Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów

Recommended Posts

• Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chciałam wszystkich poinformować, że piesek z rannymi łapkami znalazł SWÓJ DOM :) :D Teraz uczy się do czego służy kanapa :)

Jako i lipcowa:) Cegiełka na owczarki pooooszła:) Cichutko tutaj.... gdyby tylko przyczyna leżała w braku potrzebujących! Ech....:)

ja też za  

Posted Images

18 godzin temu, DONnka napisał:

Myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu, jeśli wesprzemy sunię. Potrzebujemy tylko informacji, czego jej potrzeba

Pomożemy w ogłaszaniu suni. Czy oprócz tego możemy dla niej coś jeszcze zrobić ?

I ja bardzo dziękuję :)

Dla suni, z racji jej wieku i stanu łap, przydałyby się suplementy, jak Caniviton Forte, czy może jakiś o=inny, oraz - jeśli można prosić: Plaqueoff - ze względu na stan zębów.

I puszki karmy... mam dla swoich psów Fitmin chrupki, i Joserę, ale ONeczka nie ma czym gryźć :(

• Like 1
  • 1 month later...
Dnia 7.01.2021 o 10:04, malagos napisał:

I ja bardzo dziękuję :)

Dla suni, z racji jej wieku i stanu łap, przydałyby się suplementy, jak Caniviton Forte, czy może jakiś o=inny, oraz - jeśli można prosić: Plaqueoff - ze względu na stan zębów.

I puszki karmy... mam dla swoich psów Fitmin chrupki, i Joserę, ale ONeczka nie ma czym gryźć :(

Kochana malagos, umknął mi Twój wpis nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0310

Przepraszam bardzo nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0372 
I już piszę do Ciebie priva 
nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0243

Mam prośbę na przyszłość do wszystkich, którym przyznaliśmy naszą pomoc -  piszcie do mnie na priva - bardzo proszę. Wtedy nic mi nie umknie, a poza tym  zawsze i tak musimy poustalać szczegóły, adresy, dane do faktur, o których nie będziemy rozprawiać tutaj na wątku