Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

Ze względu na to że nie akceptuję  osób które w mojej i wielu innych ludzi ocenie tylko szkodzą owczarkom, oświadczam że, z własnej woli  opuszczam Szanowne   Grono ☺️ Życzę sukcesów Zycie pokaże kto jest kim tak naprawdę. Oby bez dalszych strat dla ZWIERZĄT.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
18 godzin temu, Marycha35 napisał:

Przelałam stałą za maj:) Jak tam u naszych owczarków????

Dziekujemy, Marysiu, (dla mnie zawsze juz bedziesz Marysia od dzwoncow, pamietam, ze kiedys tak fajnie nazywalas pieski :) ). Dzieje sie u owczarkow sporo, ale zycie pomocowe toczy sie glownie na FB, moze z racji szybkosci komunikacji i sily razenia informacyjnego. Dzieje sie glownie w temacie leczenia Daszy i Tosi, starsze i zapomniane nie traca nadziei na cud i znalezienie domu (Laura, Wolter, Bemol)... Przydalaby sie jakas osoba  nadmiarem wolnego czasu, by info z "wydarzen" naszych skarpetowych podopiecznych poprzerzucac na fora, bo tyly mamy ogromne i na dogo i na Owczarku, ale w galopujacej rzeczywistosci trudno ze wszystkim zdazyc... Pozdrawiamy serdecznie

 

Tu taki filmik, autorstwa Doroty, dokumentujacy to, co sie dzialo w temacie skarpetowym w ub roku

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o ponowną pomoc dla Maxa

http://www.dogomania.com/forum/topic/338243-maks-na-minusie-nie-ma-pieniędzy-na-utrzymanie-szukamy-sponsorówczy-jestem-agresorem-a-może-jestem-tylko-starszym-zmaltretowanym-owczarkiem-szukam-ludziktórzy-we-mnie-uwierzą-i-pomogą-mi-znaleźć-dom/?page=54&tab=comments#comment-17292278

Max nie znalazł jeszcze domu, choruje, wpłaty nie wystarczają na hotelik. W dodatku, pewnie że względu na kłopoty ze skórą, będzie wymagał specjalistycznej karmy. Bardzo prosimy o ponowne wsparcie Maxa, o ile jest to możliwe. 

Link to comment
Share on other sites

Kto jeszcze ZA wsparciem Maxa ???

Dnia 26.05.2018 o 11:42, konfirm31 napisał:

Bardzo proszę o ponowną pomoc dla Maxa

http://www.dogomania.com/forum/topic/338243-maks-na-minusie-nie-ma-pieniędzy-na-utrzymanie-szukamy-sponsorówczy-jestem-agresorem-a-może-jestem-tylko-starszym-zmaltretowanym-owczarkiem-szukam-ludziktórzy-we-mnie-uwierzą-i-pomogą-mi-znaleźć-dom/?page=54&tab=comments#comment-17292278

Max nie znalazł jeszcze domu, choruje, wpłaty nie wystarczają na hotelik. W dodatku, pewnie że względu na kłopoty ze skórą, będzie wymagał specjalistycznej karmy. Bardzo prosimy o ponowne wsparcie Maxa, o ile jest to możliwe. 

Dnia 26.05.2018 o 17:48, bela51 napisał:

Ja tez jestem ZA.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...