Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

1 godzinę temu, bela51 napisał:

Wiem, ze Skarpeta ostatnio ma duzo wydatków.ale chcialam prosic o pomoc na leczenie uratowanego z Radys Devona. Chlopak ma przelekle zapalenie uszu, niewątpliwie cierpi, a na koncie z kasą niewesoło.

 

devon1.jpg.c186c2259c6a34ebe3baa8e8852e61c1.jpg

Brawa dla mdk8 :) Cieszę się, że uratowała Devona przed Radysami :)
Takich ludzi trzeba wspierać !!!
Kto jeszcze ZA wsparciem ???

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2017 o 07:22, kakadu.pl napisał:

Droga Skarpeto, dawno nie prosiłam o pomoc, ale ten owczar jest w dramatycznym stanie a Fundacja, która sie nim zaopiekowała dosłownie "robi bokami" bo z nieznanych nikomu przyczyn nie mają u siebie cziłałek i jorczków tylko same chore i nieadopcyjne bidy. Niestety straciłam chyba bezpowrotnie stary nick kakadu, ale jeśli trzeba się jakoś uwiarygodnić to proszę o szczegółowe pytania na PW. Z góry dziękuję za wzięcie Reya pod uwagę....

tu znajdziecie całą jego smutną historię (nie wiem czy link będzie aktywny, ale pewnie można go skopiować):

https://www.facebook.com/pg/fundacjabezdomniaki/photos/?tab=album&album_id=910239902467899

 

59d1cca20cbfc_owczarekRej.jpg.7de96b985dc10a65fdf143a9aa9e3f41.jpg

Pomoc dla Reya została przyznana !!!
Skontaktuję się z Fundacją Bezdomniaki w sprawie szczegółów

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2017 o 21:57, bela51 napisał:

Wiem, ze Skarpeta ostatnio ma duzo wydatków.ale chcialam prosic o pomoc na leczenie uratowanego z Radys Devona. Chlopak ma przelekle zapalenie uszu, niewątpliwie cierpi, a na koncie z kasą niewesoło.

 

devon1.jpg.c186c2259c6a34ebe3baa8e8852e61c1.jpg

Wsparcie dla Devona również zostało przyznane :)
Bela, czy mogłabyś dowiedzieć się, czego Devon najbardziej w tym momencie potrzebuje ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2017 o 17:22, Martika&Aischa napisał:

Dziewczynki została mi do wysłania ostatnia paczucha więc po weekendzie będę już mogła do końca rozliczyć bazarek. Podeślijcie mi proszę numerek konta. 

D Z I Ę K U J E M Y  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,20_WD_orig.
Numer konta podałam na priva :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Schronisko w Krzesimowie jest w trakcie likwidacji. Do końca marca 2018r.  270 psów musi opuścić schronisko. Najprawdopodobniej większość  trafi do Radys. Jest tam stary schorowany owczarek. Dla niego Radysy to śmierć. Na adopcję praktycznie nie ma szans. Kto się zaopiekuje starym psem ?

Mam pytanie czy istnieje szansa aby skarpeta owczarkowa  wzięła pod opiekę Ramzesa ? Wiem , że wszystko rozbija się o finanse ale może ....? 

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, mdk8 napisał:

Schronisko w Krzesimowie jest w trakcie likwidacji. Do końca marca 2018r.  270 psów musi opuścić schronisko. Najprawdopodobniej większość  trafi do Radys. Jest tam stary schorowany owczarek. Dla niego Radysy to śmierć. Na adopcję praktycznie nie ma szans. Kto się zaopiekuje starym psem ?

Mam pytanie czy istnieje szansa aby skarpeta owczarkowa  wzięła pod opiekę Ramzesa ? Wiem , że wszystko rozbija się o finanse ale może ....? 

 

Wiem o likwidacji Krzesimowa. Jakiś czas temu była już taka akcja, ale wtedy udało się zapobiec wywózce psów do Radys.  Sporo zostało wtedy zabranych przez organizacje, inne znalazły domy, a garstkę, która została przejęła miejscowa fundacja "Pchełka". Nie wiem, co się stało, że temat powrócił :(
Ramzes leży mi bardzo na sercu
Gdyby tylko znalazło się sprawdzone DT, to weźmiemy na siebie koszty karmy i opieki weterynaryjnej.
Na utrzymanie w hotelu kolejnego nieadopcyjnego psa nie możemy sobie pozwolić, bo mamy już takie 4 :(
Może komuś zadrży serce na jego widok i da mu szansę

dodane na zapodaj.net

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2017 o 12:37, DONnka napisał:

Wiem o likwidacji Krzesimowa. Jakiś czas temu była już taka akcja, ale wtedy udało się zapobiec wywózce psów do Radys.  Sporo zostało wtedy zabranych przez organizacje, inne znalazły domy, a garstkę, która została przejęła miejscowa fundacja "Pchełka". Nie wiem, co się stało, że temat powrócił :(
Ramzes leży mi bardzo na sercu
Gdyby tylko znalazło się sprawdzone DT, to weźmiemy na siebie koszty karmy i opieki weterynaryjnej.
Na utrzymanie w hotelu kolejnego nieadopcyjnego psa nie możemy sobie pozwolić, bo mamy już takie 4 :(
Może komuś zadrży serce na jego widok i da mu szansę

dodane na zapodaj.net

Matko, jak on patrzy blagalnie :( Wiadomo cos o nim wiecej?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2017 o 23:24, egradska napisał:

Matko, jak on patrzy blagalnie :( Wiadomo cos o nim wiecej?

Dzwoniłam w jego sprawie do schroniska. Rozmawiałam z kierowniczką i wetką z Fundacji "Pchełka", która zajmuje się leczeniem.
Ramzes jest, ale jakby go nie było :( Jest apatyczny i przeraźliwie smutny. Prawie nie reaguje na otoczenie. Pilnie potrzebuje domowych warunków, żeby można było kontynuować leczenie skóry (ma ropowicę), które jest skuteczne dopóki przebywa w lecznicy. Jak tylko wraca do schroniskowego kojca objawy choroby również wracają . Ramzes w lecznicy zawsze się się ożywia, zaczyna merdać ogonkiem i wyraźnie poprawia mu się kondycja psychiczna. Jedynym ratunkiem jest dla niego dom stały lub tymczasowy, w którym ma szansę zacząć normalnie funkcjonować. Tylko gdzie takie znaleźć ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...