Jump to content
Dogomania

Mały Poker-już u Beatus w Łodzi!


Agata Hanel

Recommended Posts

[quote name='Diegula']I jak się ma Pokerek?[/quote]

:lol: Pokcio ma sie całkiem dobrze, po tej przygodzie jak doszedł do siebie to zrobił się taki miluch, że nie mozna sie od niego opędzić. Cały czas chce sie przytulać i bawić i gryźć. Szkoda, ze cały czas jak wyjdzie za próg domu to zapomina, że kocha panią i pana swojego, i zapomina jak sie nazywa i cały czas robi swoje. No cóz, widocznie taki to już jego urok osobisty.:diabloti: Pozdrawiam wszystkich fanów POKERA

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Hej! Juz niedługo rok minie jak Poker jest u nas. Jest bardzo wesoły, bardzo lubi się bawić, a jego taniec z krabem chyba nagram i wyślę do Smiechu warte i nagroda gwarantowana. Na spacerach zrobił duży postęp: jak sie go woła to obkręca łepek i chociaz sie spojrzy na mnie. Dopóki nie zobaczy psa lub kota to nawet ładnie chodzi, ale w dalszym ciagu kazdy pies to wróg. Zastanawiam sie nad kastracją. Moze jeszcze czasem ktos tu zajrzy i mi cos poradzi? Pozdrawiam wszystkich fanów POKERA.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam! U Pokera wszystko ok. Własnie wybieram sie go wykastrować. Chociaz minał rok jakos niewielkie zrobil postepy co do zachowania na dworze. Napisałam do szkoły dla psów w Zabrzu i trenerka ma mi napisac instrukcję obsługi do Pokera, zeby był grzeczniejszy. Poza tym wesoły chłopczyk dokazuje jak dawniej. W jednym zrobił postep, a mianowicie zaczął ładować sie do łózka, już mu jego łózeczko sie znudziło. No i jeszcze wie, ze po spacerze trzeba myć nogi i czasem sam wskakuje do wanny. Jeszcze musze nauczyc go myć zęby, bo niedlugo jego wyziewy nas powalą ;-). Postaram sie wrzucić kilka zdjęc w najblizszym czasie. Pozdrawiam wszystkich i bedę tu częsciej zagladac.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...