Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='Malgoska']bardzo Wam dziękuję za pomoc
może wróci
jak iwoniam wejdzie to napisze może coś więcej[/QUOTE]
Dlatego na razie nie robie więcej ogloszeń. Plakacik halszki dalam też na olkuskim i na wątku bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Iwonka z Amoka mówi, że to bardzo mądra Sunia i że powinna wrócić do domu.
Prosiłabym o bardziej szczegółową informację, gdzie uciekła (okolice której lecznicy) , gdzie mieszkała, szkół podstawowych jest kilka w Tymbarku ( na mapie google)..., jakaś ulica?

Edited by Malgoska
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Iwonka z Amoka mówi, że to bardzo mądra Sunia i że powinna wrócić do domu.
Prosiłabym o bardziej szczegółową informację, gdzie uciekła (okolice której lecznicy) , gdzie mieszkała, szkół podstawowych jest kilka w Tymbarku ( na mapie google)..., jakaś ulica?[/QUOTE]
Czyli w ogłoszeniu też trzeba by doprecyzować miejsce zaginięcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel']No dobra ciotki.
jestem na miejscu.
proszę o informacje pełne nt. kto co gdzie i jak, nie mam czasu, przepraszam, na przeglądanie kilkudziesięciu stron wątku.

Jesli nie tutaj to na PW, jesli mam pomóc musze wiedzieć jak.[/QUOTE]
Amacariel, dzięki za przybycie
Na razie wiemy tylko, że przebywajacą w domu tymczasowym w Tymbarku Trufla uciekła. Stało sie to w piatek 25.10.2013.
Czekamy na iwoniam, ktora wie więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel']No dobra ciotki.
jestem na miejscu.
proszę o informacje pełne nt. kto co gdzie i jak, nie mam czasu, przepraszam, na przeglądanie kilkudziesięciu stron wątku.

Jesli nie tutaj to na PW, jesli mam pomóc musze wiedzieć jak.[/QUOTE]

Dostałam dziś po południu taką informację: Trufla była z Panią Anią u wet na szczepieniu, ponieważ była kolejka, poszły jeszcze na spacer. Trufla się wystraszyła zerwała smycz i uciekła. Pognała przez Tymbark i nie chciała wrócić. To było w piątek po południu. Do tej pory nie wróciła. Podobno w piątek kręciła się niedaleko domu Pani Ani, w sobotę i niedzielę już nie.
Pani Ania z iwoniam przeszły wielokrotnie całe miasto i jej nie znalazły. Ogłoszenia są wszędzie (widziałaś może?). Iwoniam tam była w weekend, jak wróci to pewnie coś napisze. Pani Ania mieszka (jeśli nic nie przekręciłam) koło szkoły. Tyle wiem.
Nie znam Tymbarku. Postaram się w przyszłym tygodniu wziąć urlop i pojechać tam tam ją poszukać.

Link to comment
Share on other sites

Problem jest tylko taki, ze Trufla jest bardzo niecharakterystyczna, więc nikt nie zwaraca uwagi na takiego psa chodzącego przy ulicy, niestety. Udostępniłam wśród tymbarskich znajomych mam nadzieję, że ktoś jednak skojarzy.

Plakatów nie widziałam, jestem w domu od wczorajszego wieczoru, mam tydzien urlopu więc mogę realnie pomóc.
Tymbark jest maly, to nie miasto, to wieś. Jeśli będzie sprzyjać pogoda to wezmę jutro moich chłopaków na spacer i się porozglądamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amacariel']Problem jest tylko taki, ze Trufla jest bardzo niecharakterystyczna, więc nikt nie zwaraca uwagi na takiego psa chodzącego przy ulicy, niestety. Udostępniłam wśród tymbarskich znajomych mam nadzieję, że ktoś jednak skojarzy.

Plakatów nie widziałam, jestem w domu od wczorajszego wieczoru, mam tydzien urlopu więc mogę realnie pomóc.
Tymbark jest maly, to nie miasto, to wieś. Jeśli będzie sprzyjać pogoda to wezmę jutro moich chłopaków na spacer i się porozglądamy.[/QUOTE]

bardzo Ci dziękuję!
może dam radę w któryś dzień dołączyć do poszukiwań

Link to comment
Share on other sites

Znam Tymbark i okolice, niestety nie mieszkam tam a więc nie mogę pomóc w poszukiwaniu.
Szkoła podstawowa w Tymbarku jest jedna w pobliżu ruchliwej drogi Kraków-Limanowa i to mnie przeraża.
Czy amacariel wie dokładnie, gdzie mieszka pani Ania? Jest jakiś kontakt z panią Anią? Jeżeli sunia widziana była w pobliżu jej domu to może tam się kręci i tam należałoby jej szukać. Tymbark jest wsią, ale jest bardzo rozległy i ma również zabudową miejską z ulicami. Może poszła w stronę rynku a może dalej w stronę stacji kolejowej i tzw. Owocarni.
To tylko takie moje sugestie, bo sunia może być wszędzie i oby się znalazła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Znam Tymbark i okolice, niestety nie mieszkam tam a więc nie mogę pomóc w poszukiwaniu.
Szkoła podstawowa w Tymbarku jest jedna w pobliżu ruchliwej drogi Kraków-Limanowa i to mnie przeraża.
Czy amacariel wie dokładnie, gdzie mieszka pani Ania? Jest jakiś kontakt z panią Anią? Jeżeli sunia widziana była w pobliżu jej domu to może tam się kręci i tam należałoby jej szukać. Tymbark jest wsią, ale jest bardzo rozległy i ma również zabudową miejską z ulicami. Może poszła w stronę rynku a może dalej w stronę stacji kolejowej i tzw. Owocarni.
To tylko takie moje sugestie, bo sunia może być wszędzie i oby się znalazła.[/QUOTE]
Niestety tylko iwoniam wie gdzie mieszka Pani Ania a ona nie zajrzała na wątek a przynajmniej nie zostawiła śladu obecności ...
Iwoniam, prosze skontaktuj się z amacarial na PW, podaj dokladne miejsce zaginięcia.
[I]edit[/I]
Wysłalam mail do iwoniam, Nieco pożniejszym rankiem wyślę sms.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...