Jump to content
Dogomania

Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow


ewatr

Recommended Posts

kochani potrzebujemy osób z Rzeszowa, które pomogłyby nam z Cygankiem z wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/130415-Bo-wpadł-pod-samochód-bo-miał-noge-złamaną-własciciel-usiłował-zatłuc-psa-na-śmierć[/URL]

taka tragedia się zdarzyła - właściciel próbował zatłuc psa na śmierć, a pies po tym wszystkim nadal w schronisku, małe zainteresowanie wątkiem - bo pies wydobrzał, a schron nie wydaje na DT, a przecież trauma pozostała. Musimy ratować Cyganka. Niech wreszcie zazna miłości. proszę pojawcie sie na wątku potrzebujemy wszystkiego, pomysłów, DT, ogłoszeń, skarbnika...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wierzę. Swego czasu, rok temu, może nawet dłużej ogłaszałam gdzieś Depiego, bywałam na tym wątku. Potem chwilowo znikłam z dogo, a po powrocie już tu nie zaglądałam. Dzisiaj wątek wyskoczył mi na pierwszą stronę w subskrypcjach i po prostu nie mogę uwierzyć że to złote cudo nadal siedzi w schronisku. To jak jakiś przykry żart..
Trzymam kciuki za Depisia, na razie nic więcej nie mogę zrobic..
Chyba że ma nieaktywne ogłoszenie na adopcji.org to chętnie wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam za off...
Bardzo proszę o głosy na nr 2: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205996-Bazarek-fotograficzny-V-BEZP%C5%81ATNE-G%C5%81OSOWANIE-DO-05.05-POST-132-139-%29?p=16801354&viewfull=1#post16801354"]http://www.dogomania.pl/threads/2059...1#post16801354[/URL]
Moje psiaki są strasznie zadłużone, bardzo przydałby się im taki zastrzyk gotówki :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Nie wierzę. Swego czasu, rok temu, może nawet dłużej ogłaszałam gdzieś Depiego, bywałam na tym wątku. Potem chwilowo znikłam z dogo, a po powrocie już tu nie zaglądałam. Dzisiaj wątek wyskoczył mi na pierwszą stronę w subskrypcjach i po prostu nie mogę uwierzyć że to złote cudo nadal siedzi w schronisku. To jak jakiś przykry żart..
Trzymam kciuki za Depisia, na razie nic więcej nie mogę zrobic..
Chyba że ma nieaktywne ogłoszenie na adopcji.org to chętnie wrzucę.[/QUOTE]


może ktoś jest zalogowany na Fb i może mu zrobić "wydarzenie"....podobno skutecznie to działa, ale ja przy 11 psiakach nie mam już czasu na Fb....

ogłaszajmy Depisia !
mogę mu allegro zrobić wyróżnione, jeśli nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Nie ma mnie na FB ani na NK, mogę tylko pamiętać.[/QUOTE]

na NK dodawałam go już wiele razy w ciągu ostatnich dwóch lat.... oprócz licznych zachwytów i współczucia oraz "na pewno znajdziesz domek".... nic więcej niestety...
jedna dobra cioteczka właśnie z naszej-klasy tu trafiła, ale i ona pomóc nie może... :(

a Facebook podobno czyni cuda....

Link to comment
Share on other sites

A skąd brac tekst do ogłoszeń ? ma jakieś aktywne allegro albo inne ogłoszenie z którego bym mogła skopiowac ?
Postaram się zrobic też wydarzenie na facebooku jeśli mi się uda, jak nie to podeślę komuś kto umie.
Tylko tekst potrzebuję, i do tego i do adopcje.org

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']A skąd brac tekst do ogłoszeń ? ma jakieś aktywne allegro albo inne ogłoszenie z którego bym mogła skopiowac ?
Postaram się zrobic też wydarzenie na facebooku jeśli mi się uda, jak nie to podeślę komuś kto umie.
Tylko tekst potrzebuję, i do tego i do adopcje.org[/QUOTE]

parę stron wcześniej jest tekst i zdjęcia, może poszukam wieczorem, teraz jestem tu "na sekundę"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']parę stron wcześniej jest tekst i zdjęcia, może poszukam wieczorem, teraz jestem tu "na sekundę"[/QUOTE]
Dzięki, już znalazłam :)
adopcje.org czekają na aktualizację, facebookiem zajmę się wieczorem lub jutro.
Przy okazji zauważyłam że na alegratce i szerloku Depiś ma nieaktualne ogłoszenie- ale ja tam nie mam konta..

edit
[URL]http://www.adopcje.org/adopcja70428.html[/URL]
a Depiś jest wykastrowany ?

edit 2
Próbowałam założy wydarzenie.. czy jest tu ktoś zorientowany w temacie kto potrafi mi powiedzieć co mam wpisać w 'kiedy' żeby mi to nie wygasło zaraz, gdzie, w ogóle co gdzie wpisywać ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Collie']Chociaż tyle mogę zrobić.

No i gdzie ten domek Depi :(?[/QUOTE]


kocham rudzielce...
od dawna zaglądam do Depiego, kilka razy dodawałam go na naszą-klasę...
pojąć nie mogę, jak taka cudna psina tak długo na domek czeka ??????

gdybym nie mieszkała na drugim końcu Polski..... i gdybym 11 psów nie przygarnęła......

mam kuzynke koło Przemyśla, próbowałam ją namówić..... ech :(

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny koniecznie zróbcie Depisiowi wydarzenie na FB bo z tego co widzę tam mnóstwo ludzi chętnie i czynnie włącza się w akcje i pomoc, nie tylko ogranicza się do pisania komentarzy jak na nk. Chętnie zrobiłabym wydarzenie dla Depisia ale nie byłabym za bardzo kompetentna w udzielaniu jakichkolwiek informacji na temat psinki bo nie siedzę na dogo od dłuższego czasu...ale służę każdą pomocą jesli chodzi o stronę techniczną zakładania wydarzeń!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka'][URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=218906624799051[/URL] zrobilam wydarzenie na FB:) moze to pomoze temu cudakowi co nie moze znalezc swojego ludzia:) Depus do domu,raz dwa,szukaj piesku szukaj:)[/QUOTE]


Wielkie, ogromne dzięki!!!!

ja zalogowałam się niedawno na Fb, ale nie bardzo mam czas zorientować się co i jak tam można wpisywać (mając taką wielką psią gromadkę do komputera siadam.... w pracy...niestety, a zaleglości rosną :( )

zakochałam się w tym psiaku, niestety - przyznaję rację - na naszej-klasie tylko komentarze, niewiele realnej pomocy....
ale kilka razy się udało znaleźć domki psiakom, więc dlatego wciąż tam jestem i wciąż próbuję...

mam nadzieję, że to będą ostatnie dni Depiego w schronisku - dość się już biedak naczekał !
parę postów wcześniej jest wierszyk dla Depiego specjalnie ułożony - może chwyci kogoś za serce

Depi
[FONT=Arial]Radosne iskierki w oczach tego psiaka[/FONT]
[FONT=Arial]Nieco już przygasły, dola jego taka:[/FONT]
[FONT=Arial]Kilka lat w schronisku próżno wypatruje[/FONT]
[FONT=Arial]Dobrego człowieka, co go adoptuje.[/FONT]
[FONT=Arial]Złoty pies, skarb wielki i prawdziwe cudo![/FONT]
[FONT=Arial]Aż trudno uwierzyć, że czeka tak długo.[/FONT]
[FONT=Arial]Śliczny jest i mądry, pies nie byle jaki,[/FONT]
[FONT=Arial]Za co go spotyka los ten smutny taki?[/FONT]
[FONT=Arial]Miłości, dobroci tak bardzo spragniony,[/FONT]
[FONT=Arial]W kraty nosek wciska w człowieka wpatrzony.[/FONT]
[FONT=Arial]Nikt nie chce wziąć ciebie, Depisiu do domu?[/FONT]
[FONT=Arial]Nikt nie zauważa twych zalet ogromu?[/FONT]
[FONT=Arial]A może się boją tej wielkiej miłości, [/FONT]
[FONT=Arial]Jaką masz w serduszku spragnionym czułości ?[/FONT]
[FONT=Arial]Nie zwlekaj, człowieku, przygarnij Depisia ![/FONT]
[FONT=Arial]Nie mów :”może jutro”, ale zrób to dzisiaj!!!![/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Przeglądam wątki po dogo a tu Depi :-o
Byłam pewna, że przystojniak już dawno grzeje się w domku... Jak to się dzieje, że on jeszcze siedzi w schronisku ? Nikt nie dzwoni z ogłoszeń, czy dzwonią sami nieodpowiedni ludzie ?[/QUOTE]

On z tych pechowych. Zdarza się nader często.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...