Jump to content
Dogomania

Misja na czterech łapach


Misja na 4 łapach:)

Recommended Posts

Ha! Mam książkę, wczoraj wieczorem zaczęłam czytać. Muszę przyznać, że czyta się ją bardzo dobrze, a poza tym jest ślicznie wydana, na żywo okładka prezentuje się jeszcze lepiej ;) Niedługo podzielę się wrażeniami :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grat']Ha! Mam książkę, wczoraj wieczorem zaczęłam czytać. Muszę przyznać, że czyta się ją bardzo dobrze, a poza tym jest ślicznie wydana, na żywo okładka prezentuje się jeszcze lepiej ;) Niedługo podzielę się wrażeniami :lol:[/QUOTE]

wiedziałam, że ci się spodoba:) naprawdę czeka się własnie na takie książki - które nie dość, że zachwycają okładką, to jeszcze po ich otwarciu, człowiek się nie zawiedzie:) jaka okładka, taka zawartość - świetne:)
miłej lektury:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przeczytałam! :D Jestem zachwycona, książka do śmiechu, do płaczu, i czyta się bardzo dobrze. Poza tym jak to się mówi książka dla wszystkich od lat 10 do 110:) Polecam! Polecam Polecam! A i oczywiście już podrzuciłam siostrze - niech małolata czyta;) ale myślę, że też będzie zachwycona!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grat']Przeczytałam! :D Jestem zachwycona, książka do śmiechu, do płaczu, i czyta się bardzo dobrze. Poza tym jak to się mówi książka dla wszystkich od lat 10 do 110:) Polecam! Polecam Polecam! A i oczywiście już podrzuciłam siostrze - niech małolata czyta;) ale myślę, że też będzie zachwycona![/QUOTE]


Kurcze, nawet nie wiesz, jak jestem dumna z tego, że to ja poleciłam ci tę książkę i spodobała ci się!:) To znaczy tylko tyle, że to naprawdę dobra książka, że miałam choć trochę racji, zakładając ten wątek:)
No i mam nadzieję, że dotarłam przez to do paru osób, bo naprawdę warto poświęcić pare minut na przeczytanie Misji na czterech łapach:)
Jeszcze raz polecam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vaness']no aż tak parę minut się nie czyta :) dla mnie ta książka była ca krótka .. z chęcią czytałabym dalej - tak wciąga :)[/QUOTE]

to akurat fakt - wciąga niesamowicie:)
ja zawsze mam taki dylemat po dobrych książkach, czy zaczynać czytać kolejną - jedną nogą jestem jeszcze w świecie poprzedniej i nie chcę z niego wyjść
po Misji długo do niczego nie sięgałam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...