Jump to content
Dogomania

Pomorska Fundacja Rottka


Guest Rottka

Recommended Posts

Guest Rottka

[COLOR=black][FONT=&quot]Gorący apel Pomorskiej Fundacji Rottka! Fundacja wydrukowała nowe plakaty, informacyjne o fundacji, pomocy psom i akcji 1%. Zgodził się w nich wziąć udział Pan Marek Siudym, szukamy chętnych, którzy zechcieliby pomóc przy ich rozwieszaniu :). Wzór zamieszczam w załączniku. W razie zainteresowania pomocą w rozwieszeniu plakatów proszę o kontakt z podaniem ilości oraz adresu do wysyłki. Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy, bo plakatów mamy ... 20 000 sztuk:). Jesteśmy jednak przekonani, ze po tej akcji rozpoznawalność naszej fundacji wzrośnie, a co za tym idzie będziemy mogli być jeszcze bardziej skuteczni w pomocy naszym ukochanym Rottkom :).
Za każdy odzew serdecznie dziękujemy!

[/FONT][/COLOR] [COLOR=black]Pozdrawiam
Katarzyna Tomasik
Prezes

GSM 606 910 935, GG 2648901, [URL="javascript:oknoAdresat('[email protected]',10,10,650,540,1);"][COLOR=black][email protected] www.rottka.pl[/COLOR][/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

jesli to ciebie nie interesuje to po co sie wtracasz
jak narazie wiecej osob do rozklejania plakatow zalatwilam ja , niz Kasia i Marta
nie chcesz , nie musisz pomagac
a tak poza tym tez jestem w fundacji i jestem tam wolontariuszka

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :). Pomorska Fundacja Rottka to na szczęście nie tylko Kasia i Marta :evil_lol:, a cała rzesza ludzi, którzy nam pomagają ze szczerego serca i wolontariuszy, jak też darczyńców i osób ktore wspomagaja nas bądź to jednorazowo, bądź stale. Do tych drugich należy takze wolontariuszka znana tutaj pod nickiem trol. Sama jedna podjęła się rozdysponowania 3000 szt. plakatów, oraz rozreklamowania akcji na dogomanii.

Im nas więcej, w tym silniejszej grupie działamy, same nic byśmy nie wskórały, albo nie za wiele.

Dzieki trol'owi mamy wielu chetnych na plakaty, mamy fanty na aukcje i wiele innych, podobnie pomagają nam inni w tym także Rybcia - chocby najnowszymi doniesieniami z lokalnych schronisk.
Tak więc zachęcamy WSZYSTKICH do współpracy, można tez przesyłać info o plakatach do trol'a, gdzyż przekazuje nam dane bezpośrednio, prawie w tej samej minucie i z wielkim zaangażowaniem :)

Polecam wszystkim współpracę, także pomiędzy wolontariuszami.
Bardzo dziekuję wszystkim za pomoc :loveu:
Kasia Tomasik
Pomorska Fundacja Rottka

Link to comment
Share on other sites

[B]RYBCIA[/B]
a jak myslisz do kogo dalej trafiaja te wiadomosci ?
do kosza ?
wlasnie gadam z Kasia na gg i ma tu na ten temat cos napisac
oprocz moich 3000 plakatow , ktore odebralam w tychach z drukarni , dzieki tym ogloszeniom znalazlam chetnych na rozplakatowanie ponad 1500 plakatow , ktore dziewczyny z Sopotu wyslaly do zainteresowanych
w swoim rejonie wraz z kwapą rozdaliśmy jakies 900 plakatow
a ty ile plakatow roskleilas , ze sie tak oburzasz ?
i zamęt tylko robisz
pokaz najpierw co zrobilas w tej sprawie
a potem ludzi podpuszczaj

a tak poza tym gdzie indziej jestem jako RODA
tutaj jestem jako trol , bo nie umiem sie zalogowac pod swoim starym nickiem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Nikki']Chciałam tylko zobaczyć jak on wygląda! Chyba nie pomyślałeś sobie, że chce ukraść projekt?? Przynajmniej ja tak to zrozumiałam... Może źle mnie zrozumiałeś? brrrr[/quote]

jesli juz to zrozumialas
popatrz sie co mam w podpisie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...