Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

[quote name='kakadu']się wie, że jak będzie z czego bazar zrobić i czasu wystarczy, to ja zrobię;
i jeszcze tak z ciekawości - egradska, czy można będzie wpłacać z góry za 2-3 miesiąca na przykład? i jak to będzie dysponowane? na bieżąco czy sukcesywnie, srednia miesięczna będzie brana pod uwagę? zawsze mnie to interesowało, bo powiedzmy, że ci co zadeklarowali np po 5 zeta wpłacą na raz za 4 miesiące 20 zl, a potem nic nie bedzie od nich wpływało przez te 4 miesiące; istnieje więc niebezpieczeństwo, ze jeśli będzie potrzeba to się te pieniążki wyda od razu, a potem będzie posucha...
to tak w kwestii formalnej[/QUOTE]

Dzięki [B]kakadu [/B]:)
Słuszna uwaga - moim zdaniem aby zapewnić płynność finansową należy rozliczać w skali miesiąca czyli jeśli ktoś zaznaczy, że wpłaca za 2-3 miesiące z góry to w danym miesiącu powinno się dysponować tylko miesięczną składką

[quote name='faith35']Ja mogę robić bazarki cegiełkowe ... :)[/QUOTE]

Trzymamy Cię za słowo [B]faith35[/B] :razz:
Dziękujemy !!!

[quote name='betka']Ja też 20zł/miesiąc[/QUOTE]

[quote name='bela51']Ja na razie zadeklaruje skromne 5 zł/m-c.
Ale nie wykluczam, ze podniose skladke, gdy tylko ktorys z" moich" wreszcie znajdzie dom.[/QUOTE]

Wielkie dzięki [B]betka[/B] i [B]bela51[/B] :loveu:
Zaraz dopiszę Wasze deklaracje do zestawienia :)

Link to comment
Share on other sites

[B]ZAKTUALIZOWANE WSTĘPNE ZESTAWIENIE DEKLARACJI ABONAMENTOWYCH[/B]

[B]kakadu - 5 zł
Mortes - 5 zł
Mazowszanka - 5 zł
al-ka - 30 zł
Beta&Czata - 10 zł
DONnka - 10 zł
egradska - 20zł
Katarzyna Starkiewicz 10 zł
wolf122 - 5 zł
dariex z Owczarka - 25zł
betka - 20 zł
bela51 - 5 zł
anett - 20 zł

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY :loveu:

[/B]Jak [B]egradska[/B] odzyska 2# post to tam będą deklaracje i rozliczenia[B] :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]kakadu - 5 zł
Mortes - 5 zł
Mazowszanka - 5 zł
al-ka - 30 zł
Beta&Czata - 10 zł
DONnka - 10 zł
egradska - 20zł
Katarzyna Starkiewicz 10 zł
wolf122 - 5 zł
dariex z Owczarka - 25zł
betka - 20 zł
bela51 - 5 zł
anett - 20 zł
[FONT=Verdana][B]luiza 126 z Owczarka 30[/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B]aannee z Owczarka 5[/B][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B][B]Elwira 1992 z Owczarka i dogo - 30 zł[/B][/B][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B][B][B]agaton85 - z Owczarka i dogo 20 zł
[/B][/B][/B][/B][/FONT]arteria z Owczarka - 5 zł

[FONT=Verdana][B][B][B][B]Baaaardzo wszystkim dziękuję:)[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG]

Myślę, że jak skarpeta oficjalnie ruszy, to możemy obliczyć mniej więcej, ile mamy miesięcznie i w ramach tego budżetu pomagać, a wpłaty robione do przodu poczekają na swoją kolej, chyba że jakaś nagła kwestia życia albo śmierci wyniknie, jak myślicie?

DOneczko, bardzo dziękuję za współprowadzenie wątku[/B][/B][/B][/B][/FONT]:loveu:[/B]

Edited by egradska
Link to comment
Share on other sites

[B]kakadu - 5 zł
Mortes - 5 zł
Mazowszanka - 5 zł
al-ka - 30 zł
Beta&Czata - 10 zł
DONnka - 10 zł
egradska - 20zł
Katarzyna Starkiewicz 10 zł
wolf122 - 5 zł
dariex z Owczarka - 25zł
betka - 20 zł
bela51 - 5 zł
anett - 20 zł
[FONT=Verdana][B]luiza 126 z Owczarka 30[/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B]aannee z Owczarka 5[/B][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B][B]Elwira 1992 z Owczarka i dogo - 30 zł[/B][/B][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B][B][B]agaton85 - z Owczarka i dogo 20 zł
[/B][/B][/B][/B][/FONT]arteria z Owczarka - 5 zł
karolek 615 z Owczarka - 10 zł
bicolor z Owczarka - 10 zł
Jo-aśka z Owczarka - 10 zł
sylwiaczek z Owczarka - 10 zł


Bardzo się cieszę, że jest taki odzew:multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jakby coś to karolek615 z Owczarkowa to ja :cool3: Jak będę miała jakieś fanty na bazarki to będę podsyłała w miarę zasobów. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że będzie taka skarpeta. Ale dopóki nic nie będzie dopięte na ostatni guzik to nie będę zapeszała, bo znając nasz polski słomiany zapał :mad:

Link to comment
Share on other sites

no to teraz czekamy na az załatwi się konto
no i kto chętny by pomagać( skarbnik) bo rozumiem że założycielka wątku będzie szefem głównym że tak powiem [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley4.gif[/IMG] kto się zna na bankach tip. by założyć konto i kto będzie nadzorował tym wszystkim
bo osoby do wsparcia finansowego są ale teraz trzeba wyznaczyć drugiego skarbnika który będzie aktualizował dane i rozporządzał pieniędzmi [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][COLOR=#000000][FONT=Verdana][B]RADA OWCZARKOWA NA DZIEŃ DZISIEJSZY [/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][/B][/FONT][/COLOR][/LEFT]
[B][B][B]kakadu - 5 zł
Mortes - 5 zł
Mazowszanka - 5 zł
al-ka - 30 zł
Beta&Czata - 10 zł
DONnka - 10 zł
egradska - 20zł
Katarzyna Starkiewicz 10 zł
wolf122 - 5 zł
dariex z Owczarka - 25zł
betka - 20 zł
bela51 - 5 zł
anett - 20 zł
[FONT=Verdana][B]luiza 126 z Owczarka 30[/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B]aannee z Owczarka 5[/B][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B][B]Elwira 1992 z Owczarka i dogo - 30 zł[/B][/B][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B][B][B]agaton85 - z Owczarka i dogo 20 zł
[/B][/B][/B][/B][/FONT][B]arteria z Owczarka - 5 zł
karolek 615 z Owczarka - 10 zł
bicolor z Owczarka - 10 zł
Jo-aśka z Owczarka - 10 zł
[B]sylwiaczek z Owczarka - 10 zł[/B]
[B]witka4 z Owczarka - 20 zł[/B]
[B]Nesa z Owczarka - 5 zł[/B]
[B]Aronkowa z Owczarka - 10 zł[/B]
[B]dianadi z Owczarka - 5 zł[/B]
[B]dziękujemy[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG][/B]

Słuchajcie, ja to widzę tak, w sobotę ruszamy z inauguracyjnym bazarkiem i oficjalnie otwieramy działalność skarpety. Będą posty z fajerwerkami i gromadzenie entuzjazmu na długofalowe działanie. W sobotę będziemy też mogli policzyć, jaki mamy miesięczny zadeklarowany budżet, w ramach którego możemy pomagać. Kasy w skarpecie kisić nie będziemy, ale na bieżąco pomagać, zachowując jednak jakiś żelazny zapas na megapilne potrzeby (np jest pies z interwencji, jedzie do lekarza i na dzień dobry trzeba zapłacić jakiś rachunek, żeby osoba, która go zawozi mogła z czystym sumieniem pożyczyć tę kwotę np od sąsiadki, wiedząc, że na sto procent następnego dnia będzie miała z czego oddać). Ważne jest leczenie, ważna sterylizacja, ważna pomoc przy utrzymaniu w tymczasowym miejscu pobytu, o ile alternatywą jest ulica. Nie wiem, jak wy to widzicie, ale chociaż generalnie nie jestem zwolennikiem płatnych dt, są wyjątkowe sytuacje, kiedy dt odwala kawał dobrej roboty przy resocjalizacji albo zabiegach pielęgnacyjnych i wtedy pomoc wydaje mi się jak najbardziej wskazana. Orientacyjnie w pierwszym poście podałam limity pomocowe, wzorując się trochę na innych skarpetach, bo oczywistym jest, że nie udźwigniemy wszystkich kosztów. Napiszcie, czy takie kwoty wydają wam się ok, czy może coś zmodyfikować. Mamy czas do soboty, aby się teraz dogadać, a w przyszłości uniknąć jakichś niepotrzebnych nieporozumień.


Co do konta, z góry założyłam, że przy moim bałaganiarstwie finansowym absolutnie się nie nadaję do tej roli. Mam swoje konto internetowe w ing i gdybym podała komuś identyfikację i hasło, zaloguje się z każdego miejsca na świecie. Konto jest bezpłatne, ale jest w pakiecie z kartą, za którą trzeba płacić o ile nie zapłacimy nią za zakupy bodaj za stówę miesięcznie. Nie ma żadnych procent z kasy na koncie.
Skoro mamy dwie chętne do pomocy skarbniczki, mam nadzieję, że się dogadają (Agata i Daria, dziękuję[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG]) z trzecią osobą, znaną bardziej na u nas na dogo, (nie wiem, czy mogę już napisać, kogo o to poprosiłam, a kto wciąż czeka, czy może się zgłosi jakiś zaufany ochotnik)
[B][B][B][B]Proszę Was o wszelkie sugestie
[/B][/B][/B][/B]


[/B][/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

I ja bede dorzucac w miare mozliwosci grosik do skarpety .Niestety ze wzgledu na to ,ze wszystkie moje przelewy robie przez konto pay pal,a kolezanka wykonuje za mnie wszystkie platnosci na dogo -nie moge niestety zobowiazac sie do stalej .Ale inicjatywe popieram,bo moje serce jest owczarkowe .Bannerkiem sie juz poczestowalam .To czekam Z Wami na sobote ..[IMG]http://www.stronka-agusi.pl/hosting/images/26e13hc6d8zksv0klo7e.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']I ja bede dorzucac w miare mozliwosci grosik do skarpety .Niestety ze wzgledu na to ,ze wszystkie moje przelewy robie przez konto pay pal,a kolezanka wykonuje za mnie wszystkie platnosci na dogo -nie moge niestety zobowiazac sie do stalej .Ale inicjatywe popieram,bo moje serce jest owczarkowe .Bannerkiem sie juz poczestowalam .To czekam Z Wami na sobote ..[IMG]http://www.stronka-agusi.pl/hosting/images/26e13hc6d8zksv0klo7e.gif[/IMG][/QUOTE]


No, nareszcie jesteś :multi:
Kogo jak kogo, ale Ciebie nie mogło tu zabraknąć ;)

Link to comment
Share on other sites

razem możemy więcej:multi:
dla wszystkich zgłaszających się do pomocy serdeczne podziękowania w imieniu owczareczków które długo czekały by w końcu taka skarpeta się pojawiła

myślę że to pierwszy krok by w przyszłości stworzyć fundację ;):multi:

ps. a szczególne podziękowania dla stwórczymi tegoż pomysłu i wątku !!!! :multi::klacz:

Link to comment
Share on other sites

Miłego dnia wszystkim wpadającym do skarpety:lol:
Dziewczynki (i Wolfie:multi:) pomysł jest stary, tyle że jakoś zawsze brakowało tej iskierki inicjującej działanie, samych inicjatyw na rzecz owczarków też już było kilka, pamiętam smyczki i koszulki anashara no i liczne pospolite ruszenia, kiedy los jakiegoś psa jakoś szczególnie poruszył sumienia...

Jak już skarpeta się rozkręci, chciałabym by zasilały ją kiermasze owczarkowe, prócz misz maszowych bazarków wielotematycznych oczywiście. Marzy mi się kiermasz ze zdrową żywnością (czyli własnej produkcji, na dogo widziałam super bazarki z domowymi przetworami, ziołami, nawet nalewkami, przywiozę na tę okoliczność z Chorwacji worek własnoręcznie zrywanych liści laurowych, mamy wysyp owoców i warzyw, może ktoś zrobi konfiturki;)) Drugi kiermasz mógłby być z roślinami, ostatnio kupowałam na superbazarze roślinki wyhodowane przez dziewczynę od dogów, może moglibyśmy raz w roku się umówić na taki kiermasz i przygotować odpowiednio wcześnie małe odnogi różnych okazów. Trzeci kiermasz świąteczny, z własnoręcznie zrobionymi ozdobami, cuda można wyczarować z filcu, serwetek decupage i innych materiałów.... Na razie chodzą mi po głowie te trzy, ale z pewnością możliwości jest więcej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Hej:) tu Nesa z owczarka,ja swoją sumę 5zł/m-c,chcę wpłacać nie co miesiąc,ale np.z góry za 2-3 mies.żeby nie zapomnieć..mogę tak zrobić?[/QUOTE]

Jasne, że możesz [B] Neso vel aganelo [/B];)
Już tu właśnie wypłynął ten temat :razz:

[quote name='mysza 1']Ale fajny pomysł, wreszcie i onki będą miały swoją skarpetę, wrócę tu, będę pomagać :)[/QUOTE]

Liczymy na Ciebie [B]mysza 1 [/B]:)
Im nas więcej tym lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Miłego dnia wszystkim wpadającym do skarpety:lol:
Dziewczynki (i Wolfie:multi:) pomysł jest stary, tyle że jakoś zawsze brakowało tej iskierki inicjującej działanie, samych inicjatyw na rzecz owczarków też już było kilka, pamiętam smyczki i koszulki anashara no i liczne pospolite ruszenia, kiedy los jakiegoś psa jakoś szczególnie poruszył sumienia...

Jak już skarpeta się rozkręci, chciałabym by zasilały ją kiermasze owczarkowe, prócz misz maszowych bazarków wielotematycznych oczywiście. Marzy mi się kiermasz ze zdrową żywnością (czyli własnej produkcji, na dogo widziałam super bazarki z domowymi przetworami, ziołami, nawet nalewkami, przywiozę na tę okoliczność z Chorwacji worek własnoręcznie zrywanych liści laurowych, mamy wysyp owoców i warzyw, może ktoś zrobi konfiturki;)) Drugi kiermasz mógłby być z roślinami, ostatnio kupowałam na superbazarze roślinki wyhodowane przez dziewczynę od dogów, może moglibyśmy raz w roku się umówić na taki kiermasz i przygotować odpowiednio wcześnie małe odnogi różnych okazów. Trzeci kiermasz świąteczny, z własnoręcznie zrobionymi ozdobami, cuda można wyczarować z filcu, serwetek decupage i innych materiałów.... Na razie chodzą mi po głowie te trzy, ale z pewnością możliwości jest więcej[/QUOTE]

[B]Egradska[/B], tryskasz pomysłami ;)
Super :multi: :multi: :multi:
Ja niestety upośledzona artystycznie jestem :roll:
Nie nauczyłam się również robić przetworów - trochę z lenistwa a trochę z braku motywacji, bo po co skoro teraz wszystko mozna kupić w sklepie :cool3:
Ale bardzo chętnie zaangażuję się w marketing :razz:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Super akcja i inicjatywa !
Zapisuję się.[/QUOTE]

Witaj [B]ewa36[/B] :)
Czy chciałabyś zadeklarować pomoc stałą czy okazjonalną, a jeśli tak to w jakiej formie ?
Sorry za ten grad pytań, ale chcielibyśmy wiedzieć na czym stoimy :)
Za każdą pomoc będziemy wdzięczni :multi:

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowane zestawienie deklaracji abonamentowych

[B]RADA OWCZARKOWA NA DZIEŃ DZISIEJSZY [/B]

[B]1/ kakadu - 5 zł
2/ Mortes - 5 zł
3/ Mazowszanka - 5 zł
4/ al-ka - 30 zł
5/ Beta&Czata - 10 zł
6/ DONnka - 10 zł
7/ egradska - 20zł
8/ Katarzyna Starkiewicz 10 zł
9/ wolf122 - 5 zł
10/ dariex z Owczarka - 25zł
11/ betka - 20 zł
12/ bela51 - 5 zł
13/ anett - 20 zł
[FONT=Verdana][B]14/ luiza 126 z Owczarka 30[/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B]15/ aannee z Owczarka 5[/B][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B][B]16/ Elwira 1992 z Owczarka i dogo - 30 zł[/B][/B][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][B][B][B]17/ agaton85 - z Owczarka i dogo 20 zł
[/B][/B][/B][/B][/FONT][/B][B]18/ arteria z Owczarka - 5 zł
19/ karolek 615 z Owczarka - 10 zł
20/ bicolor z Owczarka - 10 zł
21/ Jo-aśka z Owczarka - 10 zł[/B]
[B]22/ sylwiaczek z Owczarka - 10 zł[/B]
[B]23/ witka4 z Owczarka - 20 zł[/B]
[B]24/ Nesa z Owczarka - 5 zł[/B]
[B]25/ Aronkowa z Owczarka - 10 zł[/B]
[B]26/ dianadi z Owczarka - 5 zł[/B]
[B]27/ Afra z Owczarka - 5 zł
28/ Ola. z Owczarka - 5 zł
[/B]
[B]Dziękujemy[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley27.gif[/IMG][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...