Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

oj, teraz to zdecydowanie Malgoska nie ma blisko ;)
a nawet gdy miala jechac do mnie to jest pomiędzy nami spora odległość :/
chyba, ze wezmę Truflę do pracy ;)
[quote name='barb']Malgoska może wybierzesz się w odwiedziny do Trufli ? :lol: Ty masz najbliżej :lol:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']oj, teraz to zdecydowanie Malgoska nie ma blisko ;)
a nawet gdy miala jechac do mnie to jest pomiędzy nami spora odległość :/
chyba, ze wezmę Truflę do pracy ;)[/QUOTE]
Ciocia Malgoska miałaby teraz dalej do Trufli niz do Iwanowic ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Pani Ania ma panią Trufelkę u siebie, a pani Iwoniam tylko ją odwiozła i odwiedziła.
Dzieli nas znaaaczna odległość, ale ja dobrze znam panią Anię i wiem, że ona jest świetnym dt da piesków.
Ona sama nie ma żadnej psinki, bo sporą część czasu pracuje daleko stąd.
Jak jest w Polsce to pomaga w opiece nad psinkami.
Pani Ania, nie ja, ma sąsiadkę, którą próbujemy rozkochać w Trufelce,
Jak nic z tego wszystkiego nie wyjdzie i pani Ania będzie musiała wrócić do pracy, a sąsiadka pani Ani się w Trufelce nie zakocha, to w listopadzie malutka przyjedzie mieszkać na dt do mnie :)[/QUOTE]

teraz to kawa na ławie:)
zrozumiałam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']chyba obie panie Iwona i Ania mieszkają na tyle blisko siebie,że Trufelka może często przebywać w swoim potencjalnym ds pani Ani mieszkając do czasu decyzji w dt Iwony :) takie moje dedukcje:):):)[/QUOTE]
ja to też tak rozumiem, a nawet że Trufla pomieszkuje u Pani Ani:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam'][URL]https://plus.google.com/photos/108318775742277226865/albums/5937688432501605921/5938031306646663698?banner=pwa&pid=5938031306646663698&oid=108318775742277226865[/URL][/QUOTE]

sliczna Trufcia:)

ale jakie piękne rzeczy na bazarek!!!!
oczywiście rozmiar XS....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Malgoska może wybierzesz się w odwiedziny do Trufli ? :lol: Ty masz najbliżej :lol:[/QUOTE]

[quote name='iwoniam']oj, teraz to zdecydowanie Malgoska nie ma blisko ;)
a nawet gdy miala jechac do mnie to jest pomiędzy nami spora odległość :/
chyba, ze wezmę Truflę do pracy ;)[/QUOTE]

[quote name='barb']Ciocia Malgoska miałaby teraz dalej do Trufli niz do Iwanowic ?[/QUOTE]

Bardzo chętnie się wybiorę, nawet w dalszą podróż, może już po 1 listopada?
A do kiedy Pani Ania zostaje w Polsce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Iwoniam. dziękujemy za informacje i fotkę :lol:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IwqrqWSy4rk/UmggAynSshI/AAAAAAAAE8A/eztI9QbhjcA/w331-h441-no/Zdjęcie0338.jpg[/IMG][/QUOTE]

Nareszcie!!!!!!!!!
Nareszcie się ta sunia kocyka i domowego ciepła doczekała!!!
Mocno trzymam kciuki by ds się potwierdził!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Przed chwilą dostałam wiadomość, że w piątek uciekła Trufelka;
myślę, że jak iwoniam wejdzie to opisze dokladniej; byla w [B]Tymbarku, okolice szkoły podstawowej[/B]; wszytskich z okolic proszę o rozglądanie się.[/QUOTE]
Fatalna wiadomość. Nie wiem czy są juz zrobione jakieś ogloszenia czy trzeba pomóc w ogłaszaniu. Zrobię tymczasem jedno na tablicy i udostępnimy na Fb.
Poszukam przez wyszukiwarke czy sa jacyś dogomaniacy z Tymbarku.

Link to comment
Share on other sites

Wyszukiwarka pokazała tylko jedną dogomaniaczkę - amacariel. Wyslalam do niej PW z prośbą o pomoc i zaproszeniem na wątek.

Malgoska. czy możesz w pierwszym poście, duzymi literami napisać kiedy zaginęla Trufla i że na wątku to jest od 2593 postu ? No i czy może nie byłoby warto przenieść wątku do działu zaginione psy ? Ale to już do oceny Cioteczek. Tymczasem wstawię Trufle do bazy zaginionych na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'][URL]http://tablica.pl/oferta/zaginela-czarna-nieduza-suczka-tymbark-ID2S183.html[/URL] ogloszenie Trufli - proszę o udostępnianie wszystkich majacych konto na Fb[/QUOTE]

[quote name='barb']Wyszukiwarka pokazała tylko jedną dogomaniaczkę - amacariel. Wyslalam do niej PW z prośbą o pomoc i zaproszeniem na wątek.

Malgoska. czy możesz w pierwszym poście, duzymi literami napisać kiedy zaginęla Trufla i że na wątku to jest od 2593 postu ? No i czy może nie byłoby warto przenieść wątku do działu zaginione psy ? Ale to już do oceny Cioteczek. Tymczasem wstawię Trufle do bazy zaginionych na dogo.[/QUOTE]

[quote name='halszka']zrobiłam na szybko i rozsyłam na FB
[URL="http://up.programosy.pl/foto/zaginela1.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/zaginela1.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

[quote name='barb']Bardzo ładny plakacik. Dzięki.[/QUOTE]



bardzo Wam dziękuję za pomoc
może wróci
jak iwoniam wejdzie to napisze może coś więcej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...