Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
4 godziny temu, Marycha35 napisał:

Ja wpłacam nadal tam! Czy to jest oki?:) Przelałam stałą za listopad z małą nawiązką;) Jaka sytuacja "naszych" owczarów????

Tak, nasze "stare" konto jest ciągle aktywne :)
Jak cokolwiek się zmieni, bedziemy Was wszystkich alarmować 
uscisk-emotikon-ruchomy-obrazek-0027
Aktualnie mamy na stanie 11 owczarków, z których sześć jest gotowych do adopcji. Cały czas intensywnie szukamy dla nich domów
Pięć owczarów jest w trakcie diagnostyki i/lub leczenia. Jeden z nich dodatkowo ma problemy behawioralne. Pracujemy nad tym !
Bądźcie z nami 
nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0380

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

68f81a83fba3.png
 

Drodzy Przyjaciele i Członkowie Skarpety Owczarkowej :)

Dnia 19.11.2019r do ewidencji stowarzyszeń zwykłych zostało wpisane STOWARZYSZENIE OWCZARKOWA SKARPETA w skrócie S.O.S, czyli My  :-[
Jesteśmy w trakcie finalizowania pozostałych formalności  [tak]
Dotychczasowe skarpetowe konto SMON po świętach zostanie zamknięte.
Wpłat "owczarkowych abonamentów" można dokonywać na to konto jeszcze tylko do 24.12.2019r
Nowym numerem konta będziemy dysponować dopiero po Nowym Roku.
Niezwłocznie podamy je tutaj wszystkim zainteresowanym.
Liczymy, że nadal będziecie z nami

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)
Udało nam się wcześniej zakończyć formalności wszelakie i założyć konto bankowe 
wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0004
Dotychczasowe konto na dniach zostanie zamknięte. Bardzo prosimy, aby w tytule przelewów na podane niżej nowe konto oprócz nicku z forum nie pisać już "cegiełka" tylko DAROWIZNA na owczarki znak-emotikon-ruchomy-obrazek-0328

Oprócz bardziej formalnego statusu, nowej siedziby, małego "retuszu" nazwy i nowego konta bankowego nic się nie zmienia
Nadal będziemy robić to, co robimy 
nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120
Aktualnie mamy pod opieką i na wyłącznym utrzymaniu 10 owczarków: BEMOLA, TEDDIEGO, BELLĘ, INDIĘ, DIANĘ, POLĘ, SHAKIRA, AMONA, JOKERA i COFFE. Bemol, Bella, Joker i India są gotowe do adopcji  :) Coffe i Dianka będą gotowe lada moment.  Pozostałe są w trakcie leczenia i/lub rehabilitacji
Prosimy, zostańcie z nami nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0384

dodane na zapodaj.net

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Przedstawiam Wam naszych obecnych podopiecznych, czyli SKARPECIAKI `2020

- INDIA lat 5-6 - w trakcie diagnostyki i leczenia
- BEMOL lat 9-10 - gotowy do adopcji
- COFFE lat 3-4 - gotowa do adopcji
- POLA około 1 roku - sunia niepełnosprawna w dożywotnim DT 
- MESSI 7 miesięcy - w trakcie diagnostyki i leczenia
- DIANA lat 5-6 - w trakcie diagnostyki i leczenia
- SHAKIR lat 3-4 - w trakcie diagnostyki i leczenia
- BRENDA lat 9-10 - w trakcie diagnostyki leczenia
- JOKER 10-11 miesięcy - gotowy do adopcji
- BELLA  lat 2-3 - gotowa do adopcji
- AMON lat 6-7- w trakcie szkolenia behawioralnego

cb20dc2c08b8.jpg 82beb3cc0a94.jpg b55cc0579215.jpg fc6bdf040181.jpg 362bd44cbcf7.jpg
 

61c3ba34d290.jpg c9d2b791620b.jpg f06719564aa7.jpg 1c31e8b624be.jpg e4aaea6548f6.jpg 70d75ab342d7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...

Bardzo proszę o wsparcie zamojskiej Andrei zabranej ze schroniska do hoteliku Murki.

Andrea jest w bardzo złym stanie, wychudzona.

Na razie ma leczone ucho, z którego leje się ropa, trzeba tez zdiagnozować obolały bok, bo nie wiemy, co się z tam dzieje. W planie jest dalsza diagnostyka (badanie krwi, usg, prześwietlenie).

Tutaj wątek suni

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2020 o 21:59, Tola napisał:

Bardzo proszę o wsparcie zamojskiej Andrei zabranej ze schroniska do hoteliku Murki.

Andrea jest w bardzo złym stanie, wychudzona.

Na razie ma leczone ucho, z którego leje się ropa, trzeba tez zdiagnozować obolały bok, bo nie wiemy, co się z tam dzieje. W planie jest dalsza diagnostyka (badanie krwi, usg, prześwietlenie).

Tutaj wątek suni

 

Tola, wsparcie dla Andrei przyznane :) 
Daj znać, jak bedziesz wiedziała, czego konkretnie potrzebujecie dla suni :) 
Pamiętaj proszę, że jeśli mielibyśmy zapłacić fakturę od weta, to musi być wystawiona na nas. Dane podam Ci na priva lub smsem

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 27.01.2020 o 15:25, Marycha35 napisał:

Przelałam stałą za styczeń, uwzględniłam nowe namiary:) Przelewam ździebko więcej od teraz, 30 zł. Ściskam psowate i ludzkie :)

Dnia 19.02.2020 o 16:16, Marycha35 napisał:

Uiściłam za luty:) Buzka:)

Dnia 11.03.2020 o 11:01, Marycha35 napisał:

Uiściłam za marzec:) Mam nadzieję, że kasiorka dociera:)

Dnia 10.04.2020 o 12:28, Marycha35 napisał:

Uiściłam za kwiecień stałą na owczary :) Ludkowie i psowate, spokojnych i zdrooooowych ŚWIĄT :)

 

Wszystkie wpłaty dotarły :) 
Bardzo dziękujemy, Marysiu 
Buzia serce-oczy U+1F60D

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzień dobry 

Taką starą, 13 letnią ONkę przygarnęła na  dożywotni tymczas malagos. Dziewczyna wkrótce będzie miała własny wątek i imię

https://www.dogomania.com/forum/topic/352312-~-w-domku-w-warszawie-aria-młodziutka-onka/?do=findComment&comment=17701907

A tu ona, na fb

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10207871250855743&id=1729974890

Czy Skarpeta Owczarkowa, może jej udzielić pomocy? Bardzo proszę. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry, od wczoraj mamy na bdt owczareczkę ze schroniska w Ostrowi Maz, ma kłopoty z chodzeniem, stawami - nie mogłam jej zostawić na zimę w schronie :(. Poszukamy jej domu,  domu, nie kojca, ciepełko i wygoda jej się należy.

https://www.dogomania.com/forum/topic/352950-~nowe-życie-starej-onki-zaczyna-od-dziś/?tab=comments#comment-17702172

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2021 o 17:15, konfirm31 napisał:

Dzień dobry 

Taką starą, 13 letnią ONkę przygarnęła na  dożywotni tymczas malagos. Dziewczyna wkrótce będzie miała własny wątek i imię

https://www.dogomania.com/forum/topic/352312-~-w-domku-w-warszawie-aria-młodziutka-onka/?do=findComment&comment=17701907

A tu ona, na fb

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10207871250855743&id=1729974890

Czy Skarpeta Owczarkowa, może jej udzielić pomocy? Bardzo proszę. 

 

 

Myślę, że nikt nie będzie miał nic przeciwko temu, jeśli wesprzemy sunię. Potrzebujemy tylko informacji, czego jej potrzeba

 

Dnia 5.01.2021 o 12:08, malagos napisał:

Dzień dobry, od wczoraj mamy na bdt owczareczkę ze schroniska w Ostrowi Maz, ma kłopoty z chodzeniem, stawami - nie mogłam jej zostawić na zimę w schronie :(. Poszukamy jej domu,  domu, nie kojca, ciepełko i wygoda jej się należy.

https://www.dogomania.com/forum/topic/352950-~nowe-życie-starej-onki-zaczyna-od-dziś/?tab=comments#comment-17702172

 


Pomożemy w ogłaszaniu suni. Czy oprócz tego możemy dla niej coś jeszcze zrobić ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...