Jump to content
Dogomania

Szukam domu dla psa, bo ma zostać zabity.


Recommended Posts

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kolejny mój post się nie wyświetlił :(powtarzam zatem. Ja mam numer do taty tej dziewczyny, ale dam go tylko i wyłącznie osobom, które są gotowe dać psiakowi DT/DS. Nie chcę tych ludzi spłoszyć i zniechęcić do udzielania pomocy, sama mamostre przeprawy z rodziną ze wsi jeśli chodzi o zwierzaki, także wiem czego Ci ludzie się obawiają. Czy ktoś ma jakiś pomysł gdzie mogą oni zgłosić sprawę nie mając dowodów na to, że poprzednie psy "znikały" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vanja'][URL]http://www.facebook.com/events/242425719210769/[/URL]
Link do wydarzenia, ale ja go nie widzę chyba dlatego że nie mam dziewczyny w znajomych. Ktoś nawiązał już kontakt z jej tatą?[/QUOTE]

faktycznie....nie można wejść na wydarzenie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ostatecznie można psa zabrać i dać do jakiegoś schroniska o niezłej opinii.Pies jest piękny , znajdzie prędko dom, byle go wyrwać stamtąd.
Rano roześlę wątek gdzie się da.[/QUOTE]

Tyko czy tam jest takowe?
Dałam linka do wątku kieleckiego, może dziewczyny coś wymyślą.
Wydarzenie na fb dałoby najwięcej, ale nie jest publiczne, więc tak, jakby go w ogóle nie było.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze jedna wiadomość od założycielki pierwotnego wątku:
[LEFT][COLOR=#101010][FONT=Arial]nie mam pojęcia, narazie stwierdzili, że "Szkoda psa i przydałby się mu kogoś znaleźć" nie są takimi mordercami że aż, zazwyczaj na wszystko jest wytłumaczenie i nie mam pojęcia gdzie psy mogą być zakopane. Może wystarczylo by, żeby postraszyć ich więzieniem, ża znęcanie się nad zwierzętami.

[/FONT][/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zaproszenie od ewu. Niestety, ja nic nie pomogę. Tydzień temu szukałam właśnie takiego psa pilnującego, ale od razu wzięłam sunię ze schroniska, bo psów w potrzebie jest mnóstwo i problemem jest tylko któremu dac dom.

Pies piękny. Ta dziewczyna nie ma gdzie wziąć psa, bo tam gdzie mieszka nie ma schronisk. Nie ma co pisac do dziewczyn z Kielc, bo gdyby było miejsce w kieleckim schronisku, to nie upychałyby tylu psów po hotelach i mogłyby wyłapywac wszystkie potrzebujące pomocy bezdomniaki.

Tak reprezentacyjny i młody pies na pewno znalazłby dom. Chyba lepiej żeby zabrac go i zawieźć gdzieś dalej do sprawdzonego schroniska. Tylko są wakacje i z przyjmowaniem psów jest różnie. Trzeba się zorientować najpierw, które schronisko w ogóle przyjęłoby go.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']...
[B]Wydarzenie na fb[/B] dałoby najwięcej, ale[B] nie jest publiczne, więc tak, jakby go w ogóle nie było[/B].[/QUOTE]

[quote name='S&M']jeszcze jedna wiadomość od założycielki pierwotnego wątku:
[LEFT][COLOR=#101010][FONT=Arial]nie mam pojęcia, narazie stwierdzili, że "Szkoda psa i przydałby się mu kogoś znaleźć" nie są takimi mordercami że aż, zazwyczaj na wszystko jest wytłumaczenie i nie mam pojęcia gdzie psy mogą być zakopane. Może wystarczylo by, żeby postraszyć ich więzieniem, ża znęcanie się nad zwierzętami.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
[/LEFT]

Jeśli masz kontakt z tamtą dziewczyną, to prosze powiedz jej, że tworzenie eventu tylko dla znajomych mija sie z celem. Powinna upublicznić ten event, tak, żeby mogło się z nim zapoznać znacznie więcej ludzi. Tylko to daje szanse na powodzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='S&M']jeszcze jedna wiadomość od założycielki pierwotnego wątku:
[LEFT][COLOR=#101010][FONT=Arial]nie mam pojęcia, narazie stwierdzili, że "Szkoda psa i przydałby się mu kogoś znaleźć" nie są takimi mordercami że aż, zazwyczaj na wszystko jest wytłumaczenie i nie mam pojęcia gdzie psy mogą być zakopane. Może wystarczylo by, żeby postraszyć ich więzieniem, ża znęcanie się nad zwierzętami.

[/FONT][/COLOR][/LEFT]
[/QUOTE]

Już kilka psów zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach, najpierw chcieli psa zabić, teraz zmieniają zdanie, ciekawe na jak długo. Mam nadzieję, że odezwie się ktoś ze Starachowic i to PRZYNAJMNIEJ sprawdzi. Sama co jakiś czas bywam na wsi i prowadzę wojny z sąsiadami odnośnie traktowania zwierząt (półmetrowy łańcuch, brak wody, bicie, znikające psy, szczeniak na łańcuchu na mrozie -15), wiem jak to wygląda, zresztą jak wiele ciotek, więc bym tego nie lekceważyła, niezależnie od tego czy gadają tak czy tak.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki kochane,że jesteście. Całą noc myślałam co począć. Ja niestety nie poruszam się na FB ale może ktoś zrobiłby wydarzenie publiczne.
To jakiś bezsens, zabijanie takiego psa , który pilnuje podwórka i jest młody, poza tym wzbudza respekt.. To czego ci ludzie chcą???????????????????? Sam fakt zabijania im sprawia radość, nie rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ze Starachowic odpisały : "[COLOR=#000000]zgłoszenie do ŚTOZ St-ce musi być od osoby pełnoletniej ,podać przede wszystkim adres , jeżeli w samych starachowicach to do Straży Miejskiej ,jeśli w gminienie to na policje wtedy od razu jedziemy na interwencje"
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Dziewczyny ze Starachowic odpisały : "[COLOR=#000000]zgłoszenie do ŚTOZ St-ce musi być od osoby pełnoletniej ,podać przede wszystkim adres , jeżeli w samych starachowicach to do Straży Miejskiej ,jeśli w gminienie to na policje wtedy od razu jedziemy na interwencje"
[/COLOR][/QUOTE]
[B]Trzeba może zadzwonić do Ojca tej dziewczyny ale czy zechce pomóc... Wiadomo - to rodzina...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...