Jump to content
Dogomania

wymioty po odrobaczeniu


bartex

Recommended Posts

[quote name='daria1']Nie ma powodu do obaw Rosa też kilka razy wymiotowała po odrobaczaniu.Jeśli będzie wymiotował dalej,to wtedy możesz jechać,póki co nie martw się[/quote]

dzięki uspokoiłaś mnie narazie mu ustało

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam, podnoszę temat, bo może ktoś z podobnym problemem jeszcze tu zajrzy.
Mój Kenzuś bardzo dobrze zniósł pierwsze (przy mnie) odrobaczanie. Wet podała pastę. Gdy przyszedł termin kolejnego, ja miałam podać tą samą pastę i niestety maluszek zaraz ją zwymiotował. Następnego dnia, to samo (też po podaniu). Wet powiedziała, że piesek nadal nie jest odrobaczony, więc wydała nam (już nieodpłatnie) tabletkę. Musiałam ją rozgnieść i podawać pieskowi (w postaci papki, z wodą) po 1/3 przez trzy kolejne dni.
Przy trzecim odrobaczaniu wolałam spróbować jednak podać pastę u weta i obyło się bez żadnych problemów - zero wymiotów!
I już pisze na co należy uważać: piesek nie powinien jeść na kilka dobrych godzin przed podaniem preparatu (min. 2h) - u nas zwymiotował niestrawioną karmą.. No i co ważne, lepiej zrobić to po zabawie - nie w stanie pobudzenia. Ja podałam pastę na kilka minut po powrocie do domu :shake:
Czyli wymioty były na moje (nieświadome) życzenie.. Cóż, uczę się na błędach. Nie sądzę jednak, że to oznacza, że mały miał robaki, bo wyraźnie wymiotował jedynie karmą lub pastą.

Przepraszam za przydługawy tekst, ale może komuś się przyda :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...