QUOTE]
A gdzie tekst ?

To z dn.15.11 jest krotsze
[url]http://www.niepolomice.eu/pl/news_show.php?readmore=5812[/url]
"W niedzielę 10 listopada w okolicy sklepu w Rącznej zaginęła niewielka czarna suka. Wabi się Trufla. Jest szansa, że znajduje się na terenie naszej gminy.

Zwierzę jest płochliwe. Właściciele proszą o pomoc w odnalezieniu Trufli. Każdy kto mógłby pomóc proszony jest o kontakt, tel. 515 192 985"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']a nie mam żadnych pomysłów
skąd wiecie, że się np nie znalazła???[/QUOTE]
Sądzę, że wowczas powinny zniknąć ogłoszenia ze stron schronisk gdzie je umieszczono.

A taki tekst moze być ?
"11 listopada w niedzielę, w miejscowości Rączna koło Krakowa zaginęła niewielka, suczką, wielkości do kolana. ważąca około 12 kilogramów. Ma czarną, gladką, krotka sierść, pod szyjką biały krawacik, stojące uszka, siwawy pyszczek , ogon długi,
Na szyi miala obrożę w kolorze czerwono-czarnym.. Jest bardzo plochliwa. Wabi się Trufla. może jednak nie reagować na wołanie.
Suczka jest wysterylizowana, Za pomoc w odnalezieniu przewidziana jest nagroda.

Kontakt
515192985
[email][email protected][/email]"

[quote name='yolaantaa']No właśnie,jedna wielka niewiadoma,nikt nic nie wie....[/QUOTE]
:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']ten wątek m.in. pokazuje jakim dnem i bagnem stała się dogomania i pomyśleć, że jak się rejestrowałam w sierpniu 2009r. to wyobrażałam sobie dogo jako raj dla zwierząt, ale bardzo szybko kolejne afery sprowadziły mnie na ziemię i tu zostanę[/QUOTE]

masz całkowitą rację

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...