Jump to content
Dogomania

Gorzów Wlkp. 01.07.2007


sylrwia

Recommended Posts

[quote name='amster']Jest jeszcze jedno przeciw publikacji takich danych w necie jakie są publikowane. Jest to Ustawa o Ochronie Danych Osobowych. [/quote]

Rozumiem że podanie danych takich jak imię i przydomek psa oraz klasa w której idzie, ustawą o ochronie danych osobowych objęte już nie jest?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amster']
Dodam jeszcze, że informacje szczegółowe odnośnie zgłoszonych psów nie są podawane chyba w żadnym innym kraju poza Polską. Ja osobiście uważam, że nie wnosi taka informacja niczego do mojego stanu wiedzy, choć nie ukrywam, jak jest opublikowana to ją sobie przeglądam. Ale nie zmienia to podejścia mojego do wyjazdu z psami. Jeżeli już nie jadę to z zupełnie innych przyczyn.

Jest jeszcze jedno przeciw publikacji takich danych w necie jakie są publikowane. Jest to Ustawa o Ochronie Danych Osobowych.
Jak się okazało w praktyce niektórzy nie życza sobie by ich dane były publikowane w internecie. A nikt z osób pracujących przy organizacji nie ma głowy do tego na tydzień przed wystawą by wycinac z gotowego pliku zawierającego cały spis wystawców pojedyncze osoby.[/QUOTE]

Rzeczywiście dane odnośnie zgłoszonych psów nie są publikowane przed wystawą w innych krajach, ale już dane wystawców tak i to mnie ostatnio zaintrygowało, że w estońskim formularzu jest wyraźnie napisane czy zgadzam się na publikacje swoich danych adresowych w katalogu. U nas nie ma chyba możliwości zgłoszenia psa na wystawę z zastrzeżeniem, że ktoś nie życzy sobie umieszczenia danych adresowych w katalogu. Przepraszam za mały off topic, ale tak mnie ostatnio naszło, że tyle się mówi o ochronie danych osobowych (znikają nawet nazwiska z domofonów) a tymczasem katalog wystawowy to kopalnia adresów miłośników psów :roll: .

Link to comment
Share on other sites

To ja zapraszam w przyszłym roku do nas na 2 tygodnie przed wystawą, jak będziemy zamykać katalog. Trzeba tylko będzie z pliku zawierającego wszystkie dane pousuwać te, które Wam nie są do szczęścia potrzebne i będzie można publikować.

Przepraszam za sarkazm

Co do orientacyjnych godzin oceniania... czas oceny jednego psa liczy się od 3 do 5 minut. Tym sposobem można określić mniej więcej kiedy pies będzie oceniany. Ustalenie sztywnych godzin oceny zmusza sędziego do ich przestrzegania i czasem powoduje zupełnie niepotrzebne przerwy w pracy na ringu.

Link to comment
Share on other sites

witam
pisalam juz na watku o pomocy w przewiezieniu psow z roznych miast lecz bez wiekszego odzewu
szczeniaki sa w wojewodztwie lubuskim w miejscowosci Szlichtyngowa
czy moglby ktos z osob odwiedzajacych wystawe zorganizowac transport dla jednej istotki?:(
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amster']W tej chwili niczego nie mogę obiecać, proszę zadzwonić jutro po 17 do oddziału. Jeżeli byłyby jakieś problemy to proszę zgłosić się na wystawie do sekretariatu.

Co do telefonu, to oznacza, że nikogo w oddziale nie ma.[/quote]

dziękuje bardzo! :)

Link to comment
Share on other sites

mam prośbę do osób, które mogą zobaczyć plan sędziowania, bo mi nie chce chodzic strona gorzowskiego oddziału :/
Czy ktoś mógłby sprawdzić ile psów rasy buldog angielski idzie w klasie otwartej, czy jest jakiś pies w klasie championów w buldogach angielskich?
I ile jest bolończyków w poszczególnych klasach? (z regułu są aż dwa, trzy na całą wystawę :lol: ).
Z góry bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonia']chyba wszystkim nie chodzi ta stronka[/quote]

No nie chodzi, bo skonczyl sie limit transferu dla tej strony.
Pozostaje miec nadzieje, ze chodzi o limit miesieczny, zatem juz po polnocy powinno zaczac dzialac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='la_pegaza']no niestety :shake: czy ktoś będzie przy ringu bokserów (u p. Lewandowskiego) . potrzebuję pomocy w wystawieniu psa :modla:[/quote]

la pegaza czy to znaczy że bedziesz w Gorzowie:crazyeye: :crazyeye: :lol: :lol:
to super bedziemy mogły spotkać:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Miałam nadzieję, że może ktoś pobrał to sobie i zapisał :lol:
No cóż poczkeamy do płónocy.

[QUOTE]no niestety :shake: czy ktoś będzie przy ringu bokserów (u p. Lewandowskiego) . potrzebuję pomocy w wystawieniu psa :modla:[/QUOTE]
A buldogi angielskie idą na tym samy ringu zaraz po boksrach jak to często ma miejsce? Jeśli tak to ja powinnam być :p :cool3: A o co dokładnie chodzi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...