Jump to content
Dogomania

sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara


Malgoska

Recommended Posts

[quote name='Malgoska']Tak się cieszę, że się Fafelkowi udało; i że Trufci się uda :)[/QUOTE]

[quote name='margoth137']Romano wpada na inspekcję;)[/QUOTE]

[quote name='barb']Trzymam kciuki za aklimatyzacje Fąfla w nowym domu i musze wreszcie zabrać się za intensywne ogłaszanie Soni.[/QUOTE]

Trufelce też sie uda, zobaczycie :)

jaksie ma Romuś?

spokojnie Barb, powolutu i Soni się powiedzie..


a co do Trufli - uprzejmie proszę jutro i w środę kciuki trzymać, bo coś powolutku działamy.
i mam nadzieję, że o trufelce nie zapomnicie, co?

Nasza Sabisia jest po operacji kolejnej, na razie nią najwięcej się zajmujemy,
przed chwilą wróciłam z nią z gabnetu na kontroli, bo rana nadal się sączy.
Dostała leki i mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Trufelko... już wkrótce...

Link to comment
Share on other sites

Sabisia miała usuwane kolejne 3 guzy (oby już ostatnie) i rekonstruowaną częściowo ścianę pomiędzy odbytem, a pochwą
nic przyjemnego...
operacja konieczna, bo nie mogła się już załatwiać..

[quote name='Malgoska']A co z Sabisią????
O Trufci nikt nie zapomina....[/QUOTE]

Trufelka nie jest już w hoteliku :)

OJ, KCIUKI POTRZEBNE, na razie malutka jest bardzo, bardzo przerażona...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Sabisia miała usuwane kolejne 3 guzy (oby już ostatnie) i rekonstruowaną częściowo ścianę pomiędzy odbytem, a pochwą
nic przyjemnego...
operacja konieczna, bo nie mogła się już załatwiać..



Trufelka nie jest już w hoteliku :)

OJ, KCIUKI POTRZEBNE, na razie malutka jest bardzo, bardzo przerażona...[/QUOTE]


zabrałaś ją????
jest u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']

Trufelka nie jest już w hoteliku :)

OJ, KCIUKI POTRZEBNE, na razie malutka jest bardzo, bardzo przerażona...[/QUOTE]


Iwonko!!!!
Bardzo, bardzo dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z całego serca!!!!!!!!!!!

Za Trufcię trzymam kciuki najmocniej jak potrafę!!!!!!!!

ALEŻ SIE CIESZĘ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Wojtek jak jest ze szczepieniami Trufelki?
I czy ona jest po sterylce?[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Będę robił prościej, obecny dług w hoteliku - wpływy, które odejmę od długu i aktualny dług.

[SIZE=3][B]Aktualny dług Trufelki to 1139,80 zł[/B][/SIZE]

To dzielenie kwot na miesiące jest pracochłonne i niewiele wnosi - macie rację :)


Ze zbieraniem deklaracji to nigdy nie próbowałem, nie wiem....


Dobry pomysł :), kto mógłby zrobić taki bazarek ? W tej chwili przychodzi mi na myśl Javena i divia_gg (dla Bartusia robiła odkrywany z puzzli ukryty domek, każdy puzzel to cegiełka)


Trufelka była szczepiona rok temu na wściekliznę, już w hoteliku.

[B]Nie ma pozostałych szczepień - na choroby wirusowe,

Nie ma zrobionej sterylki.

[/B]Potrzebne i jedno (szczepienie na wirusy) i drugie (sterylka),
Ale cały czas wisi ten dług w hoteliku... gdzie ulokować pieniążki?, wyrównywać dług czy zrobić te wirusy i sterylkę ( na Iwonkę z Amoka możemy liczyć na organizację sterylki w zaprzyjaźnionej lecznicy).[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']Myslę, że trzeba ją zaszczepić i wysterylizowac.
Amok nie potwierdził jeszcze wpłaty.[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Pomówię jutro z Iwonką z Amoka żeby zajrzała na wątek bazarkowy i potwierdziła wpłatę, a również o szczepieniu i sterylce Trufelki ;)[/QUOTE]

[quote name='sharka']chodzi mi po głowie bazarek cegiełkowy na sterylkę i szczepienia Trufli - mój TZ piecze niezły chleb na zakwasie, mogę za kupno cegiełki wysyłać przepis. Ale może znajdzie się ktoś z lepszym pomysłem? rodzice mieli bazarek z chlebkiem odchudzającym, ale mój to taki zwykły, bez "ulepszaczy", z mąką ;) Tyle że TZ musi przemyśleć zakwas, bo my teraz odkładamy porcję na kolejne pieczenie od poprzedniego, a tu trzeba sięgnąć pamięcią jak go się robiło na początku.[/QUOTE]

[quote name='Marta72']Sterylka moze czekac
szczepienia ABSOLUTNIE NIE!!
hotelikowi szczerze z całego serca dziekujemy za trzyamnie Trufelki!!!
Iwona to wspaniała Dziewczyna!!!!

Musimy walczyc ogłoszeniami, wyróznieniami, zmianą województw!!!

Priorytet to zdrowie Trufli i znalezienia jej domku

Mysle,że hotelikowi tez na tym zalezy!!!

gdybyśmy coć cegiełki na karmę zbierali to juz by odciązłyło wydatki hotelu

TRUFLA DO DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

[quote name='mdk8']ile kosztuje szczepienie?[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']Ja uważam, że zaszczepić ją trzeba bez względu na dług.[/QUOTE]

[quote name='barb']mdk8 pyta ile kosztuje szczepienie. Ktoś wie ?[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']na wszystkie zakaźne nie wiem.[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Wstawię Kochani jeszcze raz post a tamtem skasuję (znowu nie widać całego postu a w edycji go mam)


Dzięki w imieniu Trufelki :Rose:


Dzięki również :loveu: Już zaglądałem :)



[B]Szczepienie na choroby zakaźne (wirusy) to ok. 80 zł [/B]

W rozmowie z Iwonką z Amoka łączna kwota ok. 300 zł wzięła się stąd:
200 zł - sterylka
25 zł - ubranko posterylkowe
[B]80 zł [/B]- szczepienie na choroby zakaźne[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']a Iwonka z Amoka podejmie się opieki posterylkowej Trufelki, to następny bazar byłby na to.[/QUOTE]

[quote name='wojtuś']Tak, Iwonka z Amoka opiekuje się pieskami po zabiegach.

Małgosiu ale mówiłem już co myśli o sterylce Trufelki Iwonka z Amoka,
mamy dług w hoteliku i to jest ważniejsze niż sterylka,
Trudno się Iwonce też dziwić, opiekuje się Trufelką, karmi - a o Trufelkę nie ma na razie żadnych telefonów.

Iwoniam zabrała Soniaka z hoteliku, żeby nie powiększać jej długu.

Ja nie mam gdzie zabrać Trufelki, może znajdę inny tańszy PDT lub BDT za karmę i Weta.

Jeśli ma ktoś wątpliwości to proszę pomówcie z Iwonką.
Nie chcę już po raz kolejny by nasze wpisy "zdenerwowały" Iwonkę z Amoka.
Dla Trufelki nie ma znaczenia czy sterylka będzie niedługo, czy później.




Dzięki :)


Byłem, poczytałem, dzięki za info :)


Tak, ale chciałbym wcześniej znać zdanie o tym Iwonki z Amoka ;)


[B]Sharka[/B] dzięki za wpłatę dla Trufelki 20 zł. Wpłynęło 03.06.2013[/QUOTE]

[quote name='hotelamok']Tak. Zgloszenie Trufli do akcji sterylkowej to swietny pomysl, po zabiegu oczywiscie sie nia zajme, jak kazdym pieskiem.

Koszt zabiegu z ubrankiem, ktory musi miec to u mnie 225zl. Weterynarz do ktorego jezdze chce platnosci od razu i zawsze tak robie, pokrywajac wczesniej zabieg ze swoich pieniedzy.
W miesiacu zazwyczaj mam kilka zabiegow, szczepienia, odrobaczenia, kazda wizyta u weta pokrywam z gory -ja.

Niestety w realu sprawa wyglada tak ze pozniej slysze ze oddadza mi pieniadze jak beda, niestety zdarza sie ze czekam miesiacami, nie mowiac juz o przypadkach gdzie pies znalazl dom i o dlugu juz nikt nie pamieta.

Przez wiele miesiecy mam nie oplacane psy i nikt nigdy nawet nie zaproponuje karmy..........

Ja na hotelu nie dorabiam. Hotel to moje zrodlo utrzymania. Przy tak duzym zadluzeniu Trufelki, jeszcze dodatkowo nie zaloze za nia piniedzy.

Bardzo dziekuje wszystkim ktorzy staraja sie jak moga o zmniejszenie zadluzenia. To nie tak ze tego nie wiedze i nie doceniam. Czesto powtarzam Wojtusiowi by poszukac hotelu za karme albo jakiegos tymczasu.

300zl to jest minimum jaki moze byc za psa przy uczciwie prowadzonej firmie, przykro mi jesli ktos tego nie rozumie.[/QUOTE]

[quote name='salibinka']Chciałabym jakoś pomóc - jeśli Trufelka nadal nie zaszczepiona, opłacę jej wirusówki. Na początku lipca mogę dołożyć drugą połowę do sterylki, jeśli uda się Wam z tym dofinansowaniem, o którym była tu mowa.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']był bazarek na szczepienie na zakaźne ale nie uzbieralismy kwoty, więc jeśli jesteś chętna żeby się dorzucić to byłoby super.

Z bazarku megi jest 60 zł (czekam jeszcze na jedną wpłatę); Wojtek pisał, że szczepienia na zakaźne to 80 zł; więc brakuje nam 20 zł.[/QUOTE]

[quote name='salibinka']Dobrze, to wpłacę teraz 100. (tyle mogę w tym miesiącu) - z czego 20 do szczepienia a 80 na poczet badania krwi przed sterylką. Może tak być? Jak tak, to proszę namiary. I napiszcie,proszę, czy będziecie zgłaszać sunię do akcji sterylizacji i czy planować te drugie 50 proc.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']ja nie wiem jak ze strylką?
Wojtek się nie pojawia na wątku a to on decyduje, sunia jest pod jego opieką; wpłać na razie tylko to 20 zł; jak będzie wiadomo co ze sterylką to wtedy będziemy zbierać; na razie odpowiedź była negatywna.

Jest tak bardzo duże zadłużenie w stosunku do hotelu, w którym przebywa Trufelka; że wypadałoby najpierw to spłacić (takie były sugestie Wojtka i Iwonki z hotelu Amok). Iwona utrzymuje Truflę tak na prawdę ze swoich prywatnych pieniędzy. Wojtek nie ma żadnych pozbieranych deklaracji na Truflę, hotel jest spłacany z bazarków i wpłat od 'dobrych ludzi'.

Zaraz Ci podam namiary do wpłaty i dołączę ją do wpłat z bazarku megii, gdzie zbieraliśmy na szczepienie właśnie.
Bardzo Ci dziękuję :)[/QUOTE]

[quote name='salibinka']Ok. wobec tego poszło tymczasem 20zł a co do badań i sterylki, czekam na zielone światło.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']podsumuję wpłaty:

bazarek foto megi
gusiaczek 10zł
asiuniab - 20 zł
kejciu 4 zł
maciek777- 11 zł
barb - 3 zł
Marta72 (oczekujaca) - 12 zł

mamy na szczepienia 80 zł


bazarki sharka
wpływ 120 zł - na zmniejszenie długu w hotelu[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']Wpłaciłam do Amoka
208 zł
120 - sharka /na dług/
88 - magi /na szczepienia/

mysle, że prędzej czy później hotel Amok zaglądnie na wątek i potwierdzi wpłaty i powie ile pozostało jeszcze....[/QUOTE]

[quote name='barb']Iwoniam zagwarantowala jej nieodplatne szczepienia. Tak, ze dochod z bazarku megi345 może być przeznaczony na hotelikowanie.
Może uda się też ze sterylką (złozyłam prośbę na olkuskim wątku).







W takim razie bardzo dziękujemy Pani Sylwii za wszystkie fanty przekazane na bazarki dla Trufli :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']ja odpowiedzialam ze moge oplacic sterylke suni ktora jest u Marty, a ta oplaccie z AS w zamian.[/QUOTE]

[quote name='masza44']zgłosiłam Truflę zatem- jak będę mieć potwierdzenie dam znać i można sterylizować Trufelkę tylko kto się tym zajmie i dopełnieniem procedur z AS?( wypełnienie i przesłanie dokumentów)[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']a jak to się robi, jakie dokumenty i czy trzeba w gabinecie przez nich wyznaczonym? I gdzie się odsyła?[/QUOTE]

[quote name='masza44']Mam zgodę na sterylizację Trufli, AS pokryje 100%. Z kim się kontaktować w sprawie załątwienia formalności ( dokumenty do wysłania do fundacji)? z iwoniam czy Iwoną z hotelu?[/QUOTE]

[quote name='salibinka']Cieszę się, że udało się dzięki AS. Czy wchodzą w to również podstawowe badania przedsterylkowe? Jeżeli nie, to tak jak pisałam wcześniej - Sfinansuję. Wiem, że często to się pomija, ale proszę, niech Trufelka bedzie miała zrobioną krew przed zabiegiem.[/QUOTE]

[quote name='masza44']Chodzi o to, żeby było w miarę tanio- bo to skarbonka i im mniejsze stawki tym więcej suk uda się wysterylizować. Jest taka karta zgłoszeniowa, która częściowo ja muszę wypełnić jako osoba zgłaszająca, częściowo osoba, która osobiście zajmuje się sterylizacją ( Iwonka z hotelu). To oraz kopię tego dokumentu wysyła się wraz z faktura przelewową wystawioną na Fundację Ostatnia Szansa do nich i wtedy przelewają na konto weterynarza pieniądze. Zadzwonię do Pani Iwony z hotelu jutro i prześlę wszystkie te wytyczne i dokument, wyjaśnię co i jak. Dzisiaj nie dam rady bo na razie jestśemw pracy a potem będę w podróży do 22.[/QUOTE]

[quote name='Malgoska']masza44 bardzo Ci dziekuję
jakby się okazało że sunię trzeba dowieźć do gabinetu a potem odebrać to pomogę ale dopiero po 20 lipca; w sobote wyjeżdżam, na dogo będę s doskoku; i ile mamy czasu na tą sterylkę?[/QUOTE]

[quote name='masza44']Rozmawiałam z panią Iwoną z hotelu, jeśłi chodzi o transport na sterylke i po to sama Trufelke przywiezie i odwiezie, wytłumaczyłam o co chodzi z procedura sterylkowej skarbonki więc ze stroną formalną nie powinno być problemu. Z badaniami może być problem- Trufla w znanym sobie otoczeniu hoteliku jest wesoła i odważna, w obcym jest bardzo dzika, na rękach gryzie, wyrywa się, pobranie krwi musiałoby być po podaniu "głupiego jasia" a wtedy spada ciśnienie i nie zawsze da się tę krew pobrać, więc z tym może być problem. Generalnie jest zdrowa, nie ma problemów z sercem wiec myślę , ze sterylizację powinna przejść w porządku. Pani Iwona obiecała się wypowiedzieć na forum jak znajdzie trochę czasu.[/QUOTE]

[quote name='salibinka']Przelew zrobiony na konto hotelu - 80 za badania i dojazd + 20zł na poczet hotelowego długu Trufelki. Mocno trzymam kciuki za sterylkę i znalezienie domu :)[/QUOTE]

[quote name='iwoniam']salibinka - dziękujemy !!!


Truflowe badania:

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PzZO4Nt7heI/UeSDMVpIFHI/AAAAAAAAAEc/IJWuXPVEecs/s512/rachunek_trufla.jpg[/IMG][/QUOTE]

[quote name='hotelamok']17-go Trufla była na zabiegu, już prawie wszystko zagojone. Sterylizacja była u innego weta niż zazwyczaj i udało się ją zrobić za 120zł!
Wszystkie formalności z Fundacją Ostatnia Szansa już załatwione.

Dzięki Olena84:)[/QUOTE]

[quote name='barb']Czekamy na wieści.[/QUOTE]

zestawiłam wszystkie rozmowy nt szczepień i sterylki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']...Jeśli chodzi o szczepienie Trufelki:
z mojej strony oferuję jej szczepienie przeciw chorobom wirusowym.
Gdyby ktoś wybierał się do gabinetu na Majora to szczepionka czeka tam na Trufelkę.
Wystarczy powiedzieć, że to szczepionka ode mnie dla Trufli, panie doktor wiedzą.



.....[/QUOTE]
[quote name='wojtuś']Super jest :)
a końcówkę tekstu "[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Jestem odrobaczana i zaszczepiona p-ko wściekliźnie.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Zostanę też wysterylizowana".
[/FONT][/COLOR]
można by ewentualnie uaktualnić: Trufelka ma komplet szczepień i jest już wysterylizowana
np. [COLOR=#414141][FONT=Verdana]Jestem odrobaczana, zaszczepiona p-ko wściekliźnie i chorobom zakaźnym.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#414141][FONT=Verdana]Jestem też wysterylizowana.
[/FONT][/COLOR]
To Kochani tak też dla przypomnienia, że Trufelka jest po sterylce ;)[/QUOTE]

[quote name='barb']A tak może być ?
"Jestem wysterylizowana, odrobaczana i mam komplet szczepień."[/QUOTE]


[quote name='Malgoska']zestawiłam wszystkie rozmowy nt szczepień i sterylki[/QUOTE]

Też coś probuję zestawiać. Szczepienia zostały wykonane ?

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']W ogłoszeniach Trufelki kontakt jest na wlaścicielke Amoka. Czy teraz trzeba to zmienić ? I na kogo ? Na Ciebie iwoniam ?[/QUOTE]

jak bedziecie zmieniac to na iwoniam 515192985, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].pl lub [email][email protected][/email]

to jest DT, wiec ogloszenia nadal beda potrzebne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']jak bedziecie zmieniac to na iwoniam 515192985, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].pl lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

to jest DT, wiec ogloszenia nadal beda potrzebne :)[/QUOTE]
Zmienię chociaz telefon na najgłówniejszych portalach. Mail może być mój - przekieruję.
Może masz jakieś informacje o tym jak czuje się dziś Trufla w nowym dla niej miejscu ? Zawsze podkreślalo się jej nieśmiałość a nawet bojaźliwość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...