Jump to content
Dogomania

Zmiana Regulaminu konkursu Młody Prezenter


DUZY

Recommended Posts

Zarząd ZKwP zmienił w trakcie sezonu regulamin konkursu MP :???:. W myśl nowelizacji liczyć się będą tylko punkty uzyskane na wystawach organizowanych przez Związek. [B]Taka zmiana w trakcie sezonu to chyba jakieś nieporozumienie :shake:[/B]. Czy nie należałoby tego wprowadzić od nowego sezonu?? Co o tym myślicie ? Ja jestem głęboko zbulwersowany :angryy: . Zrobiono w bambuko dzieci, które zdobywały punkty przy okazji uczestnictwa w wystawach zagranicznych

Link to comment
Share on other sites

To już jest po prostu śmieszne... Co z tego, że jeździsz po Europie i reprezentujesz kraj, nie dostaniesz nawet pół punkta za swoje sukcesy :roll: A oczywiście na wystawach ZKwP w znacznej większości sędziowie tylko z Polski... W dodatku często powtarzający się... Ehh dobrze, że już mi na tym tak nie zależy i się zdystansowałam bo inaczej bym była podirytowana mega, ale wiem że są ludzie którzy jeżdżą dużo więcej niż ja i to może być faktycznie bulwersujące :roll: ten konkurs w Polsce niewiele ma już do jego pierwotnych założeń i celów...

Link to comment
Share on other sites

Widać kierujemy się ku średniowieczu. Zamiast promować naszych handlerów, co za tym idzie nasz kraj, ich talenty dzięki czemu mogą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności pędzimy ku wielkiemu... "SZAMBU". To że nasze prezenterki odnosiły takie sukcesy w randze światowej, mówię tu także o Crufcie to zasługa tylko ich startów za granicą. Brawo..... róbmy polski konkurs i polskie badziewie. Patrząc ze strony pedagoga ten konkurs nie ma w sobie już praktycznie nic pozytywnego, a jak widać będzie tylko co raz gorzej. Przykro jest patrzeć jak psują to ludzie co pojęcia nie mają jak to jest uczestniczyć w tej ZABAWIE, bo nigdy nie brali w tym udziału z drugiej strony.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...