Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W tym roku jest miedzynarodówka w rzeszowie zamiast w Kielcach...:cool3: a szkoda bo Kielce mam bliżej! jak w 2009 ma byc miedzynarodówka to napewno bede:cool3:

a w Kielcach poszło nam tak sobie:oops:
w szczeniakach 2/3 (chodź sędzina powiedziała że ma powalający ruch (jednak nie upadła na ringu:evil_lol:) piekna w przyszłości będzie wygrywać dała nam drugie miejsce)
a w otwartej 2/13 :oops:
Podobała mi się ta wystawa, bo hale były duże dużo miejsca i ciepło:cool3: (nie to co w Poznaniu gdzie moje psy musiały w kubraczkjach siedzieć bo sie trzesły) jednym słowem dobra organizacja...:cool3:

A ty byłaś w kielcach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']W tym roku jest miedzynarodówka w rzeszowie zamiast w Kielcach...:cool3: a szkoda bo Kielce mam bliżej! jak w 2009 ma byc miedzynarodówka to napewno bede:cool3:

a w Kielcach poszło nam tak sobie:oops:
w szczeniakach 2/3 (chodź sędzina powiedziała że ma powalający ruch (jednak nie upadła na ringu:evil_lol:) piekna w przyszłości będzie wygrywać dała nam drugie miejsce)
a w otwartej 2/13 :oops:
Podobała mi się ta wystawa, bo hale były duże dużo miejsca i ciepło:cool3: (nie to co w Poznaniu gdzie moje psy musiały w kubraczkjach siedzieć bo sie trzesły) jednym słowem dobra organizacja...:cool3:

A ty byłaś w kielcach?[/quote]
ja byłam w kielcach w końcu to u mnie :evil_lol:
a macie jakieś fotki? w każdym, razie gratuluje :multi:
i zapraszamy za 2 lata jak będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']a wystawiałaś psiaka? :cool3: Ja z wszystkich wystaw na których byłam mam fotki:cool3:[/quote]
niestety Spaiki jest bez rodowodu :shake:
ale może nas kojarzysz stałam przy ringu głównym (obok kalendarzy rasowych:cool3:) zbieraliśmy na psiaki które są pod opieką kieleckiego tozu


p.s pokażcie fotki może Was skojarze ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja suczka również jest bez rodowodu. A chciałabym ją wystawiać. :roll:
Niestety nie myślałam wcześniej racjonalnie i co najważniejsze - nie wiedziałam o akcji rasowy=rodowodowy ( ja się nie usprawiedliwiam).

ewelinka_m - dużo uzbieraliście? Jeśli tak to może pozbieramy na tegorocznej łódzkiej międzynarodówce na przytulisko w Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

O Boże, przeraziłam się. Przeglądałam sobie zdjęcia jednej suni do adopcji - bo kolezanka z dogo wstawiła i chcialam zobaczyć. Na serwisie "alegratka". Patrzę, a tam też jest dział westów. I co? Oczywiście 90% to pseudohodowle, niektóre szczeniaczki nawet za 200-300 złotych :placz: Pełno ogłoszeń 'reproduktorów'... :roll: W jednym ogłoszeniu ktos nawet nie znał nazwy rasy bo mowi ze pies jest "west terierem":roll: Niektóre są po "chEmpionach" :shake: Oczywiście wszystkie, jak zastrzega ogłoszenie "w pełni rasowe".:angryy:
I zobaczcie to: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/865583_westy.html[/URL]
"Oddaję z powodu likwidacji hodowli".
Tylko zatłuc takich ludzi. Wrrr.

Link to comment
Share on other sites

To otoczenie ( tzn. siano i szopa) jest wprost powalające.

A jeszcze bardziej załałamuję się tym że ok. 95% westów na allegro/allegratce to psy w typie west highland white teriera BEZ rodowodu.
Niedługo dojdzie do tego że te psy będą tak popularne jak Yorki. ( tylko nie to! )

Link to comment
Share on other sites

niestety popularność nie jest zbyt dobra :shake:
... na serwisach typu ojej, kiedyś przeglądając oferty przygarnę psa ponad 95% osób chce właśnie yorka najlepiej z dostawą do domu :roll:

likwidacja "hodowli" :angryy: pieski trzymane pewnie w stodole...siano, a czy to po lewej to miska ich jest :crazyeye: i jeszcze ta kobieta która mine ma taką że :mad:

Link to comment
Share on other sites

Nie łudźmy się, że coś zrobią :roll:
Jeśli ta pani nie jest zarejestrowana w Związku to Związkowi to delikatnie mówiąc WISI. Jeśli już to SdZ lub TOZ ale oni też mają pełne ręce roboty. I masę takich miejsc to zlikwidowania/ukarania właścicieli...

Link to comment
Share on other sites

Czy naprawdę nic nie można zrobić? Całe mioty na sprzedaż za granice, psy to maszynki do rozmnażania, na allegro troche bardziej z sercem jest, ale też nie to.... Boszz i pomyśleć, że jednak Foxiego uratowałam od trafienia do takiej rozmnażalni, ciekawe co z jego rodzeństwem.... Załamka...

Pisałam teraz z taką panią z tej ale gratki co szukała psa dla swojej suczki i odpisała mi, że ''zdążyła zauważyć, że właściciele psów rodowodowych są temu przeciwni'',/chodzilo o rozmanazanie psów bez papierów/ a ja przecież jej pisałam, że sama mam psa bez papierów i nie zgadzałam się na takie propozycje dla dobra szczeniąt... Jeden sms wyszedł mi na 6 smsów...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki,ja z zapytaniem:
Moze ktoras z Was zna domek,ktory przygarnalby 7 letnia sunie westie z rodowodem.
Mieszkam w Danii,przyjechala tu dziewczyna do pracy z zamiarem dluzszego pobytu,sunie zostawila u mamy z nadzieja,ze za czas jakis zabierze mala do siebie.Niestety mama z roznych wzgledow opiekowac sie sunia dluzej nie moze...
Dziewczyna zalamana,zaplakana,nie wie co robic.
Nie chce pieniedzy,chce tylko gwarancji kochajacego domku.Nie wiem jak jej pomoc,wymyslilam,ze skrobne tutaj.
Sunia nie byla nigdy wystawiana,nazywa sie Juvenca.
Czy jest jakas szansa na pomoc?Mala mieszka w Pabianicach kolo Lodzi. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium'] Moje psiulki wykapane bialutkie:cool3: i szykujemy sie na piatek...:lol:[/quote]

Ja nie widziałam twoich psiaków na żywo!
To nie fair. W wakacje masz zaproszenie do mnie - OBOWIĄZKOWO Z PSAMI/PSEM. :razz:

*zaba* - popytam się i zorientuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...