Jump to content
Dogomania

Fenek (*) mały dzikusek, dzięki swojej "opiekunce" za TM :( :( : Przepraszamy Fenuś:(


funia

Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj ta wspaniałą wiadomość przekazała mi funia. Byłam w szoku przez pół dnia w pracy :-o
Bardzo, bardzo się cieszę, że temu biedakowi tak się udało :multi::multi::multi:
Pani Małgosiu, wielkie ukłony i podziękowania dla Pani Małgosi :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Dzisiaj ta wspaniałą wiadomość przekazała mi funia. Byłam w szoku przez pół dnia w pracy :-o
Bardzo, bardzo się cieszę, że temu biedakowi tak się udało :multi::multi::multi:
Pani Małgosiu, wielkie ukłony i podziękowania dla Pani Małgosi :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Pani "Handziu" jak domyślam się że, pani Aniu. Proszę byśmy były na ty. Ja jestem Gośka.
I śmiało proszę się do Mnie tak zwracać ja nie mam nic przeciw.. Napiszę troszke o Yodzie
bo rzadko tu bywam- za co muszę przeprosić.

Yoda to sympatyczny pies, co prawda bardzo problemowy. Yoda nie potrafi sie przystosować do warunków życia z czlowiekiem. On jest super w kwesti życia z psami,
Świetnie się z nimi dogaduje. Do każdego próbuje sie wkupić na swój sposób.

Jest psem zabawnym, lubi się bawić ale zdala od człowieka tak jakby on nie był mu potrzebny do niczego. Nie powiem, wbrew moim przekonaniom zmusiłąm go do wielu rzeczy.
Moim celem jest zapewnienie mu spokoju, Nawet jak sie nie zmiani bede go kocahc takim
jaki jest. Nie wróże mu aniołkow.

Edited by MałgorzataKuc
A
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MałgorzataKuc']Pani "Handziu" jak domyślam się że, pani Aniu. Proszę byśmy były na ty. Ja jestem Gośka.
I śmiało proszę się do Mnie tak zwracać ja nie mam nic przeciw.. Napiszę troszke o Yodzie
bo rzadko tu bywam- za co muszę przeprosić.

Yoda to sympatyczny pies, co prawda bardzo problemowy. Yoda nie potrafi sie przystosować do warunków życia z czlowiekiem. On jest super w kwesti życia z psami,
Świetnie się z nimi dogaduje. Do każdego próbuje sie wkupić na swój sposób.

Jest psem zabawnym, lubi się bawić ale zdala od człowieka tak jakby on nie był mu potrzebny do niczego. Nie powiem, wbrew moim przekonaniom zmusiłąm go do wielu rzeczy.
Moim celem jest zapewnienie mu spokoju, Nawet jak sie nie zmiani bede go kocahc takim
jaki jest. Nie wróże mu aniołkow.[/QUOTE]
Małgosiu :) jest mi bardzo miło :loveu:
Z tego szoku i przejęcia napisałam trochę bez składu i ładu...:oops:

Bardzo Cię podziwiam i szanuję, Fenek nie jest miłym przytulakiem, a Ty jednak zdecydowałaś się dać mu szansę. Wiola nigdy nie przesadziła, chwaląc Ciebie :loveu: Zawsze będę bardzo wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Ale Dasza i tak dostanie dużo z Fenkowego spadku :) :shake: nie wiem już co napisać...i tak zrobiłaś nam, a zwłaszcza psiakowi taką wielką przysługę...[/QUOTE]

Tak więc proszę byś przelała pieniądze Wioli. Ona je odpowiednio spożytkuje. Kupi jej smaki czy dołoży do zabawek bądź specjalistycznej karmy. Pieniądze nie zostaną zmarnowane.
Czy możemy się umówić tak że wpłacisz jej a ona mi je odeśle a ja jej zwrócę?
Na jej sieropsiniec?;) Ma pod opieką tyle pokrzywdzonych że, należą jej się.
Pieniądze napewno nie zostaną przepite;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...