Jump to content
Dogomania

Fenek (*) mały dzikusek, dzięki swojej "opiekunce" za TM :( :( : Przepraszamy Fenuś:(


funia

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sieropsiniec']Widzę że Maciej jest zainteresowany Moja przyszłą żoną:) [/QUOTE]
W charakterze donosicielki na Fenka:)

[quote name='Sieropsiniec'](Macieju Ona strasznie dużo krzyczy:))[/QUOTE]
Na szczęście na forum nie słychać;)

Fenek na zdjęciach jakby spokojniejszy:)

Edited by Maciek777
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Super! Bawi się przy Was - będzie dobrze:)[/QUOTE]
Musi byc dobrze;) Dodam ze fenek podczas zabawy byl trzezwy;)
Malgoska raz podala mu sedalin i powiedziala ze wiecej tego nie zrobi bo nie przynioslo to oczekiwanych rezultatow wiec dala sobie spokoj:) My tez bylismy zaskoczeni poprawa.
Chyba powoli sie chlop przekonuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Malgoska raz podala mu sedalin i powiedziala ze wiecej tego nie zrobi bo nie przynioslo to oczekiwanych rezultatow wiec dala sobie spokoj:) [/QUOTE]
Też zawsze byłem za Sedalinem, ale ostatnio coraz częściej czytam, że on tylko działa na ciało, a nie na umysł więc pies jeszcze bardziej się stresuje bo jest świadomy, a nie może uciekać:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Filmik wspaniały !!!!!!!Widac ,ze zadowolony i wyluzowany .Mam więc wielka nadzieję ,ze bedzie dobrze....moze to potrwa ale miód na moje serce .
Dzieki wielkie ![/QUOTE]
Ja sie nie moglam nadziwic nawet gdzies na filmiku padlo stwierdzenie ze on cosik za wesoly jak na fenka ktorego ja znam;) Ale nie oszukujmy sie przyjechal do nas w koszu na pranie
dla niewtajemniczonych napisze tyle ze transporterek jest u Mnie a fenek jest za duzy by w nim siedziec wiec goska wymyslila mu inny srodek transportu- kosz na pranie
musielibyscie widziec mkoja mine jak goska weszla do Mnie do domu z koszem na pranie:D
umarl w butach po prostu Ale fenek w nim jest bardziej wyluzowany bo sam do niego wlazi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='israel']Super filmik ;) Fenek wygląda bardzo fajnie i obiecująco!

Jak z jego wagą - dalej jest mikropsiakiem? :D

Wiola, dobrze, że wróciłaś z banicji! Dobrze Cię widzieć![/QUOTE]
Dziekuje ja tez was lowju so mucz:loveu:
Fenek jest mikro choc mam wrazenie ze on jest z deczyska utyty Goska bowiem zachecajaco go karmi smakolykami- zreszta jej wszystkie psy maja grube dupiszcza
choc mi tlukla do glowy ze tobiego mam odchudzaqc;) hipokrytka jedna:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...