Jump to content
Dogomania

Pieski i kotki z żywieckiego schroniska - każda pomoc mile widziana!!!


Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Red][B]pomóżcie na wątku Mikiego [/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszek-przygnieciony-glazem-pomozcie-123657/#post11139364[/URL]

[COLOR=Red][B]i wątek Dropsika[/B][/COLOR] :placz:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-kaszlacy-dropsik-123658/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_']tymczasem pozdrowienia od Mikusia - ulubieńca Dobci . Mikuś w nowym domku początkowo sie bał ale już jest weselszy . Zamieszkał w Glince.
Pani z córką obiecała przyjechać na schroniskowy spacer.
[/quote]


Wspaniała wiadomośc!!!:multi::multi::multi:
Strasznie się cieszę, że mu się udało znaleśc dom:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Biała sunia jest zarezerwowana
jutro będzie kierowniczka więc spytam jeszcze dokładnie kiedy idzie do adopcji?cos długo to trwa?! [/QUOTE]
W takim razie czekam na wiadomość. Właśnie mnie też zastanawia dlaczego jej jeszcze nie zabrali skoro ją niby chcieli. Jak można tak długo trzymać psa w takim miejscu jak schron :roll:

Link to comment
Share on other sites

Z braku dostępu do netu nie mam możliwości kontrolowania bazarków a mam ciekawe przedmioty. Jeśli znajdzie się więc chętna osoba do poprowadzenia bazarków przekażę to co mam.
Mam jeszcze pytanie co się staŁo z Laurą? oraz Iskierką ? Czy Iskierka żyje? bo nie sądzę że poszŁa do adopcji. We wtorek jak byŁam w schronie brakowaŁo ok 5 psiaków.

Co do festynu myślę że nareszcie zrobiliśmy to w Żywcu z peŁnym sukcesem.
Szariki bardzo Cię przepraszam że Tobie wyrzuciŁam caŁą swoją bezsilność. Na prawdę miaŁam ochotę parę tych dzieic ukatrupić.
Pinczerka mam Twoją teczkę , jest bezpieczna, ale chrupek itp nie mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Jolu K. co z kociętami? Stan 5 byŁ naprawdę zŁy :([/QUOTE]


wszystkie kotki sa juz bezpieczne na dt
dostay surowice, oraz antybiotyki
zostaly tez odpchlone bo pchly lazily calymi stadami po tych maluszkach
ich stan nie jest tragiczny
powinno byc dobrze
ze schronu zabralam 9 kotkow
- 5 maluszkow ok 2 miesiecznych
- 2 tygryski ok 3 miesieczne
- oraz dwa nowe kotki, ktore jakis gosc przywiozl do schroniska i zgarnelam je od razu do auta [SIZE="1"](od tego goscia dowiedzialam sie czegos ciekawego, na moje pytanie dlaczego kotka sie rozmnaza i dlaczego nie da ja na sterylke odpowiedzial, ze ona jest juz po sterylce!! dlatego rodzi tylko dwa kotki :crazyeye: takich cudow jeszcze nie widzialam, dodatkowo powiedzial ze robil to powiatowy wet... musze sie dowiedziec jak i gdzie wykonywane sa nieradykalne sterylki...)[/SIZE]

zdjecia maluszkow sa na watku kociakow zywieckich, ktory prowadze

apeluje tez o pomoc dla zywieckich kotow, dzisiaj dostalam rachunek za kotki, ktory zwalil mnie z nog, to 1800zl :placz: makabra jakas
tym samym nasz dlug wynosi ponad 3tys zl

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Wasze zaangazowanie jest podziwu godne , jak Wy wytrzymujecie to wszystko co widzicie w schronisku , byłam tam raz , warunki sa mowiac oględnie spartańskie , wyjatkowo przytłaczające. Dziewczyny ogolnie to nalezy Wam się wielki szacunek , za motywację, determinacje , empatię, podejscie do życia . Jeszcze oprocz wazelinowania:oops: to chciałam powiedzieć tak trochę z innej beczki , ze ludzie moim zdaniem stanowczo za mało wiedzą o schroniskach o tym jakie warunki zycia mają tam zwierzaki , Wasz festyn na pewno jest takim elementem przyblizającym tę tematykę , jednak potrzebne są pewnie bardziej radykalne kroki , prawda jest też taka , że im bardziej drastyczne przykłady będzie się upubliczniać tym łatwiej dotrą one do swiadomosci ludzi.Tak sie zaczynam zastanawiać jak "wyjśc " ze schroniskami do szerszego odbiorcy.Wydaje mi sie , ze tematyka jest niszowa podobnie chociażby jak wegetarianizm, często też zwierzę ze schroniska ma przypinaną łatkę dosyc negatywną niesety(mam schroniskową psinę od roku, jest dosłownie psem idealnym )W tym przypadku jakies szersze kampanie chyba trzeba wygenerować.

Link to comment
Share on other sites

Agnisia, Liza jest pięknym psem, miejmy nadzieję, że trafiła do wspaniałego domu. Myślę, że jak uda nam się dorwać w schronisku kierowniczkę to czegoś się dowiemy.

Koala, każdy z nas, każdy Dogomaniak robi tak niesamowicie wiele dla zwierząt. Dobrze, ze jest takie forum, gdzie możemy być razem i razem działać!

Kupiłam dziś Kronikę Beskidzką. Jest relacja z niedzielnej imprezy :) Zdjęcie Oli z malamutem, dwóch pomalowanych dziewczynek i burmistrza z Pipi. Fajnie nawet napisali ;)

I ponoć w Bielsku, koło bielskiego schroniska ma powstać cmentarz dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Wpaniałe, mam nadzieje, że za tęczowym mostem każdy psiak będzie miał w końcu swojego kochającego właściciela. :-(

[I]“Dokąd idą psy, gdy odchodzą?
No, bo jeśli nie idą do nieba
To przepraszam Cię, Panie Boże
Mnie tam także iść nie potrzeba
Ja poproszę na inny przystanek
Tam gdzie merda stado ogonów
Zrezygnuję z anielskich chórów
Tudzież innych nagród nieboskłonu
W moim niebie będą miękkie sierści
Nosy, łapy, ogony i kły
W moim niebie będę znowu głaskać
Moje wszystkie pożegnane psy”[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...