Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

Cmentarz i rynek w Tymbarku są w pobliżu a i do bloku p.Ani przez pola nie jest daleko.
Między cmentarzem a rynkiem jest cały kompleks zabudowań parafialnych: plebania, budynki socjalne ale i budynki gospodarcze - raj dla psa, który chce się schować, przespać i coś zjeść.
Ale pani Ania na pewno o tym wie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Cmentarz i rynek w Tymbarku są w pobliżu a i do bloku p.Ani przez pola nie jest daleko.
Między cmentarzem a rynkiem jest cały kompleks zabudowań parafialnych: plebania, budynki socjalne ale i budynki gospodarcze - raj dla psa, który chce się schować, przespać i coś zjeść.
Ale pani Ania na pewno o tym wie.[/QUOTE]
Może księdza zawiadomić o ile jeszcze to nie zostało zrobione, zostawić mu plakat? może na ogłoszeniach parafialnych by powiedział? zależy jaki to człowiek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Może księdza zawiadomić o ile jeszcze to nie zostało zrobione, zostawić mu plakat? może na ogłoszeniach parafialnych by powiedział? zależy jaki to człowiek...[/QUOTE]

jutro będzie ruch na tym cmentarzu.....
ksiadz pewno nie bedzie miał nic przeciwko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Cmentarz i rynek w Tymbarku są w pobliżu a i do bloku p.Ani przez pola nie jest daleko.
Między cmentarzem a rynkiem jest cały kompleks zabudowań parafialnych: plebania, budynki socjalne ale i budynki gospodarcze - raj dla psa, który chce się schować, przespać i coś zjeść.
Ale pani Ania na pewno o tym wie.[/QUOTE]


cmentarz i rynek tak
ale miejsce gdzie widzial ja sasiad i cmentarz to juz kawałek

ale wiesz, calkiem mozliwe ze ona siedzi w tym okręgu/trójkącie - cmentarz -pola -bloki

chociaz pani ania twierdzi ze nie ze bardziej od drugiej strony, spory kawałek za tym sklepem lukspol; takimi schodkami w dol do rzeki

Link to comment
Share on other sites

barb, nie rozumiem, dlaczego tak do mnie odpisujesz,...
tak sie skalda, ze nawet wykupilam abonament bedac w pociagu pod kanalem La Manche, aby sprawdzac co sie dzieje i sie skontaktowac z Iwona wlasnie w sprawie Trufli
i tak sie sklada, ze ja tez do niej musze czasem dzwonic po kilka razy, uwierz mi, mnie iwoniam potrafi odrzucac jak nie ma jak rozmawiac, dla wszsytkich innych zgina sie w 3 aby odp na telefon (czasem sie nie udaje)
wiem, ze kazdemu latwo jest napisac, ze ona nie odp
tylko ze ona pracuje 12h na dobe, plus wszelakie inne interwencje, rodzina itd

zreszta nie musze jej trulamaczyc

zapytalam, nie kazalam nikomu nic zrobic
zapytalam, bo moge i ja (noca) wyslac do ludzi zapyt czy nie pomoga szukac
i wyslac plakat/info do wetow

nie zamierzam sie nikomu tlumaczyc, dlaczego pytam, ja caly dzien na kompie nie siedze bo nie mam jak
wiec pytam

jak kogos urazilam (choc czytajac moja wiad moj wpis nie powinien byl nikogo urazic), to przepraszam
ale mimo iz wszystkim zaczynaja puszczac nerwy to wg mnie moze lepiej sobie zrobic 5 min przerwe, a nie zaczynac sie na dogo wyrzywac

chce pomoc, bo Trufla i mi jest droga
ale takie odp jak ta tutaj, nie do konca przyciagaja ludzi do pomocy

zamiast wiec pytac, wysle teraz wiac do Tymbarkowiczow i wetow
i tyle
a jutro zycze iwoniam powodzenia
mam nadzieje, ze Trufla sie znajdzie.

[quote name='barb']Może najpierw przeczytasz kilka postów nim coś napiszesz, zadasz pytanie (nam)? Trudno, opisywać Ci odpoczątku wszystkie podjęte działania (przez nas).:angryy:
I nikt nie ma jakiegokolwiek kontaktu z mityczna już Panią Anią. Nawet Amacariel, która jest na miejscu nie otrzymała na nią namiaru. iwoniam wiedząc, że Malgoska dziś wybiera się do Tymbarka w żaden sposób nie była łaskawa skontaktować jej z osobą, ktorej uciekła Trufla. We wszystkich ogłoszeniach i plakatach jest wylącznie telefon Iwony więc nie dziw się, że czekamy na jakąkolwiek wiadomość krakowianko :cool3:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel']Jesli będę miała jakieś informacje ważne - zadzwonię. Ale tak jak i ty nie masz możliwości non stop być online, tak i ja nie zawsze mogę odebrać (np gdy próbuję wyjaśnić dlaczego zostało do mnie wysłane zawiadomienie ze starostwa powiatowego w sprawie [B]popełnienia przeze mnie wykroczenia[/B] jakim jest niezauwazenie błędu w adresie na prawku(wydanym 4lata temu..) :| kary, jaja, ceregiele...

Do mnie najlepiej puszczać sms, wtedy w wolnej chwili jestem w stanie odebrać i odczytać wiadomości.

Jutro zmieniam tor działan i tuz po świcie ruszam z psami na pola i do lasu. Potem mam spotkanie z przedszkolakami. Moze tam usłysze jakies wieści.[/QUOTE]

ok, ja z kolei zazwyczaj nie piszę smsów, tylko dzwonię, bo nie mam jak pisać jak ciągle prowadzę samochód
Jutro będę w Tymbarku około 7ej, wyruszam około 5:30 od siebie.


[quote name='barb']Może najpierw przeczytasz kilka postów nim coś napiszesz, zadasz pytanie (nam)? Trudno, opisywać Ci odpoczątku wszystkie podjęte działania (przez nas).:angryy:
I nikt nie ma jakiegokolwiek kontaktu z mityczna już Panią Anią. Nawet Amacariel, która jest na miejscu nie otrzymała na nią namiaru. iwoniam wiedząc, że Malgoska dziś wybiera się do Tymbarka w żaden sposób nie była łaskawa skontaktować jej z osobą, ktorej uciekła Trufla. We wszystkich ogłoszeniach i plakatach jest wylącznie telefon Iwony więc nie dziw się, że czekamy na jakąkolwiek wiadomość krakowianko :cool3:[/QUOTE]

krakowianka ze mną nie rozmawiała, nie jest pewnie zorientowana.
Nie ważne z resztą
Rozumiem Waszą irytację (brak wieści ode mnie) i przepraszam Was za to, ale ja nie wyrabiam.
Podobno naprawiono nam net. HURU (oby...)
Jutro nie będę pisać - jak coś to dzwońcie - na pewno będę mieć komórkę przy sobie. Jak tylko nie będę gdzieś biec to odbiorę i dam znać.
Jeśli Truflę uda się złapać to natychmiast poinformuję Malgoske.
Mam nadzieję, że każdy ma już nr do siebie i nie będzie dezorientacji.
O ile się nie mylę to wszystkim numery podałam.
W Tymbarku na plakatach jest nr pani Ani, na ogłoszeniach w gminach + Waszych - mój.
TŻ wydrukował kolejne 30 plakatów (tych halszki, bo są ładne i inne niż te moje..)
Niezależnie je jutro rozwieszę, aby odświeżyć ludziom jej postać.

I pewnie posiedzę na cmentarzu jutro. Nie w Krakowie tylko w Tymbarku.
Oby ostatni raz...




[quote name='Marta72']nieprzyjemnie się zrobiło
ten wątek to taki forumowy domek Trufli-tu ma swoją rodzinę forumową, rodzinę która chce wiedzieć jak wyglada sytauacja
najlepiej powiedzieć coś w stylu "ja działam i nie mam czasu a ty siedzisz i nic nie robisz a jeszcze się czepiasz"

[...][/QUOTE]

Jest mi przykro, że tak piszesz :(
ale i tak dziękuję wam za obecność



[quote name='barb']amacariel zawiadomiona, Malgoska w drodze do Tymbarka - ma numer telefonu do amacariel. Do Pani Ani niestety wciąż nie .
Jesli będę co więcej wiedzieć - napiszę.[/QUOTE]

[quote name='barb'][URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/8708/[/URL][/QUOTE]

Dzięki...

[quote name='barb']Malgoska dziękujemy za bardzo szczegółową relację i analizę całej sytuacj,i napisane pomimo zmęczenia poszukiwaniami.
A co z tymi 14-toma psami, ktore miala Pani Ania od iwoniam? Wiesz ?[/QUOTE]

Malgoska nie wie. Raczej nigdy mnie nikt z moich adopcji nie przesłuchiwał, ale mam wszystkie umowy adopcyjne i kontroluję pieski, które wydaję.
Poświęcam im całe moje życie, cały wolny czas. Jak ktoś się na to nie godzi to nie dostaje psa.
pani Ania nie miała tylu psów ode mnie na DT. Myślę, że ona liczy wszystkie psy w jej życiu.
Wszystkie te psy mają się dobrze. Żoko jest u TesiKr, Sznufi na al. Pokoju, Gaja na Rusznikarskiej, Loxi u znajomej Maszy44, Diabełek na Lubelskiej, Kropisia na os. złotego wieku, Borni w Łańcucie, Bronia (to nie był mój pies) jest w Bochni. Nie ja mam jej umowę adopcyjną, ale mam kontakt z właścicielką.
Trufla miała mieć dom w Tymbarku... Nie będzie go tam mieć jednak.. Niech się tylko da złapać.

Przykro mi, że mnie nie ufacie.



[quote name='barb']Na Polsacie 2 aktualnie trwa program o jakiejś koszmarnej hodowli kotów w Jadwisinie. 100 zagłodzonych kotów, zwłoki kocie w zamrażarce (67), koty były zamrażane na żywca ...:-([/QUOTE]

[quote name='Marta72']niechcąco i ja się natknęłam na ten program, kobieta chciała wyhodować nową rasę i tak sobie próbowała......:shake:[/QUOTE]

koszmar...

to nasza wczorajsza interwencja.
Malgoska - TY TAM NIE WCHODŹ.
[URL]http://ktoz.eadopcje.org/interwencja/zabil_psa[/URL]
OSTRZEGAM - drastyczne..
Dziewczyny delikatnie napisały. Ja może nic nie będę dodawać. Oby tylko został ukarany...

[quote name='Justyna Lipicka']Może księdza zawiadomić o ile jeszcze to nie zostało zrobione, zostawić mu plakat? może na ogłoszeniach parafialnych by powiedział? zależy jaki to człowiek...[/QUOTE]
ksiądz wie.
Plakat wisi i na kościele i na tablicy ogłoszeń.
Na sklepie 20 m od kościoła także.
I na przystanku autobusowym ok 50 m od kościoła.

Jutro rozwieszę jeszcze ten Wasz.

Wiem, że teraz jestem "ta zła", bo ..
a co to z resztą dużo pisać.
Proszę Was, trzymajcie za mnie kciuki jutro.

oby się tylko udało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']barb, nie rozumiem, dlaczego tak do mnie odpisujesz,...
tak sie skalda, ze nawet wykupilam abonament bedac w pociagu pod kanalem La Manche, aby sprawdzac co sie dzieje i sie skontaktowac z Iwona wlasnie w sprawie Trufli
i tak sie sklada, ze ja tez do niej musze czasem dzwonic po kilka razy, uwierz mi, mnie iwoniam potrafi odrzucac jak nie ma jak rozmawiac, dla wszsytkich innych zgina sie w 3 aby odp na telefon (czasem sie nie udaje)
wiem, ze kazdemu latwo jest napisac, ze ona nie odp
tylko ze ona pracuje 12h na dobe, plus wszelakie inne interwencje, rodzina itd

zreszta nie musze jej trulamaczyc

zapytalam, nie kazalam nikomu nic zrobic
zapytalam, bo moge i ja (noca) wyslac do ludzi zapyt czy nie pomoga szukac
i wyslac plakat/info do wetow

nie zamierzam sie nikomu tlumaczyc, dlaczego pytam, ja caly dzien na kompie nie siedze bo nie mam jak
wiec pytam

jak kogos urazilam (choc czytajac moja wiad moj wpis nie powinien byl nikogo urazic), to przepraszam
ale mimo iz wszystkim zaczynaja puszczac nerwy to wg mnie moze lepiej sobie zrobic 5 min przerwe, a nie zaczynac sie na dogo wyrzywac

chce pomoc, bo Trufla i mi jest droga
ale takie odp jak ta tutaj, nie do konca przyciagaja ludzi do pomocy

zamiast wiec pytac, wysle teraz wiac do Tymbarkowiczow i wetow
i tyle
a jutro zycze iwoniam powodzenia
mam nadzieje, ze Trufla sie znajdzie.[/QUOTE]


o jestes krakowianko
szukałam Cie ale iwoniam mi pisała że od tygodnia nie ma z Tobą kontaktu, (jutro będzie tydzień jak nie ma Trufelki), cos słaby ten abonament...
gdzie wysłać Ci rzeczy z bazarku?

Link to comment
Share on other sites

ciekawe rzeczy tu wypisujecie
a abonament dziala bardzo dobrze, wystarczy sprawdzic wpisy nawet na tym watku
fanty mozesz przekazac iwoniam przy okazji, chyba ze to problem, to wtedy podam adres na pw (i doplace za wysylke).

[quote name='Malgoska']o jestes krakowianko
szukałam Cie ale iwoniam mi pisała że od tygodnia nie ma z Tobą kontaktu, (jutro będzie tydzień jak nie ma Trufelki), cos słaby ten abonament...
gdzie wysłać Ci rzeczy z bazarku?[/QUOTE]

Edited by krakowianka.fr
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']ok, ja z kolei zazwyczaj nie piszę smsów, tylko dzwonię, bo nie mam jak pisać jak ciągle prowadzę samochód
Jutro będę w Tymbarku około 7ej, wyruszam około 5:30 od siebie.




krakowianka ze mną nie rozmawiała, nie jest pewnie zorientowana.
Nie ważne z resztą
Rozumiem Waszą irytację (brak wieści ode mnie) i przepraszam Was za to, ale ja nie wyrabiam.
Podobno naprawiono nam net. HURU (oby...)
Jutro nie będę pisać - jak coś to dzwońcie - na pewno będę mieć komórkę przy sobie. Jak tylko nie będę gdzieś biec to odbiorę i dam znać.
Jeśli Truflę uda się złapać to natychmiast poinformuję Malgoske.
Mam nadzieję, że każdy ma już nr do siebie i nie będzie dezorientacji.
O ile się nie mylę to wszystkim numery podałam.
W Tymbarku na plakatach jest nr pani Ani, na ogłoszeniach w gminach + Waszych - mój.
TŻ wydrukował kolejne 30 plakatów (tych halszki, bo są ładne i inne niż te moje..)
Niezależnie je jutro rozwieszę, aby odświeżyć ludziom jej postać.

I pewnie posiedzę na cmentarzu jutro. Nie w Krakowie tylko w Tymbarku.
Oby ostatni raz...






Jest mi przykro, że tak piszesz :(
ale i tak dziękuję wam za obecność







Dzięki...



Malgoska nie wie. Raczej nigdy mnie nikt z moich adopcji nie przesłuchiwał, ale mam wszystkie umowy adopcyjne i kontroluję pieski, które wydaję.
Poświęcam im całe moje życie, cały wolny czas. Jak ktoś się na to nie godzi to nie dostaje psa.
pani Ania nie miała tylu psów ode mnie na DT. Myślę, że ona liczy wszystkie psy w jej życiu.
Wszystkie te psy mają się dobrze. Żoko jest u TesiKr, Sznufi na al. Pokoju, Gaja na Rusznikarskiej, Loxi u znajomej Maszy44, Diabełek na Lubelskiej, Kropisia na os. złotego wieku, Borni w Łańcucie, Bronia (to nie był mój pies) jest w Bochni. Nie ja mam jej umowę adopcyjną, ale mam kontakt z właścicielką.
Trufla miała mieć dom w Tymbarku... Nie będzie go tam mieć jednak.. Niech się tylko da złapać.

Przykro mi, że mnie nie ufacie.







koszmar...

to nasza wczorajsza interwencja.
Malgoska - TY TAM NIE WCHODŹ.
[URL]http://ktoz.eadopcje.org/interwencja/zabil_psa[/URL]
OSTRZEGAM - drastyczne..
Dziewczyny delikatnie napisały. Ja może nic nie będę dodawać. Oby tylko został ukarany...


ksiądz wie.
Plakat wisi i na kościele i na tablicy ogłoszeń.
Na sklepie 20 m od kościoła także.
I na przystanku autobusowym ok 50 m od kościoła.

Jutro rozwieszę jeszcze ten Wasz.

Wiem, że teraz jestem "ta zła", bo ..
a co to z resztą dużo pisać.
Proszę Was, trzymajcie za mnie kciuki jutro.

oby się tylko udało.[/QUOTE]


Oczywiście trzymamy kciuki za Trufelkę, żeby się pojawiła i dała się złapać. Za całą akcję. Żeby tylko przyszla.

Nikt nie rozlicza Cie z adopcji, próbujemy poskładać fakty i informacje od pani Ani a opowiadala dziś różne rzeczy. Pamiętam Loxi, Gaję i Diabełka też ale...

tu piszemy o Trufelce, to jest jej Wojtusiowy wątek

Każdy ma rodzinę, pracę i liczne obowiązki, ja też czasami nie wyrabiam takie życie

telefony mamy ale nie było prosto je zdobyć (dziękuje barb za pomoc, i amacariel za pokierowanie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']ciekawe rzeczy tu wypisujecie
a abonament dziala bardzo dobrze, wystarczy sprawdzic wpisy nawet na tym watku
fanty mozesz przekazac iwoniam przy okazji, chyba ze to problem, to wtedy podam adres na pw.[/QUOTE]

poprosze adres bo iwoniam swoje fanty przekazala na nastepny bazarek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...