Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

tż zrobił przelew za styczeń - marzec, niestety na stare konto; następny przelew będzie już na nowe; przepraszamy za opóźnienie, ale mamy młynek operacyjno-pielęgnacyjny z naszą tymczasowiczką tusią i jakoś się zapomnieliśmy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']dostałam PW na owczarku , ale nie mogę odczytać wiadomości. Nie mogę znaleźć takiej opcji.[/QUOTE]

Numer konta jest w 1# poście :)

[quote name='Linssi']Ja pod koniec lutego wyslalam juz deklaracje za marzec, jeszcze na stare konto. Od tego miesiaca bede wysylac juz na nowe.

edit. Jestem za pomoca dla Emki :)[/QUOTE]

[quote name='kakadu']tż zrobił przelew za styczeń - marzec, niestety na stare konto; następny przelew będzie już na nowe; przepraszamy za opóźnienie, ale mamy młynek operacyjno-pielęgnacyjny z naszą tymczasowiczką tusią i jakoś się zapomnieliśmy :roll:[/QUOTE]

[B]Nic nie szkodzi, że wysłałyście na "stare" konto, bo ono nadal pozostaje aktywne m.in. na potrzeby bazarków i dla Glinniaków :)
Mam dostęp do obydwóch kont, więc nie ma problemu :)[/B]

[SIZE=3][B]Wpłaty odnotowuję średnio raz w tygodniu w tabeli w poście 16#[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kochani... Psiak, dla którego potrzebna jest pomoc, nie ma wątku na dogomanii. Mogę mu ten wątek założyć, bardzo jednak proszę, żebyście powiedzieli najpierw, czy jest szansa na to, by Skarpetka (która pomogła już dwóm "moim" psiakom!!!) dołożyła się do hoteliku z behawiorystą, w którym jest Hektor (Hesio).
Psiak ma agresję lękową i jest po okropnych przejściach psychicznych.
Tutaj link do jego wydarzenia na fb: [url]http://www.facebook.com/events/568109296546495/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Kochani... Psiak, dla którego potrzebna jest pomoc, nie ma wątku na dogomanii. Mogę mu ten wątek założyć, bardzo jednak proszę, żebyście powiedzieli najpierw, czy jest szansa na to, by Skarpetka (która pomogła już dwóm "moim" psiakom!!!) dołożyła się do hoteliku z behawiorystą, w którym jest Hektor (Hesio).
Psiak ma agresję lękową i jest po okropnych przejściach psychicznych.
Tutaj link do jego wydarzenia na fb: [URL]http://www.facebook.com/events/568109296546495/[/URL][/QUOTE]

Udostępniłam i zaprosiłam znajomych, no i jakby co jestem za pomocą dla Hektora, śliczny pies. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaton85']Udostępniłam i zaprosiłam znajomych, no i jakby co jestem za pomocą dla Hektora, śliczny pies. :loveu:[/QUOTE]

ja również jestem za i dokładam dodatkowe 30 zł dla Hektora,
kuźwa moja suka taka sama pokaleczona przez człowieka więc wiem o czym mowa - masakra :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Mój głos[COLOR=#ff0000] za [/COLOR]sunią Zosi, Emka potrzebuje wsparcia :cool2:[/QUOTE]

[B]KTO JESZCZE POPIERA POMOC DLA EMKI ???[/B]
Sunia bardzo potrzebuje leku Caniviton
Możemy pomóc w jego zakupie
Koszt 100 zł

[quote name='natalia.aleksandrov']Kochani... Psiak, dla którego potrzebna jest pomoc, nie ma wątku na dogomanii. Mogę mu ten wątek założyć, bardzo jednak proszę, żebyście powiedzieli najpierw, [B]czy jest szansa na to, by Skarpetka (która pomogła już dwóm "moim" psiakom!!!) dołożyła się do hoteliku z behawiorystą, w którym jest Hektor (Hesio)[/B].
Psiak ma agresję lękową i jest po okropnych przejściach psychicznych.
Tutaj link do jego wydarzenia na fb: [URL]http://www.facebook.com/events/568109296546495/[/URL][/QUOTE]

A czy to jest sprawdzony hotel i dobry behawiorysta ?
Tak dopytuję, bo jeden psiak pojechał ostatnio do jednego hotelu z behawiorystą i źle się to dla niego skończyło ... :shake:
Jaki jest koszt ?

A przy okazji: [I]co tam słychać u Teddiego ?[/I] :loveu:

[quote name='agaton85']Udostępniłam i zaprosiłam znajomych, no i jakby co jestem za pomocą dla Hektora, śliczny pies. :loveu:[/QUOTE]

[quote name='katlis']ja również jestem za i dokładam dodatkowe 30 zł dla Hektora,
kuźwa moja suka taka sama pokaleczona przez człowieka więc wiem o czym mowa - masakra :([/QUOTE]

Na razie mamy więc 2 głosy "ZA"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Linssi']Ja pod koniec lutego wyslalam juz deklaracje za marzec, jeszcze na stare konto. Od tego miesiaca bede wysylac juz na nowe.

edit. [B]Jestem za pomocą dla Emki[/B] :)[/QUOTE]

[quote name='egradska']ja tez za:)[/QUOTE]

A zatem postanowione :multi:
[B]Emka i Hektor otrzymają pomoc ze SKARPETY OWCZARKOWEJ [/B]:)

Link to comment
Share on other sites

a ja z innej beczki ;)
wspominałam na innym wątku, że zastanawiam się nad zakupem dla naszego Merlina takiego ustrojstwa [URL="http://www.firma-admiral.pl/szelki_standard_plus.html"][COLOR=#4444ff]http://www.firma-admiral.pl/szelki_standard_plus.html[/COLOR][/URL]
ale cioteczka Cantadorra napisała, że macie jakieś sprawdzone szelki, możecie coś o nich napisać? :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy <3
A odpowiadając na pytania:
to sprawdzony hotel, mieliśmy tam już 2 agresywne psy (jeden lękowy) i wyszły z tego, hptel jest 2 km ode mnie i prowadzi go moja znajoma. Bogu dzięki... Boję się hoteli, które są daleko i są niesprawdzone :(
Teddy ma się ŚWIETNIE, lepiej chodzi, wstawiłam na wydarzenie nowe zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Dziękujemy <3
A odpowiadając na pytania:
to sprawdzony hotel, mieliśmy tam już 2 agresywne psy (jeden lękowy) i wyszły z tego, hptel jest 2 km ode mnie i prowadzi go moja znajoma. Bogu dzięki... Boję się hoteli, które są daleko i są niesprawdzone :(
Teddy ma się ŚWIETNIE, lepiej chodzi, wstawiłam na wydarzenie nowe zdjęcia :)[/QUOTE]

Dziękujemy za info :)
Czekamy więc na wątek Hektora ;)
I bardzo się cieszymy, że Tedulek ma się dobrze :multi:

A z bieżących wiadomości ...
[SIZE=3][B]W ostatnich dniach z pomocy SKARPETY skorzystały:[/B][/SIZE]
- COCA 200 zł (leczenie)
- EMKA 100 zł (zakup leku Caniviton)
- Misiek i Szarik 293 zł ( karma + Gammolen + Immunodol)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Dziękujemy <3
A odpowiadając na pytania:
to sprawdzony hotel, mieliśmy tam już 2 agresywne psy (jeden lękowy) i wyszły z tego, hptel jest 2 km ode mnie i prowadzi go moja znajoma. Bogu dzięki... Boję się hoteli, które są daleko i są niesprawdzone :(
Teddy ma się ŚWIETNIE, lepiej chodzi, wstawiłam na wydarzenie nowe zdjęcia :)[/QUOTE]

jaki behawiorysta się nim zajmie?

Link to comment
Share on other sites

Ludkowie zapraszamy na zakupy dla Laosa, chory, starszy biduś zbiera na lekarstwa! Notesik w psiaki i inne cuda czekają:smile:...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240774-Drobiazgi-kt%C3%B3re-ciesz%C4%85-Do-15-03-2013r-g-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-2013r-g-20-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A z bieżących wiadomości ...
[SIZE=3][B]W ostatnich dniach z pomocy SKARPETY skorzystały:[/B][/SIZE]
- COCA 200 zł (leczenie)
- EMKA 100 zł (zakup leku Caniviton)
- Misiek i Szarik 293 zł ( karma + Gammolen + Immunodol) [/QUOTE]

I pięknie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Skarpeto, czy Majki ( czarny Onek, lub tez belg ? ) załapałby sie na jakąs pomoc na leczenie ?
Fundusze ma zadne, pojechał do hotelu niemal na kredyt, a teraz jeszcze ma stan zapalny po kastracji, na ktorego leczenie tak naprawde nie ma kasy :-(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239451-Majk-piekny-czarny-onek-juz-w-hoteliku-ale-nadal-potrzebne-wsparcie-albo-Sta%C5%82y-Dom[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...