Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

Dnia 5.03.2019 o 00:56, DONnka napisał:

Wsparcie dla Miłki zostało przyznane kciuk-emotikon-ruchomy-obrazek-0001

Konfirm31, czy mogłabyś dopytać na wątku Miłki, czego jej potrzeba ?
Możemy zamówić worek dobrej karmy lub opłacić jakąś fakturę od weta do kwoty 250 zł, ale musiałaby być wystawiona na SMON

Link to comment
Share on other sites

yahoo.gif I ja przybiegłam, podziękować ,ale suuuper  niespodzianka, Bardzo, bardzo Dziękuję, Konfirm31 za to ,że pomogła Miłeczce i zgłosiła prośbę o pomoc i Wam ,kochani Owczarkarze za przyznanie tej pomocy buzki.gif  przyda się bardzo!  proszę tylko o chwilkę cierpliwości, myślę ,że Ulv najlepiej teraz może zadecydować?   co Miłeczka najbardziej potrzebuję?  chyba te badania ,ponieważ biegunki nawracjają, a pewnie będą trochę kosztować?  jak tylko uda mi się z nią skontaktować ,natychmiast dam znać :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2019 o 10:38, anica napisał:

yahoo.gif I ja przybiegłam, podziękować ,ale suuuper  niespodzianka, Bardzo, bardzo Dziękuję, Konfirm31 za to ,że pomogła Miłeczce i zgłosiła prośbę o pomoc i Wam ,kochani Owczarkarze za przyznanie tej pomocy buzki.gif  przyda się bardzo!  proszę tylko o chwilkę cierpliwości, myślę ,że Ulv najlepiej teraz może zadecydować?   co Miłeczka najbardziej potrzebuję?  chyba te badania ,ponieważ biegunki nawracjają, a pewnie będą trochę kosztować?  jak tylko uda mi się z nią skontaktować ,natychmiast dam znać :)

W takim razie czekamy na decyzję Ulv kciuk-emotikon-ruchomy-obrazek-0001

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2019 o 22:04, DONnka napisał:

Wsparcie dla Miłki zostało przyznane kciuk-emotikon-ruchomy-obrazek-0001

Konfirm31, czy mogłabyś dopytać na wątku Miłki, czego jej potrzeba ?
Możemy zamówić worek dobrej karmy lub opłacić jakąś fakturę od weta do kwoty 250 zł, ale musiałaby być wystawiona na SMON

Jeśli mogę się wypowiedzieć w tej kwestii, to Ulv  zaproponowała dla Miłeczki karmę Fitminn - łosoś z ziemniakiem, podobno sunia dobrze na nią reaguje! tak to określiła, Dziękuję kwiatek.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo proszę o pomoc dla Dragona, który już chyba wyczerpał całą ilość " przysługującego" mu pecha i pora, żeby wreszcie  Los się do niego uśmiechnął.

Po wypadku, schronisku, operacji, nieudanej adopcji -  która okrutnie wyniszczyła fizycznie  psa -  kiedy już  się zdawało, że  wreszcie, pod wspaniałą opieką w DT, będzie szczęśliwym psem, zaczęły się i nadal trwają problemy z kiedyś zoperowaną łapą.  Cały czas, toczy się proces zapalny, rozpada się kiedyś wykonane zespolenie kości. W międzyczasie, były problemy z uszami,  guzowata narośl na kończynie przedniej (operacja),   zmiany zwyrodnieniowe miednicy i tylnych łap, wymagające leczenia. Dragon w ciągu roku miał aż 7 zabiegów i operacji w narkozie. Teraz jest po kolejnej - " Dragon ma złamana nogę i czeka go jutro operacja .Kość strzeliła w osłabionej części gdzie były perforacje wynikające z zakażenia. Trzeba nogę ustabilizować tytanowymi płytkami. Dragon musi zostać w Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h co najmniej do soboty. Koszt na dzień dobry to ok 2 tys zł. Rozważamy opcje pozostawienia go na cały okres zrostu w klinice ale to jest już uzależnione od finansów. Dzień w szpitalu to 50 zł,,

Czy możemy pomóc Dragonowi?

https://www.dogomania.com/forum/topic/340409-dragon-pojechał-do-dt-potrzebna-pomoc-w-leczeniu/

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2019 o 21:04, konfirm31 napisał:

Bardzo proszę o pomoc dla Dragona, który już chyba wyczerpał całą ilość " przysługującego" mu pecha i pora, żeby wreszcie  Los się do niego uśmiechnął.

Po wypadku, schronisku, operacji, nieudanej adopcji -  która okrutnie wyniszczyła fizycznie  psa -  kiedy już  się zdawało, że  wreszcie, pod wspaniałą opieką w DT, będzie szczęśliwym psem, zaczęły się i nadal trwają problemy z kiedyś zoperowaną łapą.  Cały czas, toczy się proces zapalny, rozpada się kiedyś wykonane zespolenie kości. W międzyczasie, były problemy z uszami,  guzowata narośl na kończynie przedniej (operacja),   zmiany zwyrodnieniowe miednicy i tylnych łap, wymagające leczenia. Dragon w ciągu roku miał aż 7 zabiegów i operacji w narkozie. Teraz jest po kolejnej - " Dragon ma złamana nogę i czeka go jutro operacja .Kość strzeliła w osłabionej części gdzie były perforacje wynikające z zakażenia. Trzeba nogę ustabilizować tytanowymi płytkami. Dragon musi zostać w Alfavet Przychodnia Weterynaryjna 24h co najmniej do soboty. Koszt na dzień dobry to ok 2 tys zł. Rozważamy opcje pozostawienia go na cały okres zrostu w klinice ale to jest już uzależnione od finansów. Dzień w szpitalu to 50 zł,,

Czy możemy pomóc Dragonowi?

https://www.dogomania.com/forum/topic/340409-dragon-pojechał-do-dt-potrzebna-pomoc-w-leczeniu/

 

 

Kochani, wsparcie dla Dragona zostało regulaminowo przegłosowane i przyznane serce-emotikon-ruchomy-obrazek-0005

Jednak zrealizować będziemy je mogli dopiero pod koniec maja, czyli po kolejnym bazarku na FB

To mnie przypada niewdzięczna rola oszacowania, czy i ewentualnie na jak duże wsparcie nas stać w danym miesiącu. Chciałabym pomóc wszystkim potrzebującym, ale tak się nie da. W pierwszej kolejności muszę zabezpieczyć środki dla naszych skarpetowych owczarków. Mamy  aktualnie 11 owczarków pod opieką i na wyłącznym utrzymaniu. W kwietniu mamy trochę extra wydatków na nasze psy m.in. zaplanowaną operację i rehabilitację jednej z naszych suniek - Tessy - oraz diagnostykę ( m.in. MRI kręgosłupa) naszej 4-miesięcznej oneczki Poli, która ma lekki niedowład tylnych łapek. Ostatnio 3 z naszych psów pojechały do domów, ale przyjechały na ich miejsce 4 nowe, którym musimy również na początku zapewnić przeglądy weterynaryjne, badania krwi, pełną profilaktykę etc. etc.
W kwietniu wsparliśmy już 3 potrzebujące owczarki, które nie są naszymi podopiecznymi i więcej nie damy teraz rady :(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 11.04.2019 o 05:56, konfirm31 napisał:

Wiem, że mamy mało kasy i tym bardziej dziękuję Skarpecie  za przyznaną Dragonowi pomoc, oraz wszystkim, którzy za nim zagłosowali :) 

Ja także bardzo dziękuję :)

A przy okazji. Ponieważ nasza Abusia osiadła na stałe w domu u dobrych ludzi, postanowiłyśmy z Zagrodowy pies polski, że część pozostałego majątku suni w kwocie 400,00 zł otrzyma Owczarkowa skarpeta, z której finansów korzystają najbardziej potrzebujące psiaki.

Skarbnika Owczarkowej skarpety proszę o numer  konta do wpłaty.

Po zameldowaniu się tej kwoty na komcie Skarpety, bardzo proszę o potwierdzenie tego faktu na wątku suni.

<Wątek Abuni>

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Ja także bardzo dziękuję :)

A przy okazji. Ponieważ nasza Abusia osiadła na stałe w domu u dobrych ludzi, postanowiłyśmy z Zagrodowy pies polski, że część pozostałego majątku suni w kwocie 400,00 zł otrzyma Owczarkowa skarpeta, z której finansów korzystają najbardziej potrzebujące psiaki.

Skarbnika Owczarkowej skarpety proszę o numer  konta do wpłaty.

Po zameldowaniu się tej kwoty na komcie Skarpety, bardzo proszę o potwierdzenie tego faktu na wątku suni.

<Wątek Abuni>

 

Wow, a to miła niespodzianka. Serdecznie dziękujemy dziekujacy-emotikon-ruchomy-obrazek-0002

Pełne dane do wpłat:
/ również dla przelewów z zagranicy/

SMON
ul. Chałubińskiego 22/83
80-807 Gdańsk
Numer konta w formacie IBAN :

PL 89 2490 0005 0000 4500 1264 5830
Kod SWIFT:
ALBPPLPW

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...