Jump to content
Dogomania

off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym


Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Kamcia_14

[quote name='kaskaSz']a może ktoś lubi decoupage lub scrapbooking?[/quote]

[B][I]A co to jest decoupage :hmmmm: :evil_lol: :cool3: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote] Osiągający właśnie szczyty popularności scrapbooking to nic innego jak dekoracyjne aranżowanie swoich zdjęć. Dzięki niemu fotografie nabierają życia i zaczynają opowiadać własne historie. To przyjemne i twórcze zajęcie sprawi, że zwykły album nabierze indywidualnego charakteru, przekształcając się w prawdziwą księgę życia. Tematem może być wszystko - ślub, rocznica, podróż, morze, śnieg, rośliny...
[/quote]

To juz wiemy co to takiego ten scrapbooking :multi:. Teraz tylko descoupage :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamcia_14']To juz wiemy co to takiego ten scrapbooking :multi:. Teraz tylko descoupage :razz:.[/quote]

[B]Technika decoupage to rodzaj techniki zdobniczej.[/B] ;)
[B]Decoupage to technika, której zadaniem jest wkomponowanie wyciętych z papieru motywów w podłoże w ten sposób, by nie można było odróżnić, gdzie kończy się naklejony motyw, a gdzie zaczyna pomalowana baza. Podłoże i papier muszą tworzyć harmonijną całość, jak na namalowanym obrazie, kontury wycinanki muszą się wtopić w tło.[/B]

Link to comment
Share on other sites

nie było mnie tu dawno, ale widzę, że sobie poradziłyście z definicjami beze mnie ;] ja mam pare prac scrapów, bo decoupage wymaga też pieniędzy... swoje prace kiedys wam pokaze, może w sobote? ja to jeszcze poczatkujaca, wiec nie są one takie świetne jak pokazane są w przykładach na stronkach... ja zajmuje sie scrapami takimi na kartce<real>, bo sa tez scrapy komputerowe<digi>, ale tu potrzebny jest dobry program do obrobki grafiki...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...