Jump to content
Dogomania

Kilkudniowe szczeniaki zjadane przez pchły i przerażona mamuśka proszą o pomoc!!


Macia

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwoniam']prawda, niestety..[/QUOTE]
Iwona czy mozesz zmienic na Fb tytul wydarzenia, trzeba napisac,ze szukamy domow dla jeszcze dwoch szczeniakow.
Macia czy juz jest pelne rozliczenie, trzeba tez wstawic na FB, robilam to na watku ale jak juz wszystko bedzie to trzeba tez wstawic na tablice wydarzenia tylko bez nickow z dog a z imieniem i pierwsza litera nazwiska,ja tego nie moge zrobic bo nie jestem administratorem i nie mam juz czasu, pilnowalam wydarzenia , staralam sie na biezoco wpisywac nowe wiadomosci i wklejac zdjecia.Powodzenia maluchy!:)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko będzie dzisiaj jak wrócę od weterynarzy, rozliczamy się po kolei. Właśnie zostałam uszczęśliwiona 2 kociakami, z oczami już zaklejonymi od ropy. Maluchy jeszcze. Ktoś je zostawił w worku na śmieci w kartonie obok urzędu. Nie wiadomo ile leżały, a dzisiaj jest chłodno. Nie mamy już miejsca na kolejne koty...
Ellig bardzo dziękuję, że jak zawsze można było na Ciebie liczyć! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

zmieniłam w tekscie, jestes adminem

ja na razie odpadam..

mam szczeniaki z niewydolnością jelit
jeden juz po operacji, własnie drugi jest juz w stanie złym i jutro pewnie kolejna operacja

nie spię juz kolejną dobę
ledwo sie trzymam... a caly dzien telefon w sprawie olkuskich maluszków



[quote name='Ellig']Iwona czy mozesz zmienic na Fb tytul wydarzenia, trzeba napisac,ze szukamy domow dla jeszcze dwoch szczeniakow.
Macia czy juz jest pelne rozliczenie, trzeba tez wstawic na FB, robilam to na watku ale jak juz wszystko bedzie to trzeba tez wstawic na tablice wydarzenia tylko bez nickow z dog a z imieniem i pierwsza litera nazwiska,ja tego nie moge zrobic bo nie jestem administratorem i nie mam juz czasu, pilnowalam wydarzenia , staralam sie na biezoco wpisywac nowe wiadomosci i wklejac zdjecia.Powodzenia maluchy!:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Iwoniam podaj adres, wyślemy witaminy i inne rzeczy które mamy.

Zapraszam na wątek suni, która dzisiaj trafiła pod naszą opiekę:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231928-Wychudzona-suka-w-typie-fili-%28-%29-nie-ma-DT-pieni%C4%99dzy-NIC!!!-Szukamy-pomocy[/url]!

Sunia jest wychudzona, a my nie mamy pojęcia co z nią zrobić.

Link to comment
Share on other sites

adres wysłałam już 2x
daj proszę znać, czy dostałaś
pozdr !

[quote name='Macia']Iwoniam podaj adres, wyślemy witaminy i inne rzeczy które mamy.

Zapraszam na wątek suni, która dzisiaj trafiła pod naszą opiekę:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231928-Wychudzona-suka-w-typie-fili-(-)-nie-ma-DT-pieniędzy-NIC!!!-Szukamy-pomocy[/URL]!

Sunia jest wychudzona, a my nie mamy pojęcia co z nią zrobić.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Kiepsko, zle sie czuje, nie moge przestac myslec o..........[/QUOTE]

Nawet ciężko coś pocieszającego powiedzieć... Trzymaj się.

Maluchy nadal u mnie. Balbinka w piątek idzie do nowego domu. Będzie mieć za towarzysza sunie westa. Jest też szansa na dom dla Mary. Dzisiaj postaram się je nagrać, bo są boskie, ale nie mam za bardzo czasu ponieważ jutro wyjeżdżam.

Link to comment
Share on other sites

bo to bardzo niedawno było....ja parę lat temu musiałam uśpic 5-cio letnią sunię, którą wzięłam z palucha, dla której była wszystkim bo nie dopilnowałam.... kleszcz..babeszja...dostała zastrzyk, umierała mi na rękach...jej wzrok pamiątam do dziś, pełen pretensji....to było 8 lat temu...23 maj, godzina 11.30....do dzisiaj nie jestem w stanie oblądać zdjęć z nią....[quote name='Ellig']Kiepsko, zle sie czuje, nie moge przestac myslec o..........[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

czekamy na film! [quote name='Macia']Nawet ciężko coś pocieszającego powiedzieć... Trzymaj się.

Maluchy nadal u mnie. Balbinka w piątek idzie do nowego domu. Będzie mieć za towarzysza sunie westa. Jest też szansa na dom dla Mary. Dzisiaj postaram się je nagrać, bo są boskie, ale nie mam za bardzo czasu ponieważ jutro wyjeżdżam.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']bo to bardzo niedawno było....ja parę lat temu musiałam uśpic 5-cio letnią sunię, którą wzięłam z palucha, dla której była wszystkim bo nie dopilnowałam.... kleszcz..babeszja...dostała zastrzyk, umierała mi na rękach...jej wzrok pamiątam do dziś, pełen pretensji....to było 8 lat temu...23 maj, godzina 11.30....do dzisiaj nie jestem w stanie oblądać zdjęć z nią....[/QUOTE]
Nie jestem w stanie ogladac niczego co bylo zwiazane z Jagodzianką, zawsze mialam w domu kilka psow, kota, jak jedna odchodzila byly jeszcze inne ale ze wzgledu na moja chorobe od 3 lat byla tylko Jaga i 10 kotow w ogrodzie, ktore dokarmiam.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Nie jestem w stanie ogladac niczego co bylo zwiazane z Jagodzianką, zawsze mialam w domu kilka psow, kota, jak jedna odchodzila byly jeszcze inne ale ze wzgledu na moja chorobe od 3 lat byla tylko Jaga i 10 kotow w ogrodzie, ktore dokarmiam.....[/QUOTE]

To jest właśnie najgorsze... Gdy odchodziły moje psy to zawsze było straszne, ale mam też inne, które pomagały mi się z tym uporać. Ciężko mi sobie wyobrazić jak ciężko jest gdy odchodzi jedyny pies.

Link to comment
Share on other sites

teraz one ciebie potrzebują, na pewno wyczuwają twój smutek [quote name='Ellig']Nie jestem w stanie ogladac niczego co bylo zwiazane z Jagodzianką, zawsze mialam w domu kilka psow, kota, jak jedna odchodzila byly jeszcze inne ale ze wzgledu na moja chorobe od 3 lat byla tylko Jaga i 10 kotow w ogrodzie, ktore dokarmiam.....[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa

Witam i serdecznie zapraszam na bazarek rękodzieła: "Aniołowo":smile:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232773-Anio%C5%82owo-bazarek-dla-podopiecznych-Ewy-Marty-do-dnia-9-pa%C5%BAdziernika-do-godz-19-00?p=19730154#post19730154"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post19730154[/URL]

Pozdrawiam i życzę udanego dnia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...