Jump to content
Dogomania

Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !


Patia

Recommended Posts

Edyseja , nie wiem jak Ci dziękować za pomoc ! :)
Zaraz wyślę numer konta .
Lidan , zszycie powiek będzie wykonane razem z kastracją jak tylko lekarze uznają , że skóra jest całkiem wyleczona i nie ma zagrożenia przeniesienia bakterii czy innych świństw ze skóry do wnętrza organizmu podczas zabiegu .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hugo wzbogaci się niebawem o 100 zł. Przelałam 50 zł od sąsiadki i od siebie dorzucam tyle samo. :)

Mam taką prośbę: czy mogłybyście wysłać na mój adres kartkę z podziękowaniem za pomoc maluszkowi. Chodzi oczywiście o sąsiadkę jako adresatkę (jej dokładnego adresu nie znam), starsza pani byłaby bardzo szczęśliwa gdyby ją otrzymała - upewniłaby się w przekonaniu, że warto pomagać. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Czy Hugo jest nadal do adopcji? Znajoma mojej siostry jest zainteresowana ,prosiłam ,zeby zadzwoniła. Jeśli zadzwoni tz. że sie zdecydowała. Nie znam jej ,wiec mysle ,że jakas wizyta by sie przydała.O ile Hogo jej sie spodoba.[/QUOTE]

Tak, nadal jest do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , dziewczyny Hugo jutro jedzie do domu !! Dziś byłam sprawdzić dom , nowi właściciele byli też u pani Ewy zobaczyć malucha . Bardzo fajna rodzina , w domu dwa psy , jeden adoptowany kundelek i york , miesiąc temu państwo stracili goldena z adopcji , staruszka . Jedynie martwię się czy psy się dogadają , co prawda państwo byli zobaczyć Hugo ze swoim yorkiem ale zawsze jest strach czy psiaki się dopasują .
Jutro zabieram jeszcze Hugo do kontroli i mam nadzieję , że jest już całkiem zdrowy i możemy umawiać go na kastrację oraz ( straszna nazwa) patroszenie oczodołu .
Trzymajcie kciuki , Dziękuję za pomoc , szczególnie Edyseji , pieniądze od Ciebie bardzo , bardzo się przydały ! :)

Zrobię mu jutro parę zdjęć , ostatnio robiłam ale żadne nie wyszło :(

Link to comment
Share on other sites

Jezu całkiem zapomniałam o ciastkach ! Przepraszam ! Jutro wyjeżdżam i mam urwanie głowy , byłam jeszcze dziś z Hugo do kontroli i po wypis .
A może jakiś inny biedak jest w większej potrzebie ? Ja już wszystko zapłaciłam włącznie z dzisiejszą wizytą .

Link to comment
Share on other sites

Witam tu nowa rodzina Hugo,nasz psiak jest wspaniały.Noc spędził w mojej sypialni na fotelu,rano oczywiście znalazł się na moim łózku i zachowywał siętak jakby tak było zawsze ,zresztą ma doskonałego nauczyciela w osobie yorczka Francia.Na poczatku psiaki były nastawione do siebie zachowawczo ale wspólne mizianie i zabawa rozkręciła je absolutnie.Hugo znalazł sobie zabawke w koszyku zabawek Francia a Francio swoja piłeczke i rzucam im na zmiane a oni urzadzają sobie wyścigi,zabawa przednia.Dziś odwiedziliśmy naszą panią wetke Gabinet AGOUTI2 na Klinach w Krakowie ,oto zaproponowane przez nią ldalsze leczenie;SYNERGAL50-2 DZIENNIE,BIOPROTECT1 DZIENNIE,TOLFEDINE0,5 DZIENNIE,VETOSKIN1 DZIENNIE.Po 5 dniach kontrolna wizyta a potem dalsze ustalenia co do czyszczenia oczka i sterylizacji

Link to comment
Share on other sites

Będziemy zdawac dalsze relacje co dalszego zycia psiunia w naszej psio-ludzkiej rodzinie.Dziekujemy Wszystkim,którzy tak życzliwie zaopiekowali sie naszym Hugo Jestescie WSPANIALI! Bardzo prosimy o przesłanie konta Waszej Fundacji Hugo pragnie wpłacić pare złotych[z tygodniówki] na pomoc kolegom w potrzebie.Prosze mnie żle nie zrozumiec że chcemy oddać pieniądze żeby nie było,po prostu wiemy ile roboty i funduszy trzeba w tą prace zainwestować.Kazdyb grosz sięliczy bo przynosi dużo dobrego.Pozdrawiamy będziemy się odzywać.Ulka chłopaki Francio Dancia i Hugo

Link to comment
Share on other sites

Prosze sie nie smiac z tygodniówki Hugo on przejął obowiązki psa stróżującego i pięknie obszczekuje obcych,reaguje na dzwonek do drzwi-za prace należy się płaca.Klopot mały z jedzeniem bo rzeczywiście sucha karma i puszeczki be,razem podjedliśmy dziś pasztecku drobiowego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edyseja']Cieszę się bardzo, że Hugo już u siebie. :multi: Bardzo prosimy o fotki, to sama radość oglądać go we własnym domu - wypieszczonego i zadowolonego z życia. :)[/QUOTE] Fotki postaram się wysłać jak najszybciej[ja nie umie-ot taka humanistyczna uroda] a moje chłopaki na wakacjach 1 tydzień.Mój mąż,który zawsze na początku [tak o nim mówimy]jest najsłabszym ogniwem adopcji zażądał dziś kompleksowych badań Hugo -prześwietlenia łebka bo on podejrzewa uraz,który może dawać wyciek ,przez który pies kaszle-no nie wiem ale zrobie,żada antybiotyku w zastrzyku bo tabletki słabo działają.Poza tym siedzą i gapią się w telewizor bo liga chyba ruszyła.Trzeba było całego jednego dnia żeby piesiek był pana.Narazie kaszlemy oboje cała noc bo ja też dostałam zapalenie tchawicy i krtani i jestem po Dexavenie podanym na SOR.Ohydna przypadłośc!

Link to comment
Share on other sites

U nas wszystko w porządku,w czwartek mamy zaplanowany zabieg[czyszczenie oczka i kastracja,rano jeszcze badania],troche sie martwimy żeby psinki potem nie bolało to miejsce po oczku.W domciu jestem cudownym psiakiem ,pięknie się bawie ,spaceruje z yorczkiem Franciem po parku ,zawsze leże jak najblizej panciostwa,w nocy właze na łóżko i przytulam się do pana,a on mówi to tylko narazie -zobaczymy?

Link to comment
Share on other sites

Dzis Igunio/Jogi[decyzja po powrocie chłopaków z wakacji],miał zaplanowany zabieg czyszczenie oczka i kastracja.Po wykonaniu zdjęć okazało się,że psina ma uszkodzoną tchawice i nasza wetka bała się psiaka intubować.ODESŁAŁA NAS NA KONSULTACJE DO Arki ,jesteśmy umówieni na wtorek wtedy dr.Gawor wraca z urlopu.Zobaczymy co dalej,jak cos poważniejszego będziemy szukać rozwiązania gdzieś dalej.Psiak nadal jest na antybiotyku co zabezpiecza go przed infekcją,czyje się na tyle dobrzeze właśnie teraz na spacerku z panem solidarnie z Franciem zaatakowały ;jamnika,goldena Hindusów,którzy zamieszkali po sąsiedzku i chcą sie zapoznać i dyrektora dużego banku-niezły wynik na jednym spacerze!Apetycik średni ale co lubimy to jemy!Mamy ukochaną zabawke i miejcse przed telewizorem.Wieczorem z panem i Franciem jedzą jablka -cała trójka lubi i mój Jacek takim protekcjonalnym tonem do mnie -Więcej jabloek nam kupuj!-pewno że ja musze kupić bo oni z takim zachowaniem to do jarzyniaka na osiedle nie dojdą-ot patologia jakas i tyle-z kim ja mieszkam?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...