Jump to content
Dogomania

Cocker spaniel z amputowaną łapką znów ma dom!!


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='Kama202']Z Łodzi do miry ja chętnie Boryska zawiozę, a i te parę dni u mnie może spokojnie zostać. Mój Kazik (foks) nie jest zupełnie agresywny. Mój tel 883 779 442[/QUOTE]
Eluniu kochana, tylko ze potrzeba nam transportu z Warszawy do Mireczki. Tzn Elinaa zgodzila sié nam pomóc z transportem i doweizc Boryska do Warszawy a my mamy szukac dalej.

[quote name='mira145']Cioteczki Boryska ,to działajcie!Ja dalej czekam na niego![/QUOTE]

Mireczko napisalam na wátku kieleckim, bo tam tez piszá o transporcie z Warszawy do Kielc, wiéc moze uda sié to zgrac. Jak nie to wyslé platny transport do Warszawy sama. Przepraszam ze dopiero piszé, nie bylo mnie 2 tygodnie. Bylam po kotké w Polsce :)

EDIT: Elinko, napisz mi proszé mailem Twój nr kom. i ewentualnie kiedy pasowaloby Ci dowiezc Boryska do Warszawy a ja bédé rozmawiac o drugiej czésci transportu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mira145']No to Emi ,byłby transport!Wet. do Łodzi a z Łodzi do mnie Kama202.Elina ,więc zapytaj jutro lekarza.A jak Borysek?Daje radę?[/QUOTE]

Oj,żeby się udało .Mam nadzieję,że się zgodzi.

A Borysek miziak,bardzo radosny.On w zachowaniu taki trochę szczeniakowaty.Trochę zazdrośnik.Byłam ostatnio w schronisku z moją sunią.Weszłam do Boryska,Luna została za siatką i nie podobało mu się,że ona tam stoi.Warczał i szczekał na nią.Zaprowadziłam Lunę i zamknęłam w biurze.Do Boryska poszłam sama i wtedy już był szczęśliwy.Najpierw się przytula,potem wywala brzuszek do głaskania.Jak już ma dość przynosi piłeczkę i czeka,aż mu się rzuci.I trochę podroczyć się lubi.Jak odchodzę to wielki żal,że go zostawiam i to smutne spojrzenie spod spuszczonej głowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mira145']No to Emi ,byłby transport!Wet. do Łodzi a z Łodzi do mnie Kama202.Elina ,więc zapytaj jutro lekarza.A jak Borysek?Daje radę?[/QUOTE]

aaa, czyli ze ta opcja z wetem jest serio? przepraszam, jakos nie rozkrécilam sié jeszcze od powrotu ;p

To jesli wet zgodzilby sié do Lodzi a Elunia z Lodzi, to byloby cudownie. Ja zwracam koszt Elu, bo wetowi to chyba po drodze bédzie, ale Ty jechalabys specjalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Emilko, ja też nie jechałabym specjalnie, bo 5 km dalej od Miry mam dom, w którym, co prawda rzadko bywam ale bywam. Mieszka tam moja ciocia- staruszka, która przygarnia wszystkie wałęsające sie bidy w okolicy:lol:. I chętnie ją odwiedzimy i jej psy.[/QUOTE]

aaa, to bardzo milo by bylo. to poczekamy w takim razie na wyniki rozmowy z wetem.

Link to comment
Share on other sites

Nie udało mi się skontaktować z lekarzem.Nie miałam jak dotrzeć do schroniska.Prosiłam panią kierownik,żeby z nim porozmawiała jak będzie.Ewentualnie dała mi znać,że jest to bym zadzwoniła.Nikt nie zadzwonił.
Szukam pomocy gdzie indziej.dostałam taką wiadomość :
Ja będę w niedzielę jechał z Łomży przez Toruń go Gdańska. Może Uda Ci się załatwić coś z Torunia do Łodzi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Emilko, ja też nie jechałabym specjalnie, bo 5 km dalej od Miry mam dom, w którym, co prawda rzadko bywam ale bywam. Mieszka tam moja ciocia- staruszka, która przygarnia wszystkie wałęsające sie bidy w okolicy:lol:. I chętnie ją odwiedzimy i jej psy.[/QUOTE]

Nooo :)Kama 202 masz fajną ciocie i jeszcze tuż obok mnie:)Mam nadzieje,że się spotkamy -Ty,ciocia i ja .:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinaa']Jest transport do Łodzi,ale płatny. 250 zł za paliwo + za usługę .Za usługę mamy same zaproponować.Pan jechałby specjalnie z powodu psa.[/QUOTE]

no nic, jak nie ma innej opcji to wezmiemy. a pan z dobrego serca widze nie chce jechac za zwrot kosztów. nie mam pojécia ile daje sie za usluge przewiezienia bezdomnego psa ;//

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']no nic, jak nie ma innej opcji to wezmiemy. a pan z dobrego serca widze nie chce jechac za zwrot kosztów. nie mam pojécia ile daje sie za usluge przewiezienia bezdomnego psa ;//[/QUOTE]

Niestety,chyba aż dobrego nie ma.Lubi psy,chce pomóc,ale nie bezinteresownie :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinaa']Za przewiezienie łącznie z benzyną pan chce 300zł .[/QUOTE]


dobrze, jesli nie ma innej opcji, to zaplacé mu. Kiedy moze pojechac jak najszybciej i zeby pasowalo tez Eli w Lodzi go odebrac. Mozecie zdzwonic sié z Eluniá i ustalic termin? Ja zaplacé panu jak tylko bédzie znany termin i to ze pojedzie na pewno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinaa']Wysłałam Kamie sms numer telefonu tego pana,żeby między sobą ustalili.Jak coś będzie wiadomo to będę wiedziała,kiedy mam zabrać Boryska ze schroniska.[/QUOTE]

dziékujé. a czy masz mozliwosc zabrania go choc dzien przed i wykápac smierdziuszka na podróz?? na pewno umililoby to podróz panu i potem Eli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']dziékujé. a czy masz mozliwosc zabrania go choc dzien przed i wykápac smierdziuszka na podróz?? na pewno umililoby to podróz panu i potem Eli.[/QUOTE]

Podejrzewam,że będą jechać w niedzielę.więc w sobotę muszę go zabrać.Nie widziałam go od soboty.Wtedy rana jeszcze nie był do końca zrośnięta.Jeśli się nie zmieni można go kąpać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinaa']Podejrzewam,że będą jechać w niedzielę.więc w sobotę muszę go zabrać.Nie widziałam go od soboty.Wtedy rana jeszcze nie był do końca zrośnięta.Jeśli się nie zmieni można go kąpać ?[/QUOTE]

to moze tylko delikatnie obmyc polewajác go z pominiéciem rany.
Sluchaj, mam sunié odebraná awaryjnie dzis z adopcji w Bialymstoku. Czy to daloby radé poláczyc? Czy to za daleko? Malá umiescilabym awaryjnie w Lodzi w jakims hoteliku nawet, jesli Elunia zgodzilaby sié malá powiezc w okolice Krakowa, bo tam tez zmierza. Muszé já hotelikowac i wyadoptowoac kolo Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...