Jump to content
Dogomania

Szukam domu dla psa, bo ma zostać zabity.


Recommended Posts

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zawracanie głowy:diabloti:. Nie mówie tu o tej dziewczynie, bo może miała dobre intencje ale jej ojcu. Mógł wczesniej rozmawiac ze swoim ojcem , a nie tyle ludzi się angażuje , a on to ma gdzies.
No i szkoda psa oczywiście.
Facet z hurtowni tez pewnie będzie zrażony do takich "adopcji".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Zawracanie głowy:diabloti:. Nie mówie tu o tej dziewczynie, bo może miała dobre intencje ale jej ojcu. Mógł wczesniej rozmawiac ze swoim ojcem , a nie tyle ludzi się angażuje , a on to ma gdzies.
No i szkoda psa oczywiście.
Facet z hurtowni tez pewnie będzie zrażony do takich "adopcji".[/QUOTE]
Rozmawiał, próbował, nadal będzie. Zależy mu bardzo , martwi się. Właśnie dlatego,że tak walczył dziadek się zaparł.
" im bardziej Kubuś Puchatek zaglądał, tym bardziej królika nie było......."

Link to comment
Share on other sites

Panu z hurtowni trzeba wyjaśnić dokładnie sytuację, najlepiej osobiście, żeby głupio nie wyszło i żeby Pan zobaczył, że warto Nas traktować poważnie i zaproponować innego psiaka, niestety jest ich pod dostatkiem... Skoro to mili, odpowiedzialni i przyzwoici ludzie, to powinni zrozumieć, że niestety to od Nas zależało, że my tylko zorganizowałyśmy pomoc.
Z ewu się zgadzam w stu procentach. Nie będzie żadnego problemu, żeby kogoś znaleźć, kto będzie kontrolował sytuację Cygana, w końcu mnóstwo ciotek jest porozrzucanych po całej Polsce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Myślę, że trzeba będzie zwiększyć częstotliwość wizyt ciotek i nie tylko w okolicy Cygana;[/QUOTE]
Tak, Cygan trafia na listę psów będących na cenzurowanym, podejrzewam, że najbliższa relacja wkrótce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='al-ka']Pozostaje jeszcze argument brzęczącej monety.Jest taki gatunek ludzi(całkiem liczny),którzy są na niego bardzo wrażliwi.Za ile dziad ek odda psa?[/QUOTE]

No właśnie. Moze tak sie da z "dziad kiem? tym bardziej, ze jest ds dla psa.

Link to comment
Share on other sites

Ten pies jest na łańcuchu? To trzeba przypilnowac, czy dziad ek przestrzega Ustawy i spuszcza go na 12 godz. , bo jak nie, to niech szykuje kase na mandaty, albo pójdzie siedziec.
Chyba lepiej jednak by mu się opłaciło psa oddac.

Link to comment
Share on other sites

Stepelko , odezwij się co sądzisz na ten temat? Nie wiem , jak zareagował Pan z hurtowni , czy Tata dzwonił?
Trochę się boję,że kupowanie psa może nakręcić zwyczaj pt:" jak mi nie zapłacicie to ubiję kolejnego psa..."
Nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Ten pies jest na łańcuchu? To trzeba przypilnowac, czy dziad ek przestrzega Ustawy i spuszcza go na 12 godz. , bo jak nie, to niech szykuje kase na mandaty, albo pójdzie siedziec.
Chyba lepiej jednak by mu się opłaciło psa oddac.[/QUOTE]
Tak , to bardzo ważne.Musimy to sprawdzić....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Jest dokładnie tak jak napisała ewu. To musi się dobrze zakończyć dla Cygana.[/QUOTE]

Ale co masz na myśli? Jeżeli uważasz,że to ,że został tam , gdzie był, jest dobrym zakończeniem, to po co ten szum robiłaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Handzia55']Może chodziło tylko o solidne postraszenie dziadka?:niewiem:[/QUOTE]
Nie do końca, dziadek mówił o konieczności "pozbycia się psa".....
Stepelka stanęła w obronie Cygana wbrew Rodzinie( nie mówię o Tacie , który ją wspiera).
Doceniam jej upór i odwagę, znam sprawę od drugiej strony.
Stepelko musicie nadal czuwać z Tatą na Cyganem.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba zawiadomić ciotki z okolic, aby miały Cygana na oku.Jemu nie może stać sie krzywda za dużo Nas tu osób zwierzolubnych aby pozwolic na skrzywdzenie tego psa.Warunki muszą bezapelacyjnie jemu sie poprawić.Ustawa mówi nam o tym.
Oj szkoda,że dzielą mnie km od Cygana juz ja bym tam monitorowała jego sytuację.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Ale co masz na myśli? Jeżeli uważasz,że to ,że został tam , gdzie był, jest dobrym zakończeniem, to po co ten szum robiłaś?[/QUOTE]

erka oczywiście masz rację, a ja mam tylko jedno pytanie : [B]czy ktoś z tego wątku wogóle widział Cygana i sprawdził warunki w jakich żyje?

[/B]nie chce sie powtarzać ale takie sprwy załatwia się oficjalnie i zgodnie z prawem , a nie jakieś wymysły małolaty i ukrywanie wszystkiego w tajemnicy. przeciez i tak dziadkowie sie dowiedzieli i tak ,wiec o co chodzi??? ja stanowczo nalegam na osobistą rozmowę z ojcem ,skoro mieszkaja w starachowicach to nie ma problemu.Czy mogę poprosić o nr .tel . do tego Pana (na pw)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrs.ka']erka oczywiście masz rację, a ja mam tylko jedno pytanie : [B]czy ktoś z tego wątku wogóle widział Cygana i sprawdził warunki w jakich żyje?

[/B]nie chce sie powtarzać ale takie sprwy załatwia się oficjalnie i zgodnie z prawem , a nie jakieś wymysły małolaty i ukrywanie wszystkiego w tajemnicy. przeciez i tak dziadkowie sie dowiedzieli i tak ,wiec o co chodzi??? ja stanowczo nalegam na osobistą rozmowę z ojcem ,skoro mieszkaja w starachowicach to nie ma problemu.Czy mogę poprosić o nr .tel . do tego Pana (na pw)[/QUOTE]
ewu rozmawiała z tym Panem, i z tego co kojarzę, to nr do taty był na tym wątku, ale może najpierw skontaktuj się z ewu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Jednak jeżeli pan z hurtowni czy tej firmy czy jak sie to nazywa, chciałby Cygana, to proszę mu powiedzieć, żeby do taty dzwonił. To ten numer 692592179.


Powiedzialam też tacie, że jest szansa na dom i jeżeli coś byłoby pewne, to chętna osoba zadzwoni do niego i że wtedy jego zadaniem będzie namówić dziadków na oddanie psa.[/QUOTE]
To jest ten post.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...