Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

To znowu ja, z prośbą o pomoc. U Malagos na BDT, jest młoda owczarka w typie użytka/VEO. Potrzebna karma,  bardzo prosimy 

https://www.dogomania.com/forum/topic/349909-~-już-nie-mam-siły-onkowata-suczka-u-nas-w-bdt/?tab=comments#comment-17471833

Oczywiście, jeśli ktoś z Owczarkarzy jest chętny do adopcji/udostępniania tego cuda na czterech łapach, to prosimy i o to. Z całego serca, bo to obecnie już czwarty tymczas u Malagossów :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.05.2019 o 09:04, konfirm31 napisał:

To znowu ja, z prośbą o pomoc. U Malagos na BDT, jest młoda owczarka w typie użytka/VEO. Potrzebna karma,  bardzo prosimy 

https://www.dogomania.com/forum/topic/349909-~-już-nie-mam-siły-onkowata-suczka-u-nas-w-bdt/?tab=comments#comment-17471833

Oczywiście, jeśli ktoś z Owczarkarzy jest chętny do adopcji/udostępniania tego cuda na czterech łapach, to prosimy i o to. Z całego serca, bo to obecnie już czwarty tymczas u Malagossów :(

Wsparcie w postaci karmy zostaje przyznane nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120
Proszę Malagos o info na priva, jaką karmę i na jaki adres mamy zamówić

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za Skarpetowe wsparcie :)

Od Isiak mam zapas Fitminu, 15 kg, wiec to nam wystarczy na dobry miesiąc. Oprócz suchego podaję też puszki i gotuję.

To jeśli mogę prosić, to o puszki Doliny Noteci lub Rocco czy podobnej. I może o jakieś zabawki, coś do gryzienia, smaczki - Gajka to młoda sunia.

Ale najbardziej proszę o dom tymczasowy, który zajmie się Gajką ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 18.05.2019 o 01:20, DONnka napisał:

Wsparcie w postaci karmy zostaje przyznane nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120
Proszę Malagos o info na priva, jaką karmę i na jaki adres mamy zamówić

Karmy nie zdążyliśmy zamówić, bo dostałam info od malagos, że Gaja znalazła domek milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0400

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy naszych Przyjaciół, którzy mają profil na FB na bazarek, z którego dochód przeznaczymy na utrzymanie, diagnostykę i leczenie naszych 10-ciu podopiecznych: Teddiego, Bemola, Tessy, Yoshiego, Tajgi, Poli, Heleny, Belli, Azy i Inki. Oto oni :) Na kolażu jest 11 psiaków, bo jest zamieszczony jeszcze Varis, który kilka dni temu pojechał do domu :)

dodane na zapodaj.net


KLIK: https://www.facebook.com/groups/340973789998414/

 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że trochę nie w temacie (a może jednak?) bo chciałem Was zapytać czy nie znacie może wątku jakiegoś czarnego bezdomnego ONka? Wiecie, takiego z grubym, długim i gęstym futrem. Mniej więcej tego typu jak poniżej. Chciałbym go komuś przedstawić...

owczarek-niemiecki,-czarny-pies-129386.j

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 20.07.2019 o 13:15, Maciek777 napisał:

Przepraszam, że trochę nie w temacie (a może jednak?) bo chciałem Was zapytać czy nie znacie może wątku jakiegoś czarnego bezdomnego ONka? Wiecie, takiego z grubym, długim i gęstym futrem. Mniej więcej tego typu jak poniżej. Chciałbym go komuś przedstawić...

owczarek-niemiecki,-czarny-pies-129386.j

Ja nie kojarzę :( 
Ale rzadko ostatnio bywam na dogo

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dodane na zapodaj.net

Drodzy Członkowie Skarpety Owczarkowej, Przyjaciele oraz Sympatycy :):) 
W związku z napływającymi do nas pytaniami dotyczącymi przyszłości Skarpety Owczarkowej, czujemy się w obowiązku oficjalnie poinformować Was, że wkrótce czekają nas zmiany. Mamy nadzieję, że będą to zmiany na lepsze :) 
Do tej pory Skarpeta Owczarkowa była grupą wsparcia, działającą w łonie Stowarzyszenia Miłośników Owczarka Niemieckiego. Był to rodzaj zgodnej koegzystencji opartej na wspólnym celu, którym zawsze była szeroko rozumiana pomoc owczarkom niemieckim i psom w typie rasy. Działaliśmy ramię w ramię, współpracowaliśmy, wspieraliśmy się nawzajem. Skarpeta ceszyła się przy tym niezależnością, dysponowaliśmy odrębnym kontem bankowym, które założyło dla nas stowarzyszenie i zawsze mogliśmy liczyć na poparcie naszych inicjatyw przez osoby nim zarządzające. Trwało to kilka ładnych lat. W tym czasie rozwinęliśmy skrzydła, przybywało nam podopiecznych i bywało, że doskwierał nam brak osobowości prawnej i konieczność każdorazowego angażowania stowarzyszenia w sprawy formalne dotyczące naszych, skarpetowych psów. Długo nie byliśmy jednak gotowi na samodzielność. Baliśmy się, że nie podołamy, że sytuacja nas przerośnie. Teraz w pewnym sensie los zadecydował za nas. Zostaliśmy postawieni w sytuacji, w której musieliśmy podjąć jakieś decyzje. Sukces ostatniego bazarku uświadomił nam, że cieszymy się zaufaniem wielu ludzi i mamy na kogo liczyć. Ta świadomość dodała nam skrzydeł i postanowiliśmy pójść o krok dalej. Zamierzamy się zreorganizować i usamodzielnić. Poza tym nic się nie zmieni. Nadal będziemy starali się robić to, co teraz robimy. O postępach w sprawie będziemy Was informować na bieżąco  :) Trzymajcie kciuki !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Proszę pomóżcie mi znależć dom dla tego ON-ka Rexa

IMG_20190910_185120.jpg.425ef10f9d6171d8a9c7b9cfdbe4e6a7.jpg

z tego domu zabrałam we wtorek do Murki suczkę,również z łańcucha

nawet gdyby u Murki było dla niego miejsce/a nie ma/ nie udzwignę finansowo

od dawna go ogłaszam,ale z takimi zdjęciami psiak nie znajdzie domu

pasibrzuch,u którego jest powiedział,że jak go nie zabiorę to go uśpi/Murka była świadkiem tej rozmowy/

bo on potrzebuje na podwórku groznego psa amstafa

Rex ma ok. 7-8 lat,futerko skołtunione

sama juz nie wiem jak mu pomóc:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Halo, halo :)

 DONko, ja w sprawie ONka o którym pisała wyżej Dora. Dziewczyny szukają dla niego hoteliku. U Murki i w Psiej Chacie, nie ma miejsc. Napisz proszę, jakie dobre hoteliki przyjmują duże psy i to po cenach dogomaniackich?

 Tu wątek Rexa na dogomanii

https://www.dogomania.com/forum/topic/350700-rex-starszy-on-ek-na-łańcuchuczy-doczeka-pomocy-czy-ma-szansę-na-normalny-domnadzieja-umiera-ostatnia/

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2019 o 09:59, DORA1020 napisał:

Proszę pomóżcie mi znależć dom dla tego ON-ka Rexa

IMG_20190910_185120.jpg.425ef10f9d6171d8a9c7b9cfdbe4e6a7.jpg

z tego domu zabrałam we wtorek do Murki suczkę,również z łańcucha

nawet gdyby u Murki było dla niego miejsce/a nie ma/ nie udzwignę finansowo

od dawna go ogłaszam,ale z takimi zdjęciami psiak nie znajdzie domu

pasibrzuch,u którego jest powiedział,że jak go nie zabiorę to go uśpi/Murka była świadkiem tej rozmowy/

bo on potrzebuje na podwórku groznego psa amstafa

Rex ma ok. 7-8 lat,futerko skołtunione

sama juz nie wiem jak mu pomóc:(

Widziałam chyba tego biedaka na FB :( 
Udostępniamy apel, ale takie psy rzadko znajdują dom "od ręki"  :( 
Fajnie, że zrobiłyście Rexowi wątek i szukacie ratunku :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2019 o 11:54, konfirm31 napisał:

Halo, halo :)

 DONko, ja w sprawie ONka o którym pisała wyżej Dora. Dziewczyny szukają dla niego hoteliku. U Murki i w Psiej Chacie, nie ma miejsc. Napisz proszę, jakie dobre hoteliki przyjmują duże psy i to po cenach dogomaniackich?

 Tu wątek Rexa na dogomanii

https://www.dogomania.com/forum/topic/350700-rex-starszy-on-ek-na-łańcuchuczy-doczeka-pomocy-czy-ma-szansę-na-normalny-domnadzieja-umiera-ostatnia/

 

Cena hotelu proponowanego przez Tyś(kę) jest bezkonkurencyjna
A karmę możemy mu kupować w miarę naszych możliwości finansowych :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o pomoc dla wiejskiego owczarka,wynędzniałego, karmionego śrutą, którego po odczepieniu z łańcucha i zdjęciu mu obroży (no, bo szkoda), przyprowadził na zaciśniętym sznurku do Malagos jego dotychczasowy właściciel. Bo ma za dużo psów - co akurat jest prawdą, bo tam nie powinno być żadnego psa..... 

Tu wątek Szarika, no bo "wilczur", musi się nazywać Szarik..... 

https://www.dogomania.com/forum/topic/350740-~smutna-historia-smutnego-owczarka-ale-dopiszemy-szczęśliwe-zakończenie/

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, konfirm31 napisał:

Bardzo proszę o pomoc dla wiejskiego owczarka,wynędzniałego, karmionego śrutą, którego po odczepieniu z łańcucha i zdjęciu mu obroży (no, bo szkoda), przyprowadził na zaciśniętym sznurku do Malagos jego dotychczasowy właściciel. Bo ma za dużo psów - co akurat jest prawdą, bo tam nie powinno być żadnego psa..... 

Tu wątek Szarika, no bo "wilczur", musi się nazywać Szarik..... 

https://www.dogomania.com/forum/topic/350740-~smutna-historia-smutnego-owczarka-ale-dopiszemy-szczęśliwe-zakończenie/

 

Skarpeta chwilowo (mam nadzieję smutny-emotikon-ruchomy-obrazek-0029 ) jest pod kreską. Mieliśmy ostatnio spore wydatki w związku z hospitalizacją i leczeniem naszego Teddiego, rehabilitacją niepełnosprawnej Poli i leczeniem Shakira. Do tego dochodzą koszty hoteli dla naszych 11 psów, karmy, planowych zabiegów sterylizacji/kastracji itd. itd
Ale trwa na FB expressowy bazarek, więc jest szansa, że uzbieramy nie tylko na rachunki za naszą jedenastkę, ale starczy także dla innych wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0004

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...