Jump to content
Dogomania

Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow


ewatr

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata51']Już kiedyś mówiłam, że za ogłoszenie zapłacę. Tylko zróbcie je. Ja nie umiem.[/QUOTE]

i ja też dlatego pytałam, że chciałam zapłacić za ogłoszenia
2 razy wykupiłam mu pakiety ogłoszeń na bazarkach, ale bezskutecznie, może ogłoszenia w prasie miejscowej bardziej skuteczne by były...najlepiej w jakiejś weekendowej gazecie z programem TV - takie najchętniej kupują starsze osoby nie korzystające z "dobrodziejstw" Internetu

tylko to musi zrobić ktoś miejscowy, ogłaszanie Depiego np. u mnie na Wrocław raczej nie ma sensu

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.zlotypies.org/forum/viewtopic.php?p=22598#22598[/URL] poprosiłam o nowe ogłoszenia dla Depiego na naszym Forum
Czy te dane do kontaktu są aktualne: Kontakt w sprawie adopcji Depiego:
Schronisko " Kundelek "
35-322 Rzeszów ul. Ciepłownicza 3
tel. 0 510-170-788

mail do wolontariusza [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

A to wątek psiaka na naszym Forum [URL]http://www.zlotypies.org/forum/viewtopic.php?t=22&highlight=depi[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='mari23']oj, Depisiu śliczny.... nie ma dnia, żebym o Tobie nie myślała....


w moim "stadku" jest trójka rudzielców i to one codziennie mi o Depim przypominają.....[/QUOTE]

A ja mam trzy czarne i marzył mi się ktoś w innym kolorze. I mam - patrz Wera w moim podpisie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...