Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja przed wystawa Nute trymowałam jakoś tydzień góra dwa tygodnie przed. Dzień przed wystawą czysciłam mąką a na samej wystawie jak jak pisała an bzik- czesanie, pudrowanie, tapir itd.
Stolik ja tez nie posiadam, ale radziłam sobei bez niego. Fakt, ze zbyt wygodne to nie było, ale jak mus to mus.

Link to comment
Share on other sites

Na samej wystawie nie mam niczyjej pomocy. Trymowaniem zajmuje się Jarwik, więc psa mam zrobionego na tip top. No a na wystawie to tak jak pisałaś. Ręcznik i na trawie. Jeśli akurat jest to na jakiejsć ławce albo tak jak w Białym stoku były ustawione normalne stoły i tak się rozłorzylam na chwile. Nie jest to wygodne, ale inaczej nie da rady. Ale pracuje nad naciągnięciem rodziców na stolik ;p

Link to comment
Share on other sites

No to twarda jesteś :razz:
My jeszcze nie mamy absolutnie wprawy więc pierwsze wystawy będą po prostu pod kontrolą hodowczyni ;) A potem , jeśli Bzik okaże się nie być goopim brzydalem, będziemy kontynuować 'karierę' (raczej dla sportu ;)) już sami bo wiadomo, ze nie na wszystkich wystawach będę mogła liczyć na pomoc.
A chyba nauczył się już spokojnie stać w pozycji i nie odstawiać łap pod brzuch... Jeszcze chce mu wyklikać wystawianie tych łap do tyłu bo narazie sama muszę mu łapencje przestawiac.

A w sobotę idziemy na ecco walkathon! Bzium ma bilet i jego kilosy też się będą liczyć (myślicie ze przetrwa 10 km?:eviltong:) . No i zabieram go też ze względu na socjlalizację przed wystawą.. Niby nie boi się chodzić po mieści, ruch uliczny to pestka ale na walkathonie będą tłumy ludzi i trochę hałas na początku więc z tym też chce go zapoznać zeby się nie bał na wystawie.
Dlaczego nie ma tu żadnych warszawskich westów :mad:

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy kciuki za bzika ;) To przyjeżdżaj do Gdańska! :razz: Masz Gwarancje spotkać mnie i Emidu :razz: Hej, Hej Bzik pewnie że ma szanse na wystawach :razz: ! Trzymam kciuki :razz: (ale ja lobię te buźkę :razz:) haha, no a tak w ogóle co słychać u waszych pociech? Zdrowiutkie ;) ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...