Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='margoth137']jechałam parę razy przez Limanowa i Tymbark, kojarzę wytwórnię soków, i teren raczej górzysty trochę[/QUOTE]Teren górzysty i dużo lasów dookoła,ale wieś jest w rozległej dolinie i sunia powinna trzymać się domostw bo tam jest dla niej jedzenie.Chyba, że idzie na oślep i zapuściła się w las, ale to raczej mało prawdopodobne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maarit']A może zrobimy zrzutę na nagrodę dla osoby która pomoże/znajdzie niunię. Dorzuciłabym się (ale w przyszłym tyg. dopiero:oops:).[/QUOTE]
Dobry pomysł:) oczywiście też dołożę parę groszy....może na wieść o nagrodzie otworzą się oczy mieszkańcom.Kochani może wpisujcie ile kto jest w stanie zadeklarować na nagrodę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Jeśli dobrze rozumiem "długą, pieszą podróż", to może chodziło o długi spacer?[/QUOTE]

Nie jestem codziennie online, pisałam o tym tez wczoraj Iwonce z Amoka, bo wiem, że wpisywała coś na wątku.
nie mam internetu w domu, kombinuje, aby wejsc z telefonu, ale ja nie ma iphone'a czy czegoś w tym stylu i nie jestem w stanie wejść z niego na wątek.


[quote name='barb']Może znajdzie się ktoś kto bedzie mógł ? We dwojkę zawsze raźniej. Ode mnie to bardzo daleko. Moze na miejscu spotkasz się z amacariel ? I oczywiście iwoniam skontaktuje Cię z Panią Anią ?[/QUOTE]

próbowałam się skontaktować jeszcze z amacariel, ale odrzucała moje połączenia,
codziennie po kilka razy rozmawiam z p. Anią,
Ona będzie w Pl do 12.11, do tego czasu na pewno będzie cały czas patrolować teren.

Wczoraj było zgłoszenie suczki z okolicy, ale na miejscu okazało się, że mimo, iż jest do trufli podobna, to nie ona.

[quote name='halszka']szukałam na FB stron Tymbarku na razie zamieściłam tutaj : [URL="https://www.facebook.com/pages/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-w-Tymbarku-imKEN/157805664316194"]https://www.facebook.com/pages/Zespół-Szkół-w-Tymbarku-imKEN/157805664316194[/URL] natomiast na gminną stronę wysłałam wiadomość z prośbą o udostępnienie plakatu : [URL]https://www.facebook.com/GminaTymbark[/URL][/QUOTE]

Już kilka dni temu poprosiłam pana Rybkę o zamieszczenie zdjęcia Trufli,
Wczoraj wysłałam kolejną prośbę z plakatem halszki.
Jutro znów będę telefonować z zapytaniem, dlaczego nadal nie zamieścił zdjęcia.

[quote name='Marta72']nie mogę zrozumieć, dlaczego teraz w takiej trudnej sytuacji nie ma informacji o poszukiwaniach:([/QUOTE]

ale co ja mam pisać? Nadal nie ma żadnych wieści. Nic się nie zmieniło.
Jak tylko si,ę odnajdzie od razu będę telefonować do Malgoski i do amoka.
My jej naprawdę szukamy.
Nie tylko wam zależy na jej odnalezieniu....
Ja nie mam wolnego. Jak tylko skończę w pracy jedną interwencję to pędzę na kolejną.
Co mogę to robię po godzinach. Jest tyle zwierzaków, którym trzeba pomóc.
Nie siedzie przez tv i nie stawiam pasjansów..


[quote name='maarit']A może zrobimy zrzutę na nagrodę dla osoby która pomoże/znajdzie niunię. Dorzuciłabym się (ale w przyszłym tyg. dopiero:oops:).[/QUOTE]

Jest przewidziana nagroda za jej odnalezienie.
Na plakatach rozwieszonych po mieście i okolicach jest właśnie plakat z inf o nagrodzie.
[quote name='barb']Ja też się dorzucę.

Na stronie Urzędu Gminu w Tymbarku nie ma niestety żadnego ogloszenia o Trufłi [URL]http://www.tymbark.pl/pl/76998/0/Ogloszenia.html[/URL] :shake:
Wysłałam na mail pracownika prośbę o umieszczenie i plakatu z ogłoszenia - nie umialam wyslać plakatu halszki.[/QUOTE]

Dzięki...
[quote name='margoth137']z tego co kojarzę tam chyba jest dużo lasów, biedna błądzi:([/QUOTE]

najwięcej jest pól i łąk.
To ją pewnie bardzo dezorientuje ;(


Malgoska, jeśli jutro jedziesz do Tymbarka.. życzę aby Ci się udało
u nas na razie klapa.....

;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']Dobry pomysł:) oczywiście też dołożę parę groszy....może na wieść o nagrodzie otworzą się oczy mieszkańcom.Kochani może wpisujcie ile kto jest w stanie zadeklarować na nagrodę?[/QUOTE]
Deklaruje 20 zł na początek - wiem, ze to niewiele ale mogę wplacic nawet dzis. Malgoska do Ciebie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Deklaruje 20 zł na początek - wiem, ze to niewiele ale mogę wplacic nawet dzis. Malgoska do Ciebie ?[/QUOTE]

cudnie:) i proszę ciocia nie pisz,że to niewiele:mad: ja po konsultacji z TZ dokładam 50zł Kochani każdy grosz na wagę złota!

Edited by halszka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Nie jestem codziennie online, pisałam o tym tez wczoraj Iwonce z Amoka, bo wiem, że wpisywała coś na wątku.
nie mam internetu w domu, kombinuje, aby wejsc z telefonu, ale ja nie ma iphone'a czy czegoś w tym stylu i nie jestem w stanie wejść z niego na wątek.
[/quote]
Jesli będę miała jakieś informacje ważne - zadzwonię. Ale tak jak i ty nie masz możliwości non stop być online, tak i ja nie zawsze mogę odebrać (np gdy próbuję wyjaśnić dlaczego zostało do mnie wysłane zawiadomienie ze starostwa powiatowego w sprawie [B]popełnienia przeze mnie wykroczenia[/B] jakim jest niezauwazenie błędu w adresie na prawku(wydanym 4lata temu..) :| kary, jaja, ceregiele...

Do mnie najlepiej puszczać sms, wtedy w wolnej chwili jestem w stanie odebrać i odczytać wiadomości.

Jutro zmieniam tor działan i tuz po świcie ruszam z psami na pola i do lasu. Potem mam spotkanie z przedszkolakami. Moze tam usłysze jakies wieści.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, nie pisze tego bo iwoniam jest moja siostra a amacariel robi duzo ale prosze nie wypisujcie ze czekacie teraz na odp itd. Dziewczyny szukaja Trufli I robia co moga. Ona sie zerwala ze smyczy a my na to teraz nic nie poradzimy. Trzeba jej szukac I oglaszac
Czy ktos wyslal info do dogomaniakow z Tymbarku? Czy lokalni weci sa poinformowani? Na tym teraz trzeba sie skupic zamiast co godzine pytac czy sa wiesci......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']Cioteczki, nie pisze tego bo iwoniam jest moja siostra a amacariel robi duzo ale prosze nie wypisujcie ze czekacie teraz na odp itd. Dziewczyny szukaja Trufli I robia co moga. Ona sie zerwala ze smyczy a my na to teraz nic nie poradzimy. Trzeba jej szukac I oglaszac
Czy ktos wyslal info do dogomaniakow z Tymbarku? Czy lokalni weci sa poinformowani? Na tym teraz trzeba sie skupic zamiast co godzine pytac czy sa wiesci......[/QUOTE]
Może najpierw przeczytasz kilka postów nim coś napiszesz, zadasz pytanie (nam)? Trudno, opisywać Ci odpoczątku wszystkie podjęte działania (przez nas).:angryy:
I nikt nie ma jakiegokolwiek kontaktu z mityczna już Panią Anią. Nawet Amacariel, która jest na miejscu nie otrzymała na nią namiaru. iwoniam wiedząc, że Malgoska dziś wybiera się do Tymbarka w żaden sposób nie była łaskawa skontaktować jej z osobą, ktorej uciekła Trufla. We wszystkich ogłoszeniach i plakatach jest wylącznie telefon Iwony więc nie dziw się, że czekamy na jakąkolwiek wiadomość krakowianko :cool3:

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

nieprzyjemnie się zrobiło
ten wątek to taki forumowy domek Trrufli-tu ma swoją rodzinę forumową, rodzinę która chce wiedzieć jak wyglada sytauacja
najlepiej powiedzieć coś w stylu "ja działam i nie mam czasu a ty siedzisz i nic nie robisz a jeszcze się czepiasz"


Małgosia!
Trzymam kciuki za Twoją wizytę w Tymbarku

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']Małgosia
daj jutro nam znac koniecznie !!![/QUOTE]

jadę żeby zobaczyć wogóle jakie to tereny, pogląd sytuacji, nie nastawię się, że ją znajdę i złapię ...chociaż może cuda się zdarzają

[quote name='iwoniam']Nie jestem codziennie online, pisałam o tym tez wczoraj Iwonce z Amoka, bo wiem, że wpisywała coś na wątku.
nie mam internetu w domu, kombinuje, aby wejsc z telefonu, ale ja nie ma iphone'a czy czegoś w tym stylu i nie jestem w stanie wejść z niego na wątek.




próbowałam się skontaktować jeszcze z amacariel, ale odrzucała moje połączenia,
codziennie po kilka razy rozmawiam z p. Anią,
Ona będzie w Pl do 12.11, do tego czasu na pewno będzie cały czas patrolować teren.

Wczoraj było zgłoszenie suczki z okolicy, ale na miejscu okazało się, że mimo, iż jest do trufli podobna, to nie ona.



Już kilka dni temu poprosiłam pana Rybkę o zamieszczenie zdjęcia Trufli,
Wczoraj wysłałam kolejną prośbę z plakatem halszki.
Jutro znów będę telefonować z zapytaniem, dlaczego nadal nie zamieścił zdjęcia.



ale co ja mam pisać? Nadal nie ma żadnych wieści. Nic się nie zmieniło.
Jak tylko si,ę odnajdzie od razu będę telefonować do Malgoski i do amoka.
My jej naprawdę szukamy.
Nie tylko wam zależy na jej odnalezieniu....
Ja nie mam wolnego. Jak tylko skończę w pracy jedną interwencję to pędzę na kolejną.
Co mogę to robię po godzinach. Jest tyle zwierzaków, którym trzeba pomóc.
Nie siedzie przez tv i nie stawiam pasjansów..




Jest przewidziana nagroda za jej odnalezienie.
Na plakatach rozwieszonych po mieście i okolicach jest właśnie plakat z inf o nagrodzie.


Dzięki...


najwięcej jest pól i łąk.
To ją pewnie bardzo dezorientuje ;(


Malgoska, jeśli jutro jedziesz do Tymbarka.. życzę aby Ci się udało
u nas na razie klapa.....

;([/QUOTE]

dziekujemy za informację
ja też nie siedzę przed tv, stary zajumje non stop więc trudno się dopchać....
pasjansy układałam ostatnio w liceum-trochę dawno....

[quote name='barb']Deklaruje 20 zł na początek - wiem, ze to niewiele ale mogę wplacic nawet dzis. Malgoska do Ciebie ?[/QUOTE]


proszę nie wpłacać do mnie żadnych pieniązków
nie ja nadzoruję poszukiwania

[quote name='paula_t']Zaglądam z nadzieją na dobre wieści...Z daleka niestety tylko tyle mogę :(
Jeśli zbieracie kaskę na nagrodę, to dołożę grosika. Takie coś może ludzi zachęcić.[/QUOTE]

[quote name='halszka']cudnie:) i proszę ciocia nie pisz,że to niewiele:mad: ja po konsultacji z TZ dokładam 50zł Kochani każdy grosz na wagę złota![/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Dokładam 50zł[/QUOTE]

[quote name='inka33']Masz rację, może lepiej żeby się nie denerwował...

:kciuki: nieustanne![/QUOTE]

[quote name='halszka']ciociu :loveu::iloveyou:[/QUOTE]

[quote name='Olena84']Jeśli to ma pomóc dam 50zł, mam nadzieje, że się odnajdzie, co ten pies może czuć, ale pocieszam sie trochę tym, że ma większe szanse sie w tym wszystkim odnaleźć niz jakiś kanapowiec.[/QUOTE]

[quote name='amacariel']Jesli będę miała jakieś informacje ważne - zadzwonię. Ale tak jak i ty nie masz możliwości non stop być online, tak i ja nie zawsze mogę odebrać (np gdy próbuję wyjaśnić dlaczego zostało do mnie wysłane zawiadomienie ze starostwa powiatowego w sprawie [B]popełnienia przeze mnie wykroczenia[/B] jakim jest niezauwazenie błędu w adresie na prawku(wydanym 4lata temu..) :| kary, jaja, ceregiele...

Do mnie najlepiej puszczać sms, wtedy w wolnej chwili jestem w stanie odebrać i odczytać wiadomości.

Jutro zmieniam tor działan i tuz po świcie ruszam z psami na pola i do lasu. Potem mam spotkanie z przedszkolakami. Moze tam usłysze jakies wieści.[/QUOTE]


dzieki za pomoc

[quote name='krakowianka.fr']Cioteczki, nie pisze tego bo iwoniam jest moja siostra a amacariel robi duzo ale prosze nie wypisujcie ze czekacie teraz na odp itd. Dziewczyny szukaja Trufli I robia co moga. Ona sie zerwala ze smyczy a my na to teraz nic nie poradzimy. Trzeba jej szukac I oglaszac
Czy ktos wyslal info do dogomaniakow z Tymbarku? Czy lokalni weci sa poinformowani? Na tym teraz trzeba sie skupic zamiast co godzine pytac czy sa wiesci......[/QUOTE]

wyobraź sobie, że ktos wysłał ifno, wyobraź sobie, że są poniformowani...


[quote name='barb']Może najpierw przeczytasz kilka postów nim coś napiszesz, zadasz pytanie (nam)? Trudno, opisywać Ci odpoczątku wszystkie podjęte działania (przez nas).:angryy:
I nikt nie ma jakiegokolwiek kontaktu z mityczna już Panią Anią. Nawet Amacariel, która jest na miejscu nie otrzymała na nią namiaru. iwoniam wiedząc, że Malgoska dziś wybiera się do Tymbarka w żaden sposób nie była łaskawa skontaktować jej z osobą, ktorej uciekła Trufla. We wszystkich ogłoszeniach i plakatach jest wylącznie telefon Iwony więc nie dziw się, że czekamy na jakąkolwiek wiadomość krakowianko :cool3:[/QUOTE]

barb dzięki
ucieczkę i poszukiwania Trufelki nadzoruje iwoniam, to do niej spływają informacje i ona wszystko wie;
jako, że Trufla jak Marta napisała ma tu forumową rodzinę i ta rodzina chciałaby wiedziec cokolwiek, wciąż o niej myslimy, chcemy pomoć

[quote name='Marta72']nieprzyjemnie się zrobiło
ten wątek to taki forumowy domek Trrufli-tu ma swoją rodzinę forumową, rodzinę która chce wiedzieć jak wyglada sytauacja
najlepiej powiedzieć coś w stylu "ja działam i nie mam czasu a ty siedzisz i nic nie robisz a jeszcze się czepiasz"


Małgosia!
Trzymam kciuki za Twoją wizytę w Tymbarku[/QUOTE]

dzięki





przed chwilą dostałam telefon od iwoniam:

podobno Trufla siedzi 80m od domu i p. Ania próbuje ją złapać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']....

przed chwilą dostałam telefon od iwoniam:

podobno Trufla siedzi 80m od domu i p. Ania próbuje ją złapać.[/QUOTE]
amacariel zawiadomiona, Malgoska w drodze do Tymbarka - ma numer telefonu do amacariel. Do Pani Ani niestety wciąż nie . Jesli będę co więcej wiedzieć - napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...