Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

Dnia 1.01.2018 o 23:02, wapiszon napisał:

W kwietniu zeszłego roku Skarpeta pomogła Kodiemu, który trafił do nas na DT . Kodi przeżył u nas rok osiem miesięcy i 9 dni. 18 grudnia o 20.50 przeprowadziliśmy Kodiaszka za TM, Mam nadzieję, że był z nami szczęśliwy. Byliśmy z Nim do końca.
( https://www.facebook.com/events/1754013944835508/?active_tab=discussion )


 

Bardzo przykro mi to czytać :( :( :( 
Tyle psiaków odeszło ostatnio za TM :( :( :( 
Dziękuję Wam i podziwiam za to, co zrobiliście dla Kodiego 0heart.gif
Był z Wami blisko dwa lata. To tak niewiele i wiele zarazem, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę w jakim stanie i wieku do Was trafił
Trzymajcie się jakoś zakochany.gif

Dla Kodiego (*)

81787ac25d3748f87cd219562434a435.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 2.01.2018 o 13:39, wapiszon napisał:

Biorąc Kodiego, nie zastanawialiśmy  się, co nasz czeka. Decyzję podjęliśmy pod wpływem chwili. . Okazało się, że opieka nad niechodzącym Onkiem jest trudna ale daje dużo satysfakcji. Cały ten czas podporządkowaliśmy Kodiemu, musieliśmy zmienić nasze plany. Ale tak naprawdę to Kodi dał nam więcej od siebie. Nauczył nas pokory, opieki. Dużo pomocy otrzymaliśmy na początku od Zwierzolubów i od Skarpety. Nie byłoby nas stać na porobienie badań i na zabiegi. Dziękujemy Wam za pomoc.
Kodi był cudownym psem wpatrzonym w człowieka. Zawsze starał się być przy nas. Bardzo nam Go brakuje........
I pewnie jak ochłoniemy to spełnimy Psi Testament .....
Na razie opiekujemy się Lexi, też przygarniętą dwunastoletnią Oneczką ....

WIELKI SZACUNEK . Tyle mogę napisać...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przychodzę z prośbą o pomoc dla suczki, która prawdopodobnie od lata błąka się ze stadkiem szczeniaków po jednej z wsi w pow. zamojskim. Szczeniaki już urosły, było ich siedem lub osiem, zostały trzy lub cztery... Suczka jest duża, podobno ONkowata, na razie mam tylko takie zdjęcia, zrobione w nocy kamerą na podczerwień. Suczka chroni swoje młode, jest ostrożna, boi się ludzi bo jest przeganiana, przychodzi nocą w miejsce, gdzie kobieta zostawia im jedzenie.

Chcę jakoś pomóc tym psom, nie bardzo wiem, jak to zrobić, psów jest kilka, a możliwości ograniczone. Gmina nie pomoże. Chciałabym zacząć od złapania suczki , umieszczenia jej w hoteliku u Murki i wysterylizowania. To jest teraz najpilniejsze. Mam nadzieję,że młode są na tyle duże ,że sobie jakiś czas poradzą bez matki. Potem trzeba by pomyśleć i o nich. O pokrycie kosztów sterylizacji poprosiłam Akcję Sterylizację ( Ostatnia Szansa). Czy mogłabym liczyć na wsparcie Skarpety ?

042.JPG.f0b4455521a3c7eee1bf848f0cd27f79.JPG

043.JPG.d7c69d6eb91e8d883bc862199d2cb650.JPG

061.JPG.bffe5eafe4b851d3fc7e32006127033b.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ala123 napisał:

Przychodzę z prośbą o pomoc dla suczki, która prawdopodobnie od lata błąka się ze stadkiem szczeniaków po jednej z wsi w pow. zamojskim. Szczeniaki już urosły, było ich siedem lub osiem, zostały trzy lub cztery... Suczka jest duża, podobno ONkowata, na razie mam tylko takie zdjęcia, zrobione w nocy kamerą na podczerwień. Suczka chroni swoje młode, jest ostrożna, boi się ludzi bo jest przeganiana, przychodzi nocą w miejsce, gdzie kobieta zostawia im jedzenie.

Chcę jakoś pomóc tym psom, nie bardzo wiem, jak to zrobić, psów jest kilka, a możliwości ograniczone. Gmina nie pomoże. Chciałabym zacząć od złapania suczki , umieszczenia jej w hoteliku u Murki i wysterylizowania. To jest teraz najpilniejsze. Mam nadzieję,że młode są na tyle duże ,że sobie jakiś czas poradzą bez matki. Potem trzeba by pomyśleć i o nich. O pokrycie kosztów sterylizacji poprosiłam Akcję Sterylizację ( Ostatnia Szansa). Czy mogłabym liczyć na wsparcie Skarpety ?

042.JPG.f0b4455521a3c7eee1bf848f0cd27f79.JPG

043.JPG.d7c69d6eb91e8d883bc862199d2cb650.JPG

061.JPG.bffe5eafe4b851d3fc7e32006127033b.JPG

Kto jest ZA wsparciem suczki z lasu ???
Przydałoby się, żeby już więcej nie rodziła :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2018 o 17:08, ala123 napisał:

Przychodzę z prośbą o pomoc dla suczki, która prawdopodobnie od lata błąka się ze stadkiem szczeniaków po jednej z wsi w pow. zamojskim. Szczeniaki już urosły, było ich siedem lub osiem, zostały trzy lub cztery... Suczka jest duża, podobno ONkowata, na razie mam tylko takie zdjęcia, zrobione w nocy kamerą na podczerwień. Suczka chroni swoje młode, jest ostrożna, boi się ludzi bo jest przeganiana, przychodzi nocą w miejsce, gdzie kobieta zostawia im jedzenie.

Chcę jakoś pomóc tym psom, nie bardzo wiem, jak to zrobić, psów jest kilka, a możliwości ograniczone. Gmina nie pomoże. Chciałabym zacząć od złapania suczki , umieszczenia jej w hoteliku u Murki i wysterylizowania. To jest teraz najpilniejsze. Mam nadzieję,że młode są na tyle duże ,że sobie jakiś czas poradzą bez matki. Potem trzeba by pomyśleć i o nich. O pokrycie kosztów sterylizacji poprosiłam Akcję Sterylizację ( Ostatnia Szansa). Czy mogłabym liczyć na wsparcie Skarpety ?

043.JPG.d7c69d6eb91e8d883bc862199d2cb650.JPG

 

Wsparcie dla Lesi uważam za przyznane k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,30_8c_orig.
Ala123, czekamy na wieści :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2018 o 15:24, wolf122 napisał:

Witam w Nowym Roku.Bardzo proszę DONnka ,by moja wpłata i wszelkie późniejsze były kierowane dla psiaków nie będących pod "opieką" Na ....onkom.Przepraszam i dziękuję.Za Lesią <3

Witaj, wolf122 
Z chęcią spełniłabym Twoją prośbę, ale nie wiem, jak miałoby to wyglądać w praktyce, bo wszystkie wpłaty trafiają do 1 puli, z której regulujemy płatności. Masz jakiś pomysł ?
Jak sam wiesz, nie przelewamy pieniędzy na konta prywatne czy konta innych organizacji, stowarzyszeń
Sami zamawiamy karmę dla psów lub opłacamy faktury wystawione na nas, kierując przelewy na konta docelowe, czyli do lecznic, hoteli dla psów etc.  Wspieramy bezdomne psy, a nie tych, którzy sprawują nad nimi opiekę. 

 

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym się z Wami podzielić wspaniałą wiadomością 
Nasz podopieczny Aslan, nasz weteran, który spędził w hotelu blisko 4 lata, miesiąc temu ZNALAZŁ DOM 
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,24_lh_orig.gif

Nie pisałam o tym wcześniej, bo bałam się zapeszyć ;)
Jeszcze tak niedawno wydawało mi się to nierealne, wręcz niemożliwe, a jednak ...
Dnia 28.12.2017 r Aslan zamieszkał w Warszawie 1f642.png Z trzema szalonymi kotami i stateczną szczurzycą 1f62e.png I choć początkowo nie wierzyłam, że to się może udać, to wszystko jak dotąd wskazuje na to, że się myliłam. Tak bardzo chciałabym, aby dla Aslana ten początek roku stał się symboliczny i oznaczał również początek nowego, lepszego życia LIKE.png Z całego serca tego właśnie mu życzę LIKE.png I trzymam mocno kciuki LIKE.png

Zdjęcie użytkownika Marzena Anna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, DONnka napisał:

Witaj, wolf122 
Z chęcią spełniłabym Twoją prośbę, ale nie wiem, jak miałoby to wyglądać w praktyce, bo wszystkie wpłaty trafiają do 1 puli, z której regulujemy płatności. Masz jakiś pomysł ?
Jak sam wiesz, nie przelewamy pieniędzy na konta prywatne czy konta innych organizacji, stowarzyszeń
Sami zamawiamy karmę dla psów lub opłacamy faktury wystawione na nas, kierując przelewy na konta docelowe, czyli do lecznic, hoteli dla psów etc.  Wspieramy bezdomne psy, a nie tych, którzy sprawują nad nimi opiekę. 

 

Donnka zdaję sobie w pełni sprawę. Wiem że jest pula i pomagasz tam, gdzie to jest konieczne. Napisałem to tylko pro forma. Nie popieram wiadomych osób i ich dzialan. I to bylo moim celem,by to zaakcentowac Zdaję sobie sprawę jak działa Wasza pomoc. Pozdrawiam i gratuluję Aslanowi i Wam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...