Jump to content
Dogomania

Grudziądz krajowa 21-04-2007


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hayka']My tez bedziemy o ile Nika nie dostanie cieczki ;>[/quote]
Ty nie kracz. Poza ty jak to beda pierwsze dni to sie zadzwoni i poprosimy o pozwolenie. To szczyn, a wystawa na powietrzu, wiec nie bedzie tragedii. Tym bardziej ze i tak siedzi w kojcu.
A poza tym to zmiana sedziego na 3 grupe (poza 1 i 2 sekcja) - teraz M. Swieton.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strumyk']Ty nie kracz. Poza ty jak to beda pierwsze dni to sie zadzwoni i poprosimy o pozwolenie. To szczyn, a wystawa na powietrzu, wiec nie bedzie tragedii. Tym bardziej ze i tak siedzi w kojcu.
A poza tym to zmiana sedziego na 3 grupe (poza 1 i 2 sekcja) - teraz M. Swieton.[/quote]

To można tak ??? Bo moja sunia to szczenie i spodziewam się u niej cieczki, więc nie wiem jak to będzie z wystawą :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ShP']To można tak ??? Bo moja sunia to szczenie i spodziewam się u niej cieczki, więc nie wiem jak to będzie z wystawą :shake:[/quote]
Teoretycznie nie mozna, bo nie mozna wg polskich przepisow wprowadzac psow z cieczka na teren wystawy. Ale (to bylo w zeszlym roku) wg FCI mozna wystawiac i wszystko zalezy od organizatora. Na Chojnice suczydelko dostalo cieczke. Na wystawe wypadal nam 6 dzien, pierwsza cieczka, pies 6 m-cy. Zadzwonilam, wtedy moglam sie jeszcze powolac na zmiany w FCI, i zapytalam czy moge, bo to szczeniak itp, wiec na ogol slabsze objawy. Kobieta pozwolila, poprosila tylko o umycie suki (co i tak robie, nawet jak nie ma cieczki) i wycieranie, itp. Wydaje mi sie, ze nikomu nie przeszkadzalysmy.

Link to comment
Share on other sites

Juz niedlugo.. Debiut.. :-o
Jakos minelo strasznie szybko. Boje sie bardzo, po pierwsze Rastowego zachowania, mam nadzieje ze nic mi nie odstrzeli ;) , a po drugie tego jak sędzia spojrzy na łapki (walczymy z francuzikiem ;) )..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biraroxy']Yaki a możesz podać linka bo nie mogę znaleźć:placz:[/quote]

Biraroxy, to jest ten, ktory podala dorotal pare postow wyzej

[quote name='dorotal']Z tego co jest na tej stronie to zakladam ze w tym roku tez bedzie [URL]http://www.wystawa.grudziadz.zkwp.pl/grudziadz/[/URL][/quote]


pozdrawiam,
Asia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...