Jump to content
Dogomania

Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow


ewatr

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata51']Gazetowe ogłoszenia są makabrycznie drogie. Teraz wszyscy z Allegro przerzucili się na tablicę.[/QUOTE]

może jednak spróbować?
zrzucimy się po trochę, może akurat wypatrzy go ktoś, kto przy komputerze nie siada ( myślę o osobach nieco starszych, w wieku moich rodziców na przyklad, ale nie tylko)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Collie, Allegro usunięte. Jednak nowa ustawa obowiązuje.[/QUOTE]

a mnie nie usunęli - robiłam jednej suni.... juz 8 dni jest i 380 wyswietleń - przed chwilką sprawdzałam

ale może naprawdę warto pomysleć o ogłoszeniu w drukowanej gazecie - sporo osób w wieku 50+ nie siada do komputera, a gazety czyta.... może to jest szansa dla Depiego?
zrzucimy się na te koszty, jesli będą bardzo duże...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Collie, Allegro usunięte. Jednak nowa ustawa obowiązuje.[/QUOTE]
Allegro zakładało Schronisko Kundelek, jako organizacja humanitarna mogą 'za darmo', a raczej mogli, wystarczyło przesłać do nich na maila tekst i zdjęcia. Szkoda :(

[quote name='mari23']a mnie nie usunęli - robiłam jednej suni.... juz 8 dni jest i 380 wyswietleń - przed chwilką sprawdzałam

ale może naprawdę warto pomysleć o ogłoszeniu w drukowanej gazecie - sporo osób w wieku 50+ nie siada do komputera, a gazety czyta.... może to jest szansa dla Depiego?
zrzucimy się na te koszty, jesli będą bardzo duże...[/QUOTE]

Najpierw ustalmy w jakiej gazecie ?
Myślę, że ja również do kosztów mogłabym się dołożyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Allegro zakładało Schronisko Kundelek, jako organizacja humanitarna mogą 'za darmo', a raczej mogli, wystarczyło przesłać do nich na maila tekst i zdjęcia. Szkoda :(

no tak, ja allegro pieskom robię ze Stowarzyszenia

Najpierw ustalmy w jakiej gazecie ?
Myślę, że ja również do kosztów mogłabym się dołożyć ;)[/QUOTE]

najlepiej chyba w jakiejś popularnej lokalnej, regionalnej...

u nas w którejś gazecie ( chyba Gazeta Wrocławska) jest taki dodatek dla piesków poszukujących domu, zagubionych, znalezionych...
może jest u Was jakaś popularna dość gazeta, którą na przykład chętnie kupują w weekendy ze względu na program TV

a może nietypowa historia Depiego nadawałaby się na niewielki artykuł?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']najlepiej chyba w jakiejś popularnej lokalnej, regionalnej...

u nas w którejś gazecie ( chyba Gazeta Wrocławska) jest taki dodatek dla piesków poszukujących domu, zagubionych, znalezionych...
może jest u Was jakaś popularna dość gazeta, którą na przykład chętnie kupują w weekendy ze względu na program TV

[B]a może nietypowa historia Depiego nadawałaby się na niewielki artykuł?[/[/B]QUOTE]

mari, jasne, nadawałaby się. W schronisku każda historia jest nietypowa, ale od czegoś trzeba zacząć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='argentynka']o niee, zakochałam się w nim! Jak to możliwe, że taki piękny, z tak oryginalnym wyglądem psiak nie ma jeszcze domu! Rozgłoszę wśród znajomych w lesku[/quote]

wszystkie się w nim kochamy.... Tylko co mu po tej naszej miłości :(

Link to comment
Share on other sites

Depiś zrobił się jeszcze bardziej puchaty, misiek z niego :loveu:
Dzisiaj piękna pogoda, a więc spacerek dłuższy z koleżanką, która nie dała mu zrobić zdjęcia :cool3:


[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg685/scaled.php?server=685&filename=dsc01916r.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg821/scaled.php?server=821&filename=dsc01921gr.jpg&res=medium[/IMG]



[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg23/scaled.php?server=23&filename=dsc01914fm.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg13/scaled.php?server=13&filename=dsc01919jw.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...