Jump to content
Dogomania

Grudziądz krajowa 21-04-2007


panienkabubu

Recommended Posts

Ludzie spójrzcie na sprawę obiektywnie. Każda rasa ma dokładnie określone we wzorcu jak pies ma nosić ogon (na poziomie linii grzbietu, poniżej, powyżej). Ja akurat nie wiem jak mają nosić ogon pudle, nie interesowało mnie to nigdy.
Natomiast niezaprzeczalnym faktem jest (na kilku - kolejnych zdjęciach to widać), że ten rzeczony pudel ogon nosi wyraźnie poniżej linii grzbietu. Jeśli w rasie jest to uznawane za wadę to niewątpliwie powinno wpłynąć na ocenę psa.
I jeszcze jedno - noszenie ogona to w dużej mierze psychika psa. Wysoko noszą go najczęśćiej psy dominujące, podkulone - psy lękliwe, ze słabym charakterem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wystawa w Grudziądzu ogólnie fajna..ale tylko dzięki towarzystwu :lol:
Pełno piachu+ wiatr to nie ciekawe połączenie:evil_lol:a na hali taki tłok,że szkoda gadać...

Pudelek osobiście MI się podoba ... zdjęcia jak zdjęcia...widziałam go na żywo i jest naprawde fajny...ale jak powiedziała Cavisia...czy nie było innych psów na wystawie?

Z mojej strony koniec na ten temat.;]

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że j się muszę wtrącić w dyskusję.
Posty dotyczące psa Pana sędziego Ostrowskiego zostały usunięte - powód ?? - Powodem jest to, iż wasze wypowiedzi zaszły już trochę za daleko.
Wyjaśniem, Flashka-g wypwiedziała tylko i wyłącznie swoją opinię odnośnie psa . Nie podważyła werdyktu sędziego, wyraziła najzwyczajniej swoje zdziwienie.
Niejaka Pani Angel of Death za obraźliwe teksty w kierunku innych użytkowników dostaje osrzeżenie oraz ... celem ochłonięcia.
"Nane" - forum jest publiczne i każda osoba ma prawo do wyrażania opinii, opinia odnośnie psa jest ocena subektywną - jednemu się pies podoba drugiemu nie, więc "wymiana zdań" pomiędzy Tobą a Flashka-q a innymi użytkownikami forum jest bezsensowna.

Pozdrawiam
Wasz MOD 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...