Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056"]

[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/423/onki.jpg[/IMG][/URL]

[SIZE=3][B]Akceptujecie taki bannerek ???
Jeśli tak, to proszę się częstować - jest podlinkowany :)
Dziękujemy fochu :loveu:
[/B][/SIZE]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056"]

[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/423/onki.jpg[/IMG][/URL]

[SIZE=3][B]Akceptujecie taki bannerek ???
Jeśli tak, to proszę się częstować - jest podlinkowany :)
Dziękujemy fochu :loveu:
[/B][/SIZE][/QUOTE]

bardzo dziękujemy fochu za banerek, wszystkim odwiedzającym za dobre słowo i chęć pomocy:loveu::loveu::loveu:

jeszcze instrukcja wklejania banerka dla początkujących by się przydała (na ten przykład, dla mnie):oops:

Link to comment
Share on other sites

Instrukcja wklejania banerka (dla laików, do których też się zaliczam :)):

1) Trzeba zaznaczyć banerek u kogoś, np. u DONnki :), przeciągając myszą, tak aby podświetlił się na niebiesko,
2) wcisnąć "ctrl c",
3) przejść do "edytuj sygnaturę" w swoich ustawieniach
4) tam zrobić w odpowiednim polu "ctrl v"
5) i zaakceptować.


Wkleję banerek dopiero jutro.[B] Dziś trzeba rozreklamować pieski z Szydłowca, [/B]bo tym porzuconym biedakom kotki jedzenie chcą zabrać :-( :( :( [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15498[/URL]

Edited by betka
Link to comment
Share on other sites

Proszę o jakąkolwiek pomoc, także merytoryczną, bo są głosy, że DON-kę należy uśpić: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229788-ON-ki-ze-schroniska-dojrzałe-i-starsze-bez-szans-na-dom?p=19449100#post19449100[/URL]

Temat też jest wałkowany na wątku zagryzionej pinczerki
[*]: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/180413-PInczer-Musztarda-dwukrotnie-uratowana-jest-bezpieczna-aż-trudno-w-to-uwierzyć?p=19449799#post19449799[/URL]


Przepraszam za śmiecenie, ale tu chodzi o życie tej owczarki :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka']Instrukcja wklejania banerka (dla laików, do których też się zaliczam :)):

1) Trzeba zaznaczyć banerek u kogoś, np. u DONnki :), przeciągając myszą, tak aby podświetlił się na niebiesko,
2) wcisnąć "ctrl c",
3) przejść do "edytuj sygnaturę" w swoich ustawieniach
4) tam zrobić w odpowiednim polu "ctrl v"
5) i zaakceptować.


Wkleję banerek dopiero jutro.[B] Dziś trzeba rozreklamować pieski z Szydłowca, [/B]bo tym porzuconym biedakom kotki jedzenie chcą zabrać :-( :( :( [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=15498[/URL][/QUOTE]

Dzięki [B]betka[/B] :)
Dobry byłby z Ciebie nauczyciel :razz:

[quote name='joteska']melduję się na wątku, jak najbardziej będę wspierać kochane jakże często skrzywdzone owczary
swietny pomysł :)[/QUOTE]

[B]Jotesko[/B], witamy :loveu:
Ciebie nie mogło tu zabraknąć :cool3:

[quote name='Weg']Banerek na miejscu. :)
Przy okazji przypomnę o owczarkach. ;)[/QUOTE]

[B]Weg[/B], przypominaj często:)

[quote name='Kamila_']i ja się melduję :multi:[/QUOTE]

[B]Kamilo[/B], nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej ;)

[quote name='Beta&Czata']:lol:.....jestem i ja (sama się zaprosiłam, a co :eviltong:). Wstępnie deklaruję 10 zł/mc (od sierpnia), ale nie wykluczone, że w niektórych miesiącach uda się więcej[/QUOTE]

[B]Elu[/B], czekaliśmy na Ciebie :):):)

[quote name='faith35']Wreszcie jest ONkowa skarpeta!!! :loveu::loveu::loveu:

Myślę, że na forum [B]owczarek . pl[/B] powinno być sporo deklaracji :lol:[/QUOTE]

Witaj [B]faith[/B] :)
Masz rację: nareszcie !!!

[quote name='Dżdżowniś']Jestem ostatnio bardziej plaskato-fafelowa ale z racji posiadania kilka lat wstecz, tak kochanej istoty jak czarne bydlę mixturę owczarka belga, to będę rozsyłać wątek.
I taka moja uwaga, skoro są MY OWCZARKARZE, to muszą być również MY OWCZARKARKI (:[/QUOTE]

[B]Dżdżowniś[/B], bo owczarków się nie zapomina ;)
Dziękujemy za każda pomoc :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Bardzo wszystkim dziękuję za obecność na wątku, miałam dziś urwanie głowy i trochę zaniedbałam obecność w skarpecie. Napiszę, że dzwoniła do mnie DONKa, sugerując dopracowanie zasad udzielania pomocy, żeby jasno określić priorytety, tj. jeśli na przykład będziemy mieć środki na pilną pomoc dla 2 psów, a zgłoszą się trzy, jak wybrnąć, wybrać, podzielić itd, ile osób ma o tym decydować i jak. Podglądałam na wątkach innych skarbonek i tam nie ma wielkich tarć, wszak wszystkim nam chodzi o dobro psów, które jest tu priorytetem. Inna sprawa, tych owczarków jest naprawdę zatrzęsienie:( i póki trwa podsycana przez media moda na Rexy i Alexy, a sterylizacja wciąż budzi tyle kontrowersji, małe są szanse, że uda się szybko zmienić tę sytuację.
Jutro zrobię wstępne zestawienie wszystkich dobrych dusz deklarujących chęć pomocy, a teraz postaram się ubrać w skarpetę własną sygnaturkę

Link to comment
Share on other sites

[B]Ewa[/B], ja zrobię to wstępne zestawienie :)

Bardzo prosimy o rozsyłanie zaproszeń na watek :)
Czekamy również na wszelkie sugestie dotyczące zasad udzielania pomocy oraz kandydaturę skarbnika :)

Edit:

[B]WSTĘPNE ZESTAWIENIE KONKRETNYCH DEKLARACJI STAŁYCH (Z DOGO)
[/B]
kakadu - 5 zł
Mortes - 5 zł
Mazowszanka - 5 zł
al-ka - 30 zł
Beta&Czata - 10 zł
DONnka - 10 zł

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Ewa[/B], ja zrobię to wstępne zestawienie :)

Bardzo prosimy o rozsyłanie zaproszeń na watek :)
Czekamy również na wszelkie sugestie dotyczące zasad udzielania pomocy oraz kandydaturę skarbnika :)

Edit:

[B]WSTĘPNE ZESTAWIENIE KONKRETNYCH DEKLARACJI STAŁYCH (Z DOGO)
[/B]
kakadu - 5 zł
Mortes - 5 zł
Mazowszanka - 5 zł
al-ka - 30 zł
Beta&Czata - 10 zł
DONnka - 10 zł[/QUOTE]

dopisz nas, oczywiście, dajemy z Maxiorem dwie dychy na abonament

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Ewa[/B], ja zrobię to wstępne zestawienie :)

Bardzo prosimy o rozsyłanie zaproszeń na watek :)
Czekamy również na wszelkie sugestie dotyczące zasad udzielania pomocy oraz kandydaturę skarbnika :)

Edit:

[B]WSTĘPNE ZESTAWIENIE KONKRETNYCH DEKLARACJI STAŁYCH (Z DOGO)
[/B]
kakadu - 5 zł
Mortes - 5 zł
Mazowszanka - 5 zł
al-ka - 30 zł
Beta&Czata - 10 zł
DONnka - 10 zł[/QUOTE]

Ja deklaruję stałych na razie 10 zł miesięcznie, z doskoku w razie potrzeb może uda się więcej. Mogę pomóc w organizowaniu bazarków i pomóc merytorycznie w sprawach dot. szkolenia i oceny psychiki.

Link to comment
Share on other sites

[B]WSTĘPNE ZESTAWIENIE KONKRETNYCH DEKLARACJI STAŁYCH (Z DOGO)

kakadu - 5 zł
Mortes - 5 zł
Mazowszanka - 5 zł
al-ka - 30 zł
Beta&Czata - 10 zł
DONnka - 10 zł
egradska - 20zł
Katarzyna Starkiewicz 10 zł


DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM:)[/B]:loveu:
jak już ruszy skarpeta, wyodrębnimy jeden post z każdą inną propozycją pomocy

Link to comment
Share on other sites

Ja nieśmiało zaproponuję 5 zł,bo tyle mogę na pewniaka zadeklarować.Mam jeszcze Zefirka,co miesiąc do płacenia a z moja pracą nie wiem jak się ułoży.Natomiast zaznaczę,że jest to kwota minimalna,bezpieczna dla mnie,bym mógł się wywiązać .Nie chcę być gołosłowny a możliwe jest oczywiście ,że kwota będzie wyższa.Płatne od sierpnia,jakby co,bo taki nieostrożny jestem,że piszę 31 lipca przed 24 hahaha:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]WSTĘPNE ZESTAWIENIE KONKRETNYCH DEKLARACJI STAŁYCH (Z DOGO i OWCZARKA)

kakadu - 5 zł
Mortes - 5 zł
Mazowszanka - 5 zł
al-ka - 30 zł
Beta&Czata - 10 zł
DONnka - 10 zł
egradska - 20zł
Katarzyna Starkiewicz 10 zł
wolf122 - 5 zł
dariex z Owczarka - 25

Hurra, pomysł ze skarpetą zobaczył światło dzienne dopiero wczoraj, a mamy już zadeklarowane 125 zł miesięcznie[/B]:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']dopisz nas, oczywiście, dajemy z Maxiorem dwie dychy na abonament[/QUOTE]

No ja myślę ;):):):)

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Ja deklaruję stałych na razie 10 zł miesięcznie, z doskoku w razie potrzeb może uda się więcej. Mogę pomóc w organizowaniu bazarków i pomóc merytorycznie w sprawach dot. szkolenia i oceny psychiki.[/QUOTE]

Dziękujemy [B]Kasiu Starkiewicz [/B]:sweetCyb:

[quote name='Weimaromaniaczka']Łyżwy też się meldują, a jak znajdą czas to wszystko przeczytają i się określą :eviltong:[/QUOTE]

Łyżwy jak zawsze z owczarkami :multi:
Dzięki [B]Monika [/B]:loveu:

[quote name='wolf122']Ja nieśmiało zaproponuję 5 zł,bo tyle mogę na pewniaka zadeklarować.Mam jeszcze Zefirka,co miesiąc do płacenia a z moja pracą nie wiem jak się ułoży.Natomiast zaznaczę,że jest to kwota minimalna,bezpieczna dla mnie,bym mógł się wywiązać .Nie chcę być gołosłowny a możliwe jest oczywiście ,że kwota będzie wyższa.Płatne od sierpnia,jakby co,bo taki nieostrożny jestem,że piszę 31 lipca przed 24 hahaha:lol:[/QUOTE]

[B]Wolf122[/B], dziękujemy :loveu:
I nie trzeba się tłumaczyć ;)
Każda złotówka na wagę złota :)

[quote name='egradska'][B]WSTĘPNE ZESTAWIENIE KONKRETNYCH DEKLARACJI STAŁYCH (Z DOGO i OWCZARKA)

kakadu - 5 zł
Mortes - 5 zł
Mazowszanka - 5 zł
al-ka - 30 zł
Beta&Czata - 10 zł
DONnka - 10 zł
egradska - 20zł
Katarzyna Starkiewicz 10 zł
wolf122 - 5 zł
dariex z Owczarka - 25

Hurra, pomysł ze skarpetą zobaczył światło dzienne dopiero wczoraj, a mamy już zadeklarowane 125 zł miesięcznie[/B]:multi:[/QUOTE]

Piękny mamy wynik [B]Ewcia[/B] :):):)
Oby tak dalej :razz:


[B]DLA PORZĄDKU BARDZO PROSIMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO POMOCY O KONKRETNE DEKLARACJE:
- deklaracja stała, miesięczna (jeśli tak to z kwotą)
- pomoc okazjonalna / jednorazowa
- inna forma pomocy np. bazarki
ZA KAŻDĄ FORMĘ POMOCY OGROMNIE DZIĘKUJEMY :loveu::
[/B]

Link to comment
Share on other sites

się wie, że jak będzie z czego bazar zrobić i czasu wystarczy, to ja zrobię;
i jeszcze tak z ciekawości - egradska, czy można będzie wpłacać z góry za 2-3 miesiąca na przykład? i jak to będzie dysponowane? na bieżąco czy sukcesywnie, srednia miesięczna będzie brana pod uwagę? zawsze mnie to interesowało, bo powiedzmy, że ci co zadeklarowali np po 5 zeta wpłacą na raz za 4 miesiące 20 zl, a potem nic nie bedzie od nich wpływało przez te 4 miesiące; istnieje więc niebezpieczeństwo, ze jeśli będzie potrzeba to się te pieniążki wyda od razu, a potem będzie posucha...
to tak w kwestii formalnej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...