Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie drodzy westomaniacy:)
Offa walne jak nie wiem co ale moze mnie nie zlinczujecie:diabloti:
szybko do rzeczy....Kompletnie nie znam sie na westach,wiem jak wygladaja bo moj zakapior ma kolezanke westke i tyle:roll:.Mieszkam w Niemczech,mam tu znajomych chca od dluzszego czasu marza o westi.Teraz w koncu dojrzeli,ich corka skonczyla 10 lat i uznali ze juz.Poprosili mnie o pomoc i polecenie hodowli z Polski.Jak wspomnialam pojecia nie mam o tej rasie,co nieco wiem ze slyszenia,i tak wlasnie ze slyszenia znam hodowle Jarwik( chyba dobrze napisalam???) i obym nie pokrecila Grandiflora....nie wiem czy wypada tak na forum,jesli nie prosze na gadu lub PW o krotka informacje:czy znacie te hodowle,czy sa tak dobre jak o nich mowia,lub czy ewentualnie mozecie cos polecic.Przepraszam za offisko ale mysle ze pomozecie:)Bede wdzieczna.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B]agbar [/B]o ile sie nie myle z dobrej hodowli pieska ma [B]duzebzium[/B] , [B]Bzikowa, Likaa[/B] wejdz na watek westie na wystawach tam dziewczyny cos ci doradza :p

to jest link do tego watku

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105362[/URL]

[B]duzebzium[/B] ciotka bedzie dobrze glowa i uszy do gory :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981'][B]agbar [/B]o ile sie nie myle z dobrej hodowli pieska ma [B]duzebzium[/B] , [B]Bzikowa, Likaa[/B] wejdz na watek westie na wystawach tam dziewczyny cos ci doradza :p

to jest link do tego watku

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105362[/URL]

[B]duzebzium[/B] ciotka bedzie dobrze glowa i uszy do gory :cool3:[/quote]


dzieki wielkie:multi:

Link to comment
Share on other sites

agbar - te dwie hodowle które wymieniłaś są jak najbardziej ok :cool3:
nie wiem czy aktualnie sa tam szczeniaki ale mozesz popytac i podzwonic...

Spis hodowli westie jest na stronie vertragusa...
[URL]http://westie.slupsk.pl/[/URL]
(w dziale linki)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']agbar - te dwie hodowle które wymieniłaś są jak najbardziej ok :cool3:
nie wiem czy aktualnie sa tam szczeniaki ale mozesz popytac i podzwonic...

Spis hodowli westie jest na stronie vertragusa...
[URL]http://westie.slupsk.pl/[/URL]
(w dziale linki)[/quote]

kochane jestescie..dziekuje bardzo.Znajomym sie nie pali wiec nawet jesli nie ma szczeniakow to poczekaja:)
Jeszcze raz wielkie dzieki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']tez zdawalam niemiecki i pamietam ,ze na ustnych tak sie zestresowalam ,ze nie moglam wydusic slowa :crazyeye:[/quote]

Ja też :shake: Ręce mi się trzęsły, a w gardle jakby mi coś stanelo...:shake: ale było mineło wazne ze do przodu;)

Link to comment
Share on other sites

A mój Czesiu dalej szuka kochającego domku :shake:, był zamówiony ale Pan nagle sie zorietował, że dziecko ma alergie :mad: Moze to i dobrze, jak miał mieć u nich źle...:oops:

a oto Czesiu w całej okazałości... kocham te jego słodkie oczka:cool3:

[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3060/dsc0130dp0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czesio przepiekny:loveu: no chyba jednak mial farta bo jak znam zycie piesek zaraz szukalby nowego domu:roll:

[B]kochane na naszej-klasie jest dogomania zapisujcie sie :cool3: Waxy ciebie juz wypatrzylam :cool3:[/B]

[B]profilek dogomani[/B]

[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/12497372[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar'] i obym nie pokrecila Grandiflora....[/quote]

Moje białe stamtąd jest i mogę z czystym sumieniem serdecznie polecić :loveu:
Aktualnie mają chyba jednego szczeniaczka, suczkę która urodziła się 1 maja tego roku więc jeszcze za mała zeby iść do nowego domu.
Ale nic nie wiem czy ją sprzedają czy może jest zarezerwowana, nic.
Tu jest stronka hodowli:
[url]http://westie.com.pl/index1.htm[/url]
gdzie znajdziesz kontakt ;)

Hodowla Jarwik też jest z pewnością godna polecenia!

pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']

[B]kochane na naszej-klasie jest dogomania zapisujcie sie :cool3: Waxy ciebie juz wypatrzylam :cool3:[/B]

[B]profilek dogomani[/B]

[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/12497372[/URL][/quote]

my też tam jesteśmy :diabloti::eviltong:

Czesio jest cudny i te oczka :loveu: ludzie nie wiedzą co tracą i zawsze jakieś powody znajdują, dobrze, że teraz o tym powiedzieli niżby mieli oddać po tygodniu jak to się coraz częściej zdarza :mad: ( swoją drogą u nas śliczną sunię :razz: wzięli państwo i po 1 dniu oddali argumentując, że pani obgryzła klapki :roll:, każdy powód jest dobry :mad:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']my też tam jesteśmy :diabloti::eviltong:

Czesio jest cudny i te oczka :loveu: ludzie nie wiedzą co tracą i zawsze jakieś powody znajdują, dobrze, że teraz o tym powiedzieli niżby mieli oddać po tygodniu jak to się coraz częściej zdarza :mad: ( swoją drogą u nas śliczną sunię :razz: wzięli państwo i po 1 dniu oddali argumentując, że pani obgryzła klapki :roll:, każdy powód jest dobry :mad:)[/quote]

kurka no gdzie nie widze waxy juz mam w kontaktach a was nie buuuuuuuuuuuuuuuuu:placz: . Wiesz jak czytam to co piszesz to utwierdzam sie w przekonaniu ze ,ludzie sa beznadziejni ..czyli jak my adoptowalismy Kapsal i pierwszego dnia pies ztaranowal ogrodzenie (przeskoczyl przez 2 m) bo byl typem spacerowicza ..robil to nagminnie i nieraz mielismy bardzo duze nieprzyjemnosci ale nikt nigdy by psa nie oddal to ten powod tej pani wydaje mi sie tak smieszny ,ze az mi jej zal :angryy:Wspolczuje jej jak tak wychowuje dzieci to pewnie ja tez na starosc oddadza jak sie pospuje :mad:.Ale wiecie co pamietam taka adopcje jak pani przyprowadzila do naszego schronu psa ,ktorego wzieli dzien wczesniej tylko dlatego bo piesek przewrocil doniczke i troszke ziemi sie wysypalo :angryy:i pamietam ,ze tak ja zrownalysmy z ziemia i zrobilysmy wstydu przy ludziach ktorzy akurat czekali na wydanie psa ,ze babsko wyszlo czerwone jak burak :mad:tylko psa szkoda bo wrocil do boksu :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Rany , to jest najgorsze dla schroniskowca, taki zawód :placz:[/quote]

no niestety :shake:naszego Kaspal jego pani oddawala kilka krotnie oddawala i zabierala :angryy: mozecie sobie wyobrazic jak to sie odbilo na jego psychice:angryy:przez pol roku nie chcial nam wsiasc do samochodu padal na ziemie wywalal sie kolami do gory i nie dalo sie go ruszyc a wazyl ponad 90 kg ..poprostu jazda samochodem mu sie kojazyla tylko z jednym z o kolejnym oddaniem do schorniska :-(

Link to comment
Share on other sites

Aaliyah ja dodałam :cool1:

fakt...ludzie są beznadziejni, takich powodów oddania zawsze jest mnóstwo a to za duże łapy, a to po 30 min się okazuje że jednak pies za duży jest :mad:
ludzie nie zdają sobie sprawy co pies w takiej sytuacji czuje i jak bardzo jest zdezorientowany :shake:

ale Czesiowi życzymy jak najlepszego domku :loveu: chyba, że zostanie z Wami już na stałe? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']
ale Czesiowi życzymy jak najlepszego domku :loveu: chyba, że zostanie z Wami już na stałe? :cool3:[/quote]

Loluś zostaje, dla Czesia dalej szukam kochającego domku :oops:

Ludzie są okrutni :placz: jak można oddać swojego przyjaciela... ja naprawde tego nie pojmuje...:shake:



Miłość braterska :evil_lol:
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/601/dsc0427yf8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

moi nie mają wyjścia :diabloti:
w wakacje mieliśmy 3 psy,a w ostatni weekend nawet nam się kocisko trafiło :evil_lol:

i na Czesia przyjdzie pora ;) i najwspanialszy domek się zgłosi po to cudo :loveu:

duzebzium pół biedy jak ktoś odda..gorzej jak wpadną na pomysł aby np uśpić lub w okrutniejszy sposób pozbyć się psa :mad:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co ale jak mozna wlasnego psa oddawac kilka razy do schroniska a potem zabierac i znowu oddawac przeciez to nie jest rzecz :angryy:

ja trzymam kciuki za CZesia niech mu sie trafia wspaniali ludzie tacy co to kochaja bez wzgledu na problemy , klopoty lub przeciwnosci losu . Jak patrze na ogloszenia np allegro i powody oddania to mi sie smiac chce ..albo sie przeprowadzjaa deo blokow i co z tego my tez jak bralismy Kapsla mielismy go na dzialce a stalo sie tak ,ze dzialke trzeba bylo sprzedac wiec Kapsel trafil do blokow ..albo alergia bardzo czesty powod no i te wyjazdy zagraniczne :roll:

ps..dziekuje cioteczki za dodanie nas do listy na naszej klasie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...